PHP AMS Update

Diskuze na fóru 'Starší oznámení' zahájená uživatelem Reaver, 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Reaver

  Reaver Vycházející hvězda fóra

  Ahoj Piráti!

  V průběhu příštího týdne plánujeme provést synchronizaci první PHP části AMS technického updatu (plánováno na středu 16. 4. 2014). Tato změna by měla představovat mnoho změn na pozadí, které nezaregistrujete, nicméně obsahuje i pár věcí, který zpozorujete.

  V prvé řadě, chyba, kdy hráči nákupem druhého Bukanýra přicházeli o své paluby / děla a další vybavení, bude opravena a toto se tedy již hráčům nestane.

  Za druhé, což je ta nejdůležitější změna, bude změněn způsob zacházení s palubami. Po updatu si budou muset hráči nejdříve pořídit paluby za zlato než si budou moci koupit / vydražit paluby za perly. Paluby za perly budou upgradem Vašich palub za zlato (tím se změní Vaše paluby za zlato na paluby za perly). Paluby za perly budou i nadále na Tržišti, nicméně budete muset dražit / koupit konkrétní upgrade, který potřebujete. Tzn. pokud máte 10 palub za zlato uvidíte na Tržišti současně všech 10 palub za perly. Pokud již máte např. paluby 1 – 5 za perly, uvidíte na Tržišti paluby 6 – 10 za perly. Samozřejmě pokud již vlastníte všechny paluby za perly, nezaznamenáte žádné změny. Pokud máte pouze paluby za zlato nebo mix palub za zlato a za perly, uvidíte na Tržišti a Obchodníka ty paluby za perly, které potřebujete upgradovat.

  Abychom to shrnuli, nejprve bude potřeba nakoupit paluby za zlato, poté bude možné pořídit upgrade, který Vaše paluby za zlato změní na paluby za perly a konečně (pokud budete chtít) vyšlechtit perlové paluby pomocí krystalů na Zesílené lodní paluby:

  Zlaté paluby (za zlato u Obchodníka) -> Perlové paluby (za perly u Obchodníka nebo na Tržišti k vydražení) –> Zesílené lodní paluby (za krystaly v Křišťálové jeskyni)

  Jelikož tato změna znamená to, že si hráči nejprve budou muset koupit paluby za zlato, bude cena palub za zlato 10x levnější než je nyní a nebudou tak drahé pro nové hráče, kteří s hrou začínají. Hlavním důvodem pro tento update je snížení množství chyb spojených s aktuálním způsobem zacházení s předměty a palubami a také snaha zabránit exploitům týkajících se předmětů na palubách, což udělá hru celkově stabilnější než v minulosti.

  Jakmile bude tento update připraven, budete ho nejprve moci vyzkoušet na Open Beta serveru. O otevření Open Beta serveru Vás budeme informovat.


  Váš Seafight-tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.