Chyby Opravář 5st

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -medved78-, 26/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    získal jsem opravare 5 st. v truhle tak jsem si koupil premium aby se mi prodlouzila doba platnosti opravare 5. st bohužel toto se nestalo opravař mi zmizel a premium mám ještě na 99 dní na podporu uz jsem psal ale bohužel nic se nestalo
     
  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    u opraváře z truhly toto neplatí
     
  3. socient

    socient Komisař fóra

    prečo by to platiť nemalo ?? je úplne jedno či si ho zakúpiš alebo nájdeš v truhličke
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -medved78-,

    jediná možnost řešení, je přes podporu, tady Ti v tomto nikdo nepomůže, pokud si již na podporu psal, vyčkat na jejich odpověď a případně to vyřešit s nimi.

    pěkný den
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, přesně tak jak napsal kolega problém ti může vyřešit maximálně podpora. A jak jsem se ptal kolegů problém předala k prověření a tvoje vulgární vypisování opravdu nic nevyřeší. Nezbývá než vydržet.
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
  6. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    a kde je to napsáno že to u opravaře 5st. neplatí pokud je to tak jak píšeš tak je to klamaní hráču
     
  7. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    Ale posimtě
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/12/15
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Bascot, prosím dodržuj pravidla.
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
  9. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    prosím o smazání problém vyřešen děkuji a slibují že po skončení premia si koupím nové
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    vyřešeno, na přání zakladatele zamykám
     
    -medved78- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.