Opravený výpočet damage / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no to sem zvedavy :) ja se divil proc me ted typek sundal a daval mi 60k kritik :)
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no to sem taky zvědavej, jestli se to povede, protože sem nebyl ten, kterýmu by to počítalo chybně, ale snad všem co šutili mě to počítalo spatně.
     
  4. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    Predtým: S prachom : 9 461 bez prachu: 7 660
    Potom: S prachom: 9 239 Bez prachu: 7 680
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no vidis tak ty si byl ten co strilel vic :) no stejne to je jedno kolik sutis za chvilku se tu nebudem bavit v tisicech ale milionech :)
     
  6. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Robíte si srandu že ???.... Nanútite nám dalších 20diel... = viac munície na ranu, ale rovnaký(ešte menší) damage pretože nájdete "CHYBU" ktorá nikdy,nikdy,nikdy nebola hlásená, ani nebolo ceknuté že dajaká taká chyba je.Tak prestaňte si vymýšľať chyby a začnite makať na chybách, ktoré naozaj chybami sú!!!
     
    Ŧקε†яik36czŦ a Ferko¤VIII tohle ocenili.
  7. socient

    socient Komisař fóra

    ja som strielal 8200-8990 dutou bez prachu kritikal hit a teraz sa to pohybuje uz iba od 7600 do 8300 cize palec dole
     
  8. smety_cz

    smety_cz Pisálek fóra

    Toto vitam aspon to bude tak jaky to ma byt poskozeni :)
     
  9. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    Lenva SOUHLAS jsou pěkně vyčuraní to co maj spravit nespraví
     
    Naposledy upraveno: 15/5/14
  10. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Tak v porovnání s původním to je nepříjemná změna ;) zase budu muset uvalit víc munice za to abych ubral stejné hpčko... minulý týden jsem měl s křišťálem (257děl) dmg elitou 49'914 teď 46'668 (265děl) ještě udělají 2-3 takové změny a bez voodoo děl se vám nevyplatí žádné NPC na perly (z těch co se mohou jen elitou) ani pokud budete kupovat slevu a budete v cechu co má 10 ostrovů
     
  11. socient

    socient Komisař fóra

    krumplik logicky ze zvysia aj vynosnost eventov - ak nie tak ich budu hraci ignorovat alebo prestanu hrat, co pre nich znamena strata zarobku v €
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Lenva,

    o chybě se ví už dlouho, pokud si chceš najít oznámení přečti si oficiální oznámení ze začátku roku, krom toho jsem to tu psal každý měsíc vždy v souvislosti s designem Odysseus. Pokud se nepletu, tak teď Vám již design Odysseus přidává to 1 % o které jste tak dlouhodobě usilovali, od zavedení designu je tato chyba.

    pěkný den
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  13. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Vieš kde mám celého Odysseusa ??? Pred ním aj s ním aj po ňom som strielal skoro rovnako... Tak tu nevymýšľaj somariny :).. Teraz ste pridali 20 diel a zrazu je chyba... Musíte to rýchlo napraviť... Ale to že sú tu chyby niekolko mesiacov, ak nie rokov, tak tie neodstaňuje nik..


    BTW: toto čo si napísal, to si našiel kde prosím ťa? "Dlouhodobě usilovali" :) Nedaj sa vysmiať :)
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tohle nema cenu komentovat vcera 9200,dnes 8400...tahnete uz nekam

    rozdil 800 neni zadna chyba ale neschopnost BP, uz me to opravdu nebavi
     
    *~Vodka~* tohle ocenil(a).
  15. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Ja strilim porad stejne:)))
     
  16. *~Vodka~*

    *~Vodka~* Pisálek fóra

    • Vulgarita
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/14
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no já mám vše co se střelby týče na full(opevko,talenty),267ks60lb na 5stupen s hlavněmi jsem střílel krytik s prachem 12722 a ted 11750,desing postrach krakenu,a ještě mi řekněte jak mám z toho obrázku vypočítat a zjistit tu střelbu?:eek:Vypadá to jak vzorec teorie relativity:D
     
    =Ronny™97= tohle ocenil(a).
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    VZOREC TI NIKDO NEREKNE, protze ani v BP to nikdo nevi
     
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Ŧקε†яik36czŦ, neřekl bych, že je to nějak moc složité dáš dohromady všechny %, damage a pravděpodobnost počítáš na 100 % -( když máš ty hlavně ) a podle toho obrázku si to spočítáš
     
  20. socient

    socient Komisař fóra

    keby idem podľa toho vzorcu, tak by som strielal dutou 20 382 000 ,možno že niekedy sa dočkám aj toho :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.