Označení úkolů v deníku

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 31/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete blíže specifikovat zápisy o přijetí a odevzdání různých druhů úkolů v lodním deníku?

  1. ANO

    24 hlasy(ů)
    38.7%
  2. NE

    38 hlasy(ů)
    61.3%
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj

    Vzhledem k tomu, že se dá přijmout 3-4 úkoly najednou nedá se zpětně z deníku poznat jaký úkol byl kdy přijat a odevzdaný. Pro zpětnou kontrolu kdy byl který úkol přijatý a jestli nebo kdy byl odevzdaný chybí nějaké bližší označení. Všechny úkoly i PZ mají stejný popis při přijetí a všechny úkoly mají stejný při odevzdání.

    Anketa tedy spočívá v tom, aby se k zápisu o přijetí nebo odevzdání úkolu přidal popis například:

    • 23/3 - což by označovalo, že jde o třetí levelový úkol na herním levelu 23
    • D/F1 - jako označení denního úkolu na mapách 31-35
    • A - pro akční úkoly
    nebo jiné označení jasně ukazující alespoň do které sekce úkol spadá.
    Pokud máte jiný nápad tohoto druhu, napište ho do komentu.
     
  2. kirisutegomen

    kirisutegomen Pisálek fóra

    ono by bolo fajin aj nejako zmeniť ikonky u tých úloh že kuknem na ikonku a vidím že je automaticky eventová úloha potom zas normálna úloha a denná úloha rozlíšiť to to by nebolo zlé. a potom by vlastne už človek pozeral na meno úlohy a popis úlohy. (viac rozmanitejšie). Inak Dobrý nápad
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ony mají trošku odlišné obrázky, ale mě jde spíš o zápisy v deníku. Když hráč přijme víc úkolů tak zpětně nedohledá kdy nebo jestli přijal třeba úkol a který a kdy PZ.
     
  4. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Za mě dobrý nápad
     
  5. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    na hlavní stránce v kolonce Krčma je deník kde jsou přijaté úkoly, ukončené úkoly atp. bohužel jen s názvem bez popisu , každopádně další věc kterou zatím nepřemístili na moře.
     
    barcamilan a kirisutegomen tohle ocenili.
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono jde o to, co se přesune a zruší a vůbec by mě neudivilo i kdyby toto zrušili jako zbytečnost. Ale deník zajísté bude dál, proto jako součást deníku by to bylo lepší si myslím. Už i pro případ kdy hráč píše na podporu, kde kolegové kontrolují lodní deník a tudíž vlastně ani tyto informace nemají pokud vím.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Kdyby radši dali dohromady třeba Síň slávy :)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    síň a další problémy jsou samozřejmě hlášené, tady jde o návrh. I pro hráče by pak bylo jednodušší dohledat jestli a kdy třeba přijal nebo dokončil úkol nebo PZ.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná, že to někdo někdy potřebuje, ale za celou dobu, co hru hraju, jsem ani jednou nepotřeboval zpětně zjistit, jestli a kdy jsem přijal úkol nebo PZ. Podle mně zbytečnost. A podle hlasování ne jen pro mně :)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně od kolegů vím, že řeší problémy kdy hráč neví jakej úkol dodělal a dělal i do PZ.
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    ano to řeší ale na tohle se ptají pravě takoví hráči který by to nebyli schopní zjistit ani podle nového označení v tom to je ... bud to umí a nepotřebuje to nebo to neumí a pak slepyho holt musí vést vždy cm pokud by šlo o nějake rozlišení pro vyšsí hráče ohledně denních ukolu nebo tak chápu ale jinak mi to přijde zbytečné
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/8/20
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    asi tě nechápu, ale zjistit který z 15 denně přijatých úkolů byl třeba třetí úkol v úkolové řadě pro level 35 není o tom, jestli to někdo umí. Přijetí i odevzdání všech úkolů je označeno stejně.
     
  13. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    leo asi určitě na konci píšu: pokud by šlo o nějake rozlišení pro vyšsí hráče ohledně denních ukolu nebo tak chápu ale jinak mi to přijde zbytečné ... ale i tak tvůj navrh mi přijde trochu nepromyšlenej v deníku nemáš sekci ukoly a velcí hráči mají za den v deníku xx stran a v tom hledat jakej ukol kde byl je k ničemu chtělo by to asi nějakou upravu v ukolech nebo tak ale v deníku je ti to k ničemu pokud nemáš sekci ukoly ....
     
    kirisutegomen tohle ocenil(a).
  14. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Za mě je to úplná zbytečnost snad každý ví že může vzít pouze 4 úkoly a je jedno jestly daný úkol odevzdám jako pátý nebo první .nezavádějte zbytečnosti a apelujte raději to aby hra nepadala neměla lagy byla hratelná a funkční . a pokud někdo neví co dělal za denní úkol at si otevře forum úkoly a dělá to postupně ale tady je mraky hráčů co si eumí ani to forům otevřít a to je velký problém . nazdar
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Anketa uzavřena bez odeslání.