opravář 5. stupeň

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Sexicek*UeK, 18/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Brali by ste opraváře 5. stupně v truhličce stejne jako voodo opravář 3 stupně?

  1. ano

    71.7%
  2. ne

    28.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    napadlo mne že by bylo dobré dat opraváře 5 stupne na ZB stejne jako u voodo kněze co myslíte??
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    čo takto použiť poukážku ? o_O
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ten je uz asi neplatny ak sa nemylim ja osobne mam opravara 5 na par rokou ale pre hracou co to nemaju im doprajem tak davam ano
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    Neplatný je len vtedy, keď si ho použil a skončilo ti prémium ._. lepšie by bolo tam pridať naspäť požehnanie alebo nízka šanca na zisk ebenovej/slonovinovej paluby to by malo väčší zmysel :)
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    kód je platný stále, jen někteří hráči ho již použili a pokud neměli nebo si nepořídili prémium tak jim po 24 hodinách propadl a další možnost již nemají, pouze si ho mohou zakoupit. Pro většinu hráčů, by to bylo v truhlách bezcené.

    pěkný den
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  6. Aký kód na oprávara 5.stupňa je? Ja som žiadny nedostal :D
    Či kde ho nájdem?
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  8. Ne ale zas bych bral kněze po dobu trvání premka :) + kod na něj jako u opraváře. vřele děkují že to určitě proberete :D ( a hned by bily všechny hříchi BP odpuštěny )
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖,

    všechny kódy najdeš v abecední seznamu FAQ pod položkou "přehled bonusových kódů", doporučuji si tento odkaz uložit do oblíbených nebo si zapamatovat cestu, šetří to všem hromadu času a někdy i zbytečných otázek. Ale pozor při použití tohoto kódu pokud nemáš prémium ...

    pěkný den
     
  10. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    taky zbytečné ;) půl roku truhličkování a mám voodoo kněze lvl 3 na 2 roky do předu teď už nemám důvod sbírat truhly ani nebudu mít pokud tam nepřidají křišťál nebo voodoo dělo (aspoň po 1ks) :)
     
  11. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    v truhlach je voodoo knez?
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    je ale ja ho hladam už asi tak 2 mesiace. dnes som zatial hodil asi tak 40 truhiel
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    zrejme si stasnej clovek, za poslednich 3800 truhel jsem nenasel ani jednoho)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka1, ano v uzavřených truhlách je možné najít Voodoo kněze 3 stupně na rozdílné množství jdu podle daného vybavení lodi. Je to ovšem o štěstí.
     
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak moj dnešny pokus - cca 60 truhiel a jedine čo stalo za to je
    Otvoril si uzavretú truhlicu.
    2015-01-04 17:57:17Získal si 62500 x Munícia požierač duší.
    inač tam nebolo nič zaujimave​
     
  16. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    taky záleží na počtu truhel kolik denně otevřeš ;) já měl nákupák i slevu takže jsem měl klíče za 900perel za den jsem otevřel klidně i 300truhel a při vyhodnem eventu ještě víc ;) a asi jo asi jsem šťastlivec protože znám asi jen 3 hráče co mají to stejné co já a víc ;) ale zase ostatní z těch co znám truhly neotvírají tak často takže těžko říct :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.