Opravár plachiet / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak jsem na to zvědav , ale jako vždy když se něco objeví v truhlách.
    Musíte vzít aspoň 1000 truhel a najdete jen 1ho :D
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    nemas pravdu,z 1000 truhel tech .. najdes daleko vic,truhly teda setsakra odrbali!
     
  4. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    No tak vak uvidíme , až to konečně vůbec půjde :D
    Protože zatím s tím furt něco dělají a vůbec nic nejde.
    A to teď zas chtějí dávat Akci :D
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    2truhla
    2014-05-13 21:15:17Získal jsi 5500 x Voodoo koule .
    2014-05-13 21:15:17Získal jsi 2 x Plachtař .
    2014-05-13 21:15:17Získal jsi 4 x Booster BZ
    akorat nefunguje))))


    Pokiaľ ste premium hráč a opravára nájdete, zostáva tento opravár na Vašej lodi počas celého trvania premium účtu.----------taky nefunguje v lodenici
    Stav:
    2

    Smluvní doba:
    2015-03-15 22:28:16


    Deaktivovať automatickú opravu môžete priamo na mape mora. Opravár plachiet plachty opravuje, nenahadzuje ich na loď.---------------taky nefunguje na mori nic takoveho neni
     
    Naposledy upraveno: 13/5/14
  6. Havana1878.cz

    Havana1878.cz Zelenáč fóra

    A co ma teda presne ten plachtar delat?.Plachty nenahazuje ani neopravuje tak k cemu to je?
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak mi zmyzl opravář 5 stupně:mad: kterého jsem kdysi koupil za love jan proto,že jsem aktivoval ten kod na opraváře plachet,který nedělá vubec nic:mad:,já už opravdu nevím jak ty programátory nazvat,ale určitě ne programátor,někdy pochybuji,že o těch chybách co jsou v téhle hře ví vedení BP,protože jinde by už takoví pracant dávno letěl,a ani by si nestačil těch pár tužek a politých papíru od kávy sebrat sebou.:D
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, opravář 5 stupně ti nezmizel. Pouze je chyba s jeho zobrazením v teamu, opraváře dále vlastníš a měl by ti fungovat.
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon nuž tak mne zmizol.... a hovor čo chceš rozoznám či sa hýbem počas opravy alebo musím stáť
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj AdmSity,

    píšeš o opraváři č. 5 v jiném tématu, i když to s opravářem plachet možná souvisí, jediná možnost je napsat přímo na podporu hry, která může tvůj problém vyřešit na tvém herním účtu, pokud se ale tato chyba masivně všemi teamy potvrdí, bude opravena globálně a v takových případech ho podpora ručně nepřipisuje, bude se čekat na globální opravu.

    pěkný den
     
  11. Havana1878.cz

    Havana1878.cz Zelenáč fóra

    Takze opravar plachet nefunguje a jeste k tomu zmizel opravar 5 stupne a dnes uz ani neopravuje.Pred akci opravdu zas povedeny kousek od programatoru.
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    mne funguje jak ma mal som potopenu lod a automaticky mi opravilo plachty a ani som ich nemusel presuvat :)
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez aktívnej diskusie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.