Otázka pro vývojáře

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 7/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  zkusme něco nového!

  Níže najdete formulář, ve kterém můžete zanechat jednu otázku pro vývojáře.

  https://forms.gle/KLysoW9FMxXhnXwu9


  Všechny dotazy přečteme a vybereme 10 dotazů, na které odpovíme.
  Dotazník bude otevřený do úterý.

  Dotaz by měl být napsaný v anglicky. Pokud neumíte jazyk a myslíte si, že překladač by dotaz nepřeložil přesně můžete ho napsat v rodném jazyce.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Tak jak jsme slíbili, vybrali jsme z Vašich 300 dotazů 10, na které vývojáři odpověděli následovně:

  Otázka: Plánujete přivést zpět stará NPC? Myslím, že by to mělo dobrou odezvu.
  Odpověď: Která NPC přesně? Mohl by to být skvělý nápad na retro - událost jako jsme to udělali u akce Hříchy našich otců.

  Otázka: Světelná, výbušná (normální elitní munice) dávají 100% elitních bodů. Speciální munice dýňová/konfetová dávají 200% elitních bodů. Proč hlubinná munice, která je většinou jen za peníze a má dvojnásobnou dobu nabíjení nedává alespoň 400% elitních bodů?
  Odpověď: Zajímavý nápad - i když hlubinná munice už má svůj účel, mohli bychom prodiskutovat možnost mít munici/torpédo zaměřené na elitní body.

  Otázka: Přál bych si aby bylo více akcí zaměřených na PvP. Nepamatuji si jména všech, ale líbila se mi Jackpotová událost a akce, kde můžete vyhrát odměn ve hře z PvPingu
  Odpověď: Atlantis MS3 (milník) (ponorky vs lodě) a zejména MS4 bude o ponorkách a PvP - uvidíme co to může přinést.

  Otázka: Vážení zaměstnanci, dlouho jsme čekali na propast Atlantidy a představovali si ty nejnemyslitelnější věci. Ale od jeho spuštění jsem byl upřímně trochu zklamaný! Moje otázka zní: jak ba Atlantida naprogramovaná, kromě korun a perel není žádné spojení mezi povrchem a propastí, takže vznikají dvě odlišné a samostatné hry spojené pouze jedním klientem. Přemýšlíte o vytvoření propojení jak použít společné zdroje v obou světech? Plánujete umístit více událostí / novinek do Atlantidy? Taby to nebylo nudné?
  Odpověď: Viz předchozí odpověď.

  Otázka: Pracuje Bigpoint na odstranění automatické střelby? (protože jsme jako hráči dostali tento slib a zatím jsme viděli jen 2 debuffy za 5 měsíců.
  Odpověď: Neustále pracujeme na situaci s roboty, i když víme, že to tak občas nemusí vypadat. Bohužel nemůžeme prozradit mnoho informací o tom, co děláme pro boj s těmito booty (protože by to vývojáři bootů hned věděli také). Od odeslání této otázky jsme spustili další vlnu debuffů a v blízké budoucnosti plánujeme udělat další.

  Otázka: Chceme, aby se ze hry odstranily cooldowny, nechci stisknout klávesu a pak 0,5 CD způsobí ve hře lagy, také potřebujeme opravit ceny v platebních oblastech Portugalska, Rumunska a Latam, platíme mnohem více ve srovnání s Německem, Francií, Tureckem, Maďarskem když zkontrolujete ekonomickou situaci.
  Odpověď: Cooldown jsou vyžadovány, protože roboti posílali na server tolik požadavků, že to bylo doslova umírající .... kdyby uživatelé nepoužívali roboty, kteří zahlcují server požadavky, potřeba cooldownu b nebyla tak vysoká a mohli by jsme diskutovat o snížení CD.
  Stanovení cen není na straně herního týmu, ale na oddělení plateb, ale obecně je to normálním odrazem ekonomiky země a normálním procesem pro globálně působící společnosti.

  Otázka: Můžete opravit LAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
  Odpověď: Neustále na tom pracujeme! Doufáme, že jste od začátku sloučení zaznamenali nějaká zlepšení. Měníme věci na pozadí, které ovlivňují hru změny například přidání cooldownu pro Bratry ve zbrani nebo úprava úkolů Džina z lampy, které přispívali k problému. Víme, že je před námi ještě mnoho práce, ale chceme hladce běžící hru stejně jako Vy a budeme pokračovat v práci na tomto problému, dokud toho nebude dosaženo!

  Otázka: Jaký je plán pro budoucnost hry? Více map Atlantidy, nové úrovně 50 - 55?
  Odpověď: Atlantida vyroste v životně důležitou součást hry se synergickými (spolupráce) účinky na události - to však nevylučuje rozšíření normálního světa Seafight nad vodou, ne kterém budeme také pracovat.

  Otázka: Zveřejníte starou verzi pro námořní souboje?
  Odpověď: To se teď plánuje.

  Otázka: Chci aby jste napsal legální lodní program :D
  Odpověď: Prosím ne.   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.