Patch Notes máj a jún

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,děkujeme za velice potřebné opravy které se myslím ani neobjevuji v připomínkách a stížnostech od hráču,ale budiž snaha se cení.Takže když jdou opravit ty věci(cha cha,trvaly ty maličkosti 4 týdny),kdy se tedy dočkáme oprav těch věcí,chyb,které jsou stále hlášene už několik měsícu??
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, bohužel takovéto oficiální informace neznáme, chyby jsou hlášeny, ale o prioritě opravy pro jednotlivé chyby už rozhodují jiní.
     
  3. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Poseidone jen si trochu šťouchnu :)

    • Chybějící překlady na informační obrazovce a v deníku byly doplněny (45x labels_Subscriptions_2)
    2014-07-07 21:44:46messages_logbook_warmap:levelup
    To vidím :))
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ono toho nefunguje víc i když v oznamení tvrdí něco jiného.....
     
  5. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Tam jsou chyby opravené o kterých jsem aní nevědel :), ale to nevadí.. ale spíš by jste se měli zaměřit na bugy typu.. kdy jdu já jako slabší loď proti o dost lepší jak já, a aby hráčí nebylo trapné že ho potopila "lamka" tak nahodí během 1-2 vteřin třeba 4 amulety :)...
     
  6. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau-Chybějící překlady na informační obrazovce a v deníku byly doplněny (45x labels_Subscriptions_2)-This dragon´s demonic grin is the last thing many a sailor saw before reaching a final resting place in the deeps. If Zhu-Long has his way, his 30,000 bonus VP and the 15% extra chance he grants you of avoiding enemy damage will eventually turn the entire ocean into a mass grave...,mohl bych poprosit o překlad?Děkuji.
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    U VB byla a asi stale je chyba, kdyz nahodi amulet, naskoci mu treba 100 000 VB, ale pri dalsi rane uz ma treba jen 10 000

    ale ano mas pravdu existuje bug jak na amuety tak i na askepiuv dar,teleporty atd(proste na všechny predmety jejichz funkcnost a dalsi pouziti je omezeno casem)

    Askepiuv dar,topim hrace a pomahaji mu 3 dalsi, behem chvilky dostane 4dary..jak asi kdyz ma okolo sebe jen 3 hrace?

    Hledam ve spiclu hrace je na 19/1 , preskocim mapu dam spicla a on je na 2/3, rikam si ok pouzil teleport, tak ho dam taky, preskocim na 2/3,dam spicla a ejhle hrac je na 14/1....


    a mohl bych pokracovat...........

    a do toho vseho prijde metamorfoza, kterou ja osobne nazývam paskvilem na kryti podvodu nekterych hracu

    zlate casy bez dizajnu z bokora,akci atd, v dobach max dmg u lvl 27 se jeste jakz takz dalo ocekávat silu soupere, ted ani omylem.

    Vcera jedu k hraci co ma HP 195000,10 zakladnich palub, ja sam mam vsechny 3 bonusovy paluby+k tomu obe pozehnaní(tedy o 50 del vice - mám všechna děla 60tky na 5 level,k tomu hlavne, mazla,vse do strelby jak talenty tak opevneni,vse do obrany a frajer mi bral 38000 elitní.....
     
    Naposledy upraveno: 8/7/14
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Milosek771, informaci předám dál. Jedná se o oficiální oznámení, které jsme dostali.
    Ahoj =Ronny™97=, ☢Arrow☢, v případě takovýchto podezření na hráče napište prosím informaci o tomto hráči na podporu s popisem situace a i ID daného hráče.
     
  9. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Poseidone,já už párkrat dal ID hráče na podporu i s tím podezřením,ale nikdy ty hráče nebanovali,myslím si,že se na nějaké prověřovaní vykašlali.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, bohužel do toho já nevidím. Jde samozřejmě o to, jestli podpora něco u hráče zjistí. Není možné si hráče zabanovat jen tak protože to někdo oznámí. Pochop, že tobě by se to opačně také nelíbilo. Ale určitě bych to nevzdával protože tomu tak být zrovna nemusí. Minimálně se tím více potvrdí v čem by se měla hledat chyba.
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau Poseidone,já to chápu,kdysi jsem taky dostal ban na lod(neprávem),ale napsal jsem na podporu a hned mi ban zrušili s omluvou,že jejich kolega byl moc horlivý.:DDo dneška mám ten email uložený.:D
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Poseidone, jen pro tvou informaci jsem požadal podporu u tohoto hrace o kontrolu
    dolozil jsem screen s prokazatelným DMG 38654(a to upozornuju bez kritiku)

