PHP AMS Update / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Reaver, 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no to je pecka, hoděj pár restartů nic nefungeje, ze zubu nepadaj pomocníci, piráti neopravený, amateři
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    na 16-20 nie sú eventy.. :D
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    zmizely mi vsechny mapy a nepomohlo ani to hozeni 1 mojo.
     
  4. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    AdmSity event tam je ale od resetu se nepíše na jaké mapě se objevil
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Po restartu přestal fungovat Patronát Agwe. Pokud ho chci koupit, objeví se mi:
    Tvé zadání je neplatné.
    Tento typ akčního předmětu se momentálně nedá koupit.
    A kdy už konečně půjdou doplnit piráti? Nechci stále někoho sponzorovat :D
     
  6. ahoj všem tak sem se tedka přihlásil a koukám že nemůžu na moři skočit na žádný svitek protože na moři nemám žádné svitky ?! co stím zase dělají nnormálně když jdu do kotle tak tam mám raka 4 střelce pannu 8 kozorohů ale na moři nic ??? zkoušel sem hodit i mojo ale beze změn?to jsem zvědavý co bude za kompenzaci chci nesmrtelnost když už dává BP opraváře 5 všem zdarma :)
     
  7. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj king měl jsem včera stejny problém jako ty,nepomohlo ani mojo,ale dneska už mám mapy zpet.tak hodně stěstí
     
  8. aacdr

    aacdr Zelenáč fóra

    Otázka na Forum moderátory

    V PHP AMS Updatu se píše : Jelikož tato změna znamená to, že si hráči nejprve budou muset koupit paluby za zlato, bude cena palub za zlato 10x levnější než je nyní a nebudou tak drahé pro nové hráče, kteří s hrou začínají.

    cena dřevěných palub zůstala ovšem stejná, jedná se o bug nebo 10x sleva na dřevěné paluby nebude.
     
    Naposledy upraveno: 30/4/14
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jen takové upozornění, když něco stojí 1.000.000 a bude to 10xlevnější, tak to není 10%sleva, když to bude 10xlevnější tak to bude stát 100.000
     
  10. aacdr

    aacdr Zelenáč fóra

    Arrow díky za upozornění mého překlepu mělo tam být 10x
     
  11. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Mě zas nejdou prodat nebo vyhodit obyč paluby ,abych mohl dražit elitní.Co stím nebo jak to mám udělat .
    Díky
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nebude to tím že se nedají "vyhodit", ale že je musis upragovat tím že koupís nebo vydražís paluby elitní?


    paluby za perly budou upgradem Vašich palub za zlato (tím se změní Vaše paluby za zlato na paluby za perly)
     
  13. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Rád bych ji vydražil ,ale v dražbě ji nemůžu nikde najít.Prostě tam není .Jiný nápad.
    Dík
     
  14. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no myšlenka to je dobrá, když se ti nezdaří dražba nebudeš dočasně bez paluby, zkus vymazat temp, cokies atd. třeba se ti ukážou, jinak se jedná o chyby, opět se nepovedlo všechno spustit, bohužel
     
  15. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Tak jsem pročistil PC,ale paluby se v dražbě neobjevily,bude to chybka na straně BP.A když jsem na moři ,tak v kolonce bonus.mapy prázdno:-(.Měl jsem jich tam 5-6, ted nic.Asi taky chybka.Snad to opraví a když né stejnak s tím nic neuděláme,že?
    Na co maj testovací Betu? Asi jen aby mohla být uzavřena.
     
  16. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    k bonuskám, hoď jedno mojo do kotle a ukážou se ti bonusky, vydrží to do potopení nebo odhlášení - pokud chceš na ní jít, jinak to nech bejt, oni to někdy opravěj možná :)
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj aacdr,

    je to překlad toho co jsme obdrželi od centrály BP, pokud je cena stále nezměněná, je to otázka času než se vše upraví.

    o chybě bonusových map je více napsáno v oficiálním oznámení - technickém oznámení

    pěkný den
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    NA g4 mam 2eli a 6drevenych jestli ti nejde prodat paluba mas problem v trznici mam nabidku eli paluba stupen 3
     
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez aktívnej diskusie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.