opravár 5

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem matfons, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matfons

    matfons Aktivní autor

  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    prečo by mali hráči zbytočne používať kód keď im to podpora musí tak či tak vrátiť? :D a kód môžu použiť neskôr keď sa im minie premko alebo tak..
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak mi dnes zase zmyzel opravář 5 stupně:mad:,BP běžte už někam s tou zlodějnou,já jsem si ho kdysi koupil za love a hlavně že ho dávate zadarmo.Už s tou chybou konečně něco dělejte,nebo to už není normální.:mad::mad::mad:
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj nevite proc se mi v platebni oblasti objevuje ze mi premko konci25.5.ale platné ho mám mit az do konce června.mám to napsané i na hlavní stránce ješte užíváš 31 dni premium.tak hlavně doufám že mi toho 25.5.neskončí
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, problém s opraváři postihuje spoustu hráčů a čeká se na jejich opravení jsou samozřejmě pravidelně urgovány.
    Ahoj bárkus86, správná hodnota by měla být ta co ti jí ukazuje platební oblast, ale obrať se prosím o kontrolu na podporu.
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže já mám ted opravovat s opravářem 3,když jsem si koupil za prachy opraváře 5 stupně?Mě to nezajíma,že nějaký Jaryn udělal někde chybu,ted začal víkend a vídím nějakou možnou opravu asi až nejdřív po víkendu:mad:.To se BP pěkně stará o své zákazníky.:mad:Psal jsem na podporu už včera ráno a opraveno je kulové,hlavně že prachy se převedli během 3 vteřin,to mají fajn zmáknute,a jak píšeš,že problém postihuje více hráču,tak opravdu nechápu,proč se s tím nic nedělá.A je opravdu pěkné,že opravář jde těm,co ho mají zadarmo.Ti lidi co tam jsou jen zaměstnaní,už měli být dávno na pracáku.:mad:Bych chtěl vědět,jak často jim o těch chybách píšete a jestli jen občas,tak mi to raději ani nepiš.:mad:To se myslím ani taman na tržnici nechová jak BP.:mad:Opravdu děkuji za ty super služby.:mad::mad::mad:
     
    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ tohle ocenil(a).
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak pro všechny komu náhodou zmizl opravář 5 stupně a měl ho koupeného za prachy jako já,tak si aktivujte tu poukázku na něho.
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Žiadny návrh, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.