    Lod jezdicí s dizajnem Deadalus (takže max 14%dmg) s 10palubama(takze max120 del +117 na lodi za predpokladu, že ma opevnení full)) tzn. max 237 del, prostě nemůže střílet 38654(bez kritiku) ani kdyby měl mazlika,opevnení atd. vše do full.

    po tom co se zavedene metamorfožza uz budou takove emaily jen zdrzovaním se
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    propočítal jsem DMG konkrétní lodě, kterou uvádíš vyšlo mi 37505 maximální DMG (bez kritiku), ale je to pouze do NPC a municí 75b, pokud bych použil např. konfety šel bych o 3900 výše, takže teoretická šance tu je, ale to by jsi musel mít pouze štíty do obrany. Posílej tyto upozornění na podporu, není to zbytečné.


    pěkný den
     
  14. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    jo to je jeste slabe, ja jsem dostal ranu za 60 000 kritik, sice mam jen stity na 4 stupen, ale i tak je to nejak moc.. a nemuzu poslat id, protoze jsem nestihl udelat nic, protoze jsem byl dole za par sekund..
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    dmg by som neriešil keďže štíty nefungujú proti hráčom... bez štítov mi hráč dá 32 000 a so štítmi 35... tak to čo je :D
     
  16. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Nevím, každým dnem mě ta hra přestává bavit, jsem už tu jen kvuli lidem, které mám rád a hraji s nimi od prvopočátku..a kvůli svým znalostem (pomoci novým začátečníkům). Jak se říká "Hra jde do kytek"..Rok 2012 byl přelomovej..ano dalo se to, ale posledního půl roku.. je to bída..Čím dál víc boterů..kdybych měl každého hlásit..tak si myslím že na serveru moc hráčů nezbyde..
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Naprosto s tebou souhlasím Ronny, když jsem kdysi použila chybu s trámy podle extrmisty měla jsem za 3 hodiny ban. Dnes ti odpoví, že to prověří, ale na základě interních předpisů nemohou informovat o výsledku. Takže ty samé botery potkáváš dále ajen uvažuješ, zda se mezi ně přidat či přestat hrát. Věřím tomu, že kdyby boteři zmizeli z map, nedocházelo by k takovým lagům. A stále více věřím tomu, že ty boty jsou vedlejší produkt Bigpointu.
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    Ahoj sice nevim jak si dospel k 37505 ale nevadí, konfety neměl určitě a já mám teď aktualně 61 % do obrany takze jeho dmg je totální nesmysl

    vratim se k tomu poskození jaké bych měl mít podle tebe poskození za této situace

    267 del - 60tky na 5 level
    naleštěné hlavne
    dizajn 18%
    montovany sextant 6
    práškové rohy 6
    talent na NPC + 12 %
    munice vybušná
    talent na střelný prach + 15 %
    7% svitek
    agweho rozhled + 6 %
    střelný prach + 10 %
     
    Naposledy upraveno: 9/7/14
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    právě proto zasílej tyto podněty na podporu, jestli je to nesmysl nechám na podpoře, to mi nepřísluší, je možné že je DMG v pořádku, ale jak píše spoluhráč výše, chyba je možná jinde ... ale to bych jen zbytečně spekuloval.

    počítáno s rozhledem a mazlíkem (max. úspěšnost), které neuvádíš a se současnou chybou, jestliže nepočítám rozhled a mazlíka bude DMG kolísat a nedosáhneš ani k těmto hodnotám:

    dutou municí 7903 bez SP - horní hranice
    výbušnou municí 32566 bez SP - horní hranice.

    předem upozorňuji, je to pouze můj orientační výpočet, pokud dutou municí střílíš méně např. 7529 nebo 7636 střílí tvá loď v pořádku.

    pěkný den
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mazlika mam aktualne na utrzene poskozeni, co znamena rozhled ??,
    nechapu proc u me davas horni hranici 32566 a hrac ktereho jsem popisoval na hore ma 37000?? trochu chyba ne kdyz mam o 40 del vic ne??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.