Ostrovi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Mike*van*Ghorenast, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Zdravim, chcel by som nahlasitť chybu. Po kliknuti na akykolvek lubovolny ostrov na mori sa lod v pohybe okamzite zastavi. Je to dost otravne hlavne ak sa rozbehnete za hračom do ostrova a omylom kliknete na ostrov.
     
  2. SilverHell

    SilverHell Pisálek fóra

    a kam by ta loď měla jet.. na kameny..? :D to není chyba to tak je pořád
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Přesně tak, pokud klikneš na věž tak pojedeš dál, ale když klikneš na kamennou část ostrova loď se zastaví stejně jako když klikneš na jakýkoli ostrůvek na mapě místo na volné moře.
     
  4. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Niesom si isty ci hrame tu istu hru pretoze par dni dozadu pokial som bol pravy dolny roh a klikol som lavy lodka isla v kuse a mohol som klikat na akykolvek ostrov. Lod sa zastavila iba v pripade ze som klikol na more.
     
  5. SilverHell

    SilverHell Pisálek fóra

    tak bych řekl že hraješ asi ty jinou hru.. jelikož takhle je to odjakživa
     
  6. Mike*van*Ghorenast

    Mike*van*Ghorenast Perspektivní autor

    Odjakziva? Kamo hram tuto hru skoro 11 rokov tak mi tu nevypravaj nezmysly ok? Ale co by som tu chcel od ludi co sutia len npcka a hraca iba omylom -_-
     
  7. SilverHell

    SilverHell Pisálek fóra

    já hraju od roku 2009 a vždy když jsem klikl na ostrov lod se zastavila..
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.