Patch Notes máj a jún

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    arrow, mirek to zrejme písal bez prachu... ale aj tak je to dosť málo cca 39200 by si mal dávať s prachom
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ahoj Piráti!

    SeaFight tým neustále zlepšuje kvalitu hry a zajišťuje, abyste si mohli užívat co možná nejstabilnějšího hraní. No nezda sa mi že bi sa to zlepšovalo, ba prave naopak . Už hodinu aj niečo sa nejde nalogovat na more. a posledny mesiac bolo až velmi vela problemov s prihlasenim na more a zo samotnou hrou . tak laskavo nech BP nepiše take blbosti že sa to neustale zlepšuje .Skor mame možnost vidiet na vlastne oči že hra ide čim dalej tim viac do zaniku
     
    Naposledy upraveno: 9/7/14
  3. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    nejsi sam kdo si to mysli take.ja už čekam vic jak hodinu a stale nic.!!
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    měl jsem Tě za experta fóra, tvůje první verze dotazu byla :

    267 del - 60tky na 5 level
    naleštěné hlavne
    dizajn 18%
    montovany sextant 6
    práškové rohy 6
    talenty 12%
    munice vybušná

    odpovídal jsem na ní, dotaz jsi upravil o agweho rozhled, střelný prach a další položky. Srovnáváš rozdílné věci měl jsem Tě za profíka, tak to se omlouvám, napíšu to ještě jednou jako pro začátečníka.

    hráč 37505 výbušná munice se střelným prachem voodoo děla 237 děl (261 s SP)
    arrow 32566 výbušná munice 60/5 děla bez střelného prachu 267 děl

    ostatní o bonusech děl si můžeš najít na FAQ.


    pěkný den
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    svuj prispěvek jsem upravoval do 7 minut od odeslání!!! ty jsi mi odpovidal po hodine...

    to ze mam u nicku expert fora nic neznamena, protoze v tom hnoji co BP predvadi a po zavedeni 2.faze metamorfozy to bude jeste vetší hnuj nez to je doted se absolutne neda orientovat

    na Bete jsem si lod vybavil tim samym co mam na normalnim uctu, rozdil v dmg mam oproti bete o 3500 mensi......dle podpory je ale na me lodi vse v poradku.....

    kdyby BP melo zajem o zakaznika tak uz tady na HP,DMG atd. davno existuje něco jako je seafightcove, tabulka kde by se po zadaní vsech parametru objevila alespon cca orientacní vyse dmg ......

    vyse popisovany hrac je i pres me upozorneni stale na mori a opet se zase nic nestane...
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak kde ma BP tu stabilnu hru ? ved sa neda s lodou ani pohnut . približne 1 hodinu to už nejde a to ešte nedali ani tu metamorfozu či čo to ma bit.Moc sa obavam že tato hra už melie s posledneho a toto su ešte posledne posledne krče a po nich sa celi Seafight asi potopi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.