Pár tipů do hry

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem *jakor40, 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, a přeji hezký den všem.

    mám jen takový malý poznatek a třeba pomoc pro ty, kterého toho budou chtít využít. Spousta hráčů nejen naší CZ/SK komunity ale i zahraniční komunity po spojení Ultra serveru se zlobí, že za roky dřiny budování lodě apod. mělo nějakou danou hodnost před nickem (zlatá, stříbrná či bronzová placka, lilie apod.) Systém hodností se nespočetněkrát měnil. Samozřejmě hodnost neutopí nepřítele. To né. Ale zase programoví hráči "kde SF team" pracuje na jejich ponížení atd. tak tu hodnost mají prakticky neprávem a po spojení, ti daní hráči, kteří měli za plácnu 10 let hraní bronz placku mají teď "tzv camprdlíka třeba bronzového". Já sám jsem před 3mi lety přestal hrát a měl jsem přelom bronz placky a lilie, kde jsem to budoval letami hraní a teď nemám ani první hodnost. Napadlo mě tedy jak nejjednodušeji nabít si hodnost zpátky. Začal jsem tedy Body zkušeností (zrovna to nejlehčí co může být). Nejen že denně to může být 70Milionů zkušeností, ale zároveň děláte elitní body, yulongy a safanady. Např. do sezony. Co mi to vlastně zabere? prakticky hodinu až max hodinu a půl hraní, prakticky zadarmo. Vše se dá tímto hezky spojit i body z boje.

    Možná je to pro někoho hloupost, pro mě třeba ne. Budu mile rád za zpětnou vazbu, vaše nápady, návrhy, v tabulkách se rád šťourám. Klidně i upravím výsledné odměny "yulongů, safanadů" Mějte se fanfárově!

    https://prnt.sc/_p0Ue0XXWWbR
     
    Sanroh-ČR a matfons tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pro ty, kteří nechtějí z bezpečnostních důvodů klikat na cizí odkazy je tu screen. Bude lepší sem vkládat rovnou obrázky místo odkazů.

     
  3. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Samozřejmě pro příště mohu to vkládat jako obrázek.. tak či tak je to jen screen, který není s žádným virem a standardně se využívá na seafightu řádku let. Pokud to ostatním bude vadit, není problém to pozměnit. Díky :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    škodlivý vir se může schovávat ve všem, takže příště asi raději screen. Různé statistiky pak můžeš skládat do tohoto vlákna nemá smysl zakládat nová.
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  5. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Najviac EXP dostanes z kapitanov ktorych posielas na bonusky. Hodnost navysis najviac asi trhlinou ked po 30 prejdes.
     
    matfons tohle ocenil(a).
  6. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    Chcem sa spýtať na jednooky krkavec či sa šanca na vyhnutie sa zásahu zdvojnásobí keď mám dvoch ďakujem
     
  7. mentholek88

    mentholek88 Pisálek fóra

    Nie, je to priemerná hodnota, tie sa priemerujú. Sčítavajú sa absolútne hodnoty, kukni sa tu pre viac informácií.

    https://board-cs.seafight.com/threads/rozsireni.57521/
     
    matfons a Cadam tohle ocenili.
  8. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    Takže keď mám 151x trámov z tvrdého dreva a 2x jednooky krkavec tak sú tam na nič
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    víceméně ano, protože % z krkavců se nepočítají ze dvou krkavců, ale ze všeho co máš nasazené tedy z 151 ks trámů a 2 ks krkavců, takže 153 kusů rozšíření. Tím se bonus krkavců značně sníží. U rozšíření s průměrnou hodnotou je pro maximální bonus lepší mít jen jeden druh rozšíření a jen v jednom stupni. I různé levely stejného rozšíření mají vliv na výsledný bonus.
     
    Cadam tohle ocenil(a).
  10. Cadam

    Cadam Pisálek fóra

    Chcem sa spýtať na dobu nabíjania diel mám Full talenty opevko otrokov lodnich mládencov a ešte existuje niečo ako vylepšiť dobu nabíjania okrem diel ?
     
  11. Frost

    Frost Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, existujú oceľové reťaze, ktoré dokážu výrazne znížiť dobu nabíjania. Ale tieto pozor reťaze majú priemernú hodnotu. Takže kombinácia s iným rozšírením znižuje účinnosť reťazí.
     
    Cadam tohle ocenil(a).
  12. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ocelové řetězy přidávají dostřel a poškození harpunám, ale o zrychlení nabíjení se tam nic nepíše
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jsou dva druhy řetězů: ocelové řetězy, které dávají to, co píšeš a pak jsou ještě ocelové řetězy rychlosti, které snižují dobu nabíjení.
     
  14. Frost

    Frost Vycházející hvězda fóra

    Oceľové reťaze rýchlosti LVL 5 a unobtaniové reťaze rýchlosti LVL 6 znižujú dobu nabíjania o -10%. Ostatné reťaze by mali byť len na harpúnovanie. LVL 6 majú efekt na harpúnovanie a aj na dobu nabíjania.
     
    matfons tohle ocenil(a).
  15. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    na rýchlosť dobíjania majú vplyv aj samotné delá... druh ktorý využívaš a tiež level na ktorom ich máš vylepšené