Opravář plachet

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NσStress*, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste takového elitního lodníka ve hře?

  1. ANO, rozhodně by mi to ušetřilo mnoho času

    93.1%
  2. NE, jsem plně spokojen s novým AMS systemem

    6.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Zdravím,
    myslím, že každý z nás má stejný problém, a tím je pokaždé kdy dostaneme dno opravit plachty.
    Ani mi tak nevadí ty perle za opravu, jako spíš ta ztráta času, prostě když chci bojovat je strašně nepraktické nahazovat plachty, když už ted mam otevřené další okna s opevněním a špiclem, a ještě k tomu opravovat a nahazovat plachty.. no strašné.

    A proto NAVRHUJI MOŽNOST, KOUPIT ELITNÍ POSÁDKU V TRŽNICI NA AUTOMATICKOU OPRAVU PLACHET, která nám hráčské komunitě ušetří mnoho času s ne vždycky příjemným klikáním na opravu a nasazováním plachet.

    Již v minulosti zde byl podobný člen posádky, který opravoval poškozená děla, ale ten byl vyřazen ze hry, ale BP ví na jakém principu fungoval a tak by nemuselo být těžké tuto věc, ale na jiný princip znovu implementovat do hry.
     
  2. ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑

    ๑۩۞۩Rafaelo۩۞۩๑ Zelenáč fóra

    plně s tebou souhlasím ušetřilo by to aspon čas
     
  3. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Ja plne souhlasim ,jen bych celkove tuto novinku zrusil uz v minulosti se opustilo od opravovani palub,tak proc opet mame opravovat plachty?!Ale pokud ma byt tato vec ponechana vytvorte posadku ktera to bude delat za nas.
     
  4. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ano, přesne, jen bych dodal že bych byl rád kdyby se k tomu vyjádřil taky nekdo z týmu, kteří by to mohli navrhnout tam nahoře, kdyby tato anketa mela uspech.
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    mali by to dať na more... síce aj ten člen by bol dobrý ale keby dali celý sklad na more to by bolo ešte lepšie..
     
  6. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    slyšel jsem že se na něčem takovém pracuje tak uvidíme
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    No stres super Nápad. Nicméně se bojím, že pokud návrh projde víš a BP o tom bude uvažovat, dají ho jen do platební oblasti za 500 a to by mě naštvalo...
     
  8. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Super :) souhlasím
     
    maaasthed tohle ocenil(a).
  9. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Za roky co hraji jsem si nasbíral dost rychlosti z glitzů abych plachty nemusel používat a o to mě ted bp okradlo ... Takže plachty ok když to musí být, ale opravu a nebo opraváře nechci !
     
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Opravář plachet prosím, sklad nebo jeho část na mapu dobrej nápad. pokud si četl (azalab) oznamy o AMS, tak tam bylo (je) psáno, že bude kompenzace za rychlostní body a smlouvy o opravě. Mě osobně od začátku připadal systém s body rychlosti mimo mísu, tudiž sem jedině rád, že byl zrušen (hlavně kvůli jeho neprůhlednosti) - nikdy sem totiž nevěděl, kolik jich mám (o kolik sem přišel).
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,booo,stačilo napsat na podporu-Vaše rychlost je 4071.
     
  12. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Oznam jsem četl jde o to co vůbec dostanem. Navíc toto mě bude stát perly za který bych mohl něco vylepšit a nebo koupit a to nemluvím o tom jak je to nepraktické a jak to zdržuje.
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Nechápu proč bych měl obtěžovat podporu zjišťováním si informace o rychlostních bodech, když je nepodstatná a podpora má určitě spoustu jiné "důležité" práce. Dostaneme pancéřový pláty nebo něco podobně potřebného :), za smlouvy by měli dát min. 1 mojo, který sem musel hodit do kotle - můj názor.
     
  14. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Dal bych ho normálně na trh za 10.000 perel + vydražení :)
     
    maaasthed tohle ocenil(a).
  15. Balтic_SK

    Balтic_SK Zelenáč fóra

    Jednoznačne by mal byť celý sklad na mape, alebo aspoň výcuc z neho podla zakliknutia veci, ktore tam hrač chce mať napr. dela,liečive dela. Opravár by bol na furt a mohol by opravovať zároveň z ostatnymi bez peral. Na mape v inventari ako ikony jednotlivých položiek (55,admiralské, 60) dela,liečive dela, plachty.A dela by bolo možné prehodiť na mori a plachty opraviť:).
     
  16. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Tak poslat výše :))
     
    maaasthed a Mirekcz tohle ocenili.
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ja nevim ale kdyz budete mit opravare plachet tak jako ten opravar vam ty plachty automaticky opravi a hodi na lod pokud ne tak je k nicemu
     
  18. KocmilAkteviska

    KocmilAkteviska Zelenáč fóra

    Tobe nepomuze i kdyby si mel sklad vedle sebe na stole:-DDDD
     
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám, návrh sa odoslal RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.