Patch Day oznámení 10/2014 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Remiel tohle ocenil(a).
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Pokud bylo možné dát lodní sluhy do obchodních lodí, byli také dáni do kotle z Aruby?
     
  3. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    super pozityvní zmněna chvalím
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, bohužel v kotli zatím nejsou.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  5. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky za odpověď Poseidone :) , i když ne příjemnou. Myslím, že už teď všichni víme, že v kotli nikdy nebudou, stejně jako nikdy nedostaneme náhradu za smlouvy na opravu :mad:
     
  6. FRESH_SVK

    FRESH_SVK Pisálek fóra

    namiesto 5 blbosti dostanem 10 ...mali ste to cele zrusit castejsie by padalo hpcko :)
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Osobně bych u svitků ocenil, kdyby odměny padaly rovnoměrně, tzn. přibližně stejně všechny druhy. Nenašel jsem nikde, že je např. větší pravděpodobnost, že z raka dostanu dmg než mojovku. Ale přesto jsou rozdíly mezi jednotlivými odměnami velké, i když podle pravděpodobnosti by měli být přibližně stejné. Za posledních 100 raků jsem dostal:
    11x křišťálový dar (požehnání královny)
    33x dmg
    27x HP
    18x teleport
    11x mojo palubu
    btw bonus 7% na dmg mám do roku 2066 :p
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj FRESH_SVK, to by zas měl každý neustále HP pak už by nebyl důvod se snažit. Obzvláště si myslím, že dost hráčů občas i tyto podle tebe "blbosti" ocení například bomby na WAR, teleporty a omámení na Eventy.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poseidone nebo Mirku nebo kdokoli z týmu (k tématu to moc není, ale nechce se mi kvůli jednomu dotazu zakládat nové téma):
    je někde stanoveno procentuální vyjádření jakou odměnu ze svitku je možné dostat (jako např. u kotle z Aruby - 35% elitní vybavení atd.)? Některý hráči říkají že ano, někteří že ne. Nemohu to nikde najít.
    Děkuji předem za info.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, ano mají pravdu dříve tyto hodnoty byly. Ale mezi tím došlo ke změnám ve svitcích a tak už nemusí souhlasit. Stačí zapátrat chvíli po internetu a tyto staré hodnoty bez problému najdeš.
    Bonusová mapa pana: 50% a 50%
    Bonusová mapa střelec: 25% každý z designů, 34% krvelačnost, 8% HP, či poškození. Na to HP či poškození, by jsi našel například 25% ale to nesedí na procenta.
    Bonusová mapa kozoroh: 25% každý z designů, 34% kouřová bomba, 8% HP, či poškození.
    Bonusová mapa rak: 10% kniha námořnictva a přízeň královny,20% Mojovka,HP, poškození, design
    Ale jak řikám, jedná se o staré hodnoty a po změnách ve svitcích již nemusí sedět.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Děkuju za info, já to nemohl najít
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez aktívnej diskusie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.