Opravář 5. st.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Hugi|CZ|, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    pridám aj ja svoj názor.. ja som toho opravára kúpil za peniaze asi pred týždňom.. zbytočne vyhodených 30 euro.. teraz keď ho bude môcť kúpiť každý za nejaké perly tak to je fakt od BP nefér podraz... malo by naozaj spraviť kompenzaciu pre hráčov ktorí ho kúpili za real peniaze.. a lukas-reper to nie je závisť.. závisť je keď niekto má niečo čo nemám ja a chcem to :) lenže ja to mám a nechcem aby to mali iní zadarmo :)
     
    O2tu a sewses tohle ocenili.
  2. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    příklad :koupíš si kozu , sousedovi nadělí kozu bůh , a ty jako správnej čech si budeš přát aby mu zdochla ??? :-D
     
  3. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Musíte se stím smířit :)
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    super přirovnání, podle tebe je BP bůh?? v tom případě doufám že dostaneš opraváře co bude opravovat pomaleji
     
  5. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    máš pravdu :) , 4.stupeň opravuje rychleji :) , jinak v této hře je opravdu BP jako bůh , dělá si co chce a mění podmínky dle potřeby :-D
     
  6. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    NO já s opravářem 5 problém nemám, jeho koupi zvažuju už od zimní akce, teďka sem rád, že sem ušetřil. Plně chápu, ty co si ho pořídili za real, že jsou naštvaní, ale z jiného pohledu tím BP nijak neporušuje obchodní podmínky - předpokládám, že se jedná o snahu, získat více hráčů, kteří si koupí prémium členství, nebo se chystá zase nějaká novinka za real peníze, ale tu si asi chvilku mnoho naštvaných hráčů nekoupí. Kněz 3 byl taky v platebce, potom ho dali do truhel hodně lidí si to vyzkoušelo a koupilo za real, tudíž jde o snahu vydělat (podle mě chytře) peníze na věci, kterou už asi nikdo moc nekupuje - protože jí dost lidí má.
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,já zatím s opravářem 5.stupně taky nemám problém,ale není mi jasné proč ho mám napsaného do-2014-11-19 a přitom mám premium do-2016-06-19:eek:,nerad bych se ho po tom prvním datumu domáhal u BP vrácení opraváře,sami všichni víme jak by to asi dopadlo.:mad:Jinak mě vadí,že já ho mám za love a někdo by ho mohl mít za fiktivní měnu.
     
  8. -OTRAVA-

    -OTRAVA- Pisálek fóra

    hahahahaaaa tak vam treba :))) a teraz aj my budeme mat opravara a zadarmo aj chudobe sa nieco uslo:)))
     
  9. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No podívej, opravář 4 byl tak za real nejdřív, já si ho vydražil za zlato později, takže tohle je obdobný případ a myslím, že to je podobné jako s předměty za perly, můžeš je vydražit taky za zlato, myslím, že to nebude mít moc vliv dostaneš ho zadara na jeden den, kolik hráčů nebude ani vědět, že ho mají? pokud nebudou online (ti bez prémia), obzvlášť, když ho nahoděj po skončení akce, obsazenost hry je už dneska od poledne nižší než obvykle při akci, tudíž ti co hrají pravidelně to budou řešit, ti co sem vlezou občas, tak budou vědět s prominutím prd.
    A juchat nad tím, že ho dostaneš otravo je trochu mimo mísu, pokud totiž nemáš nasbírané prémium nebo koupené za ten jeden den si ho moc neužiješ, pokud sis nekoupil opraváře5 nebo prémko nekoupíš, tak si můžeš jenom tlouct do prsou, že ho máš taky :)
     
  10. -OTRAVA-

    -OTRAVA- Pisálek fóra

    ci ta to opravuje jak majster sveta aj bez premka :)) mne ostane uz navzdy xixixixixiiiiiia hlavne ZADARMO :)))
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ja tu taky pridam nejsem hrac ktery plati sem tam dve bedny do bokora si koupim a tod vse a taky se mi nelibi ze bych mel ziskat neco co sem si nekoupil a ostatni jo nerikam ze se mi to nesikne to zas ne ale taky mi to prijde nefer vuci ostatnim a jsem s nima pac vim ze kdyby to bylo obracene ze ja ho koupil a nekdo ne taky bych nadaval jako ostatni takze ti co tu pisou ze je to zavist ze ho budou mit zdara atd. by se mely prvni zamyslet pak si zkusit vlezt do jejich kuze a pak az psat ale kazdy mame jiny nazor takze pulka me odkopne a pulka bude semnou :)
     
    Hugi|CZ| a ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenili.
  12. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Pisálek fóra

    taky sem nechtel ale musim:) taky se mi moc nelibi tenhle krok ze strany BP je pekny ze chteji kompenzovat hrace ale timhle sou akorat poskozeni ti kteri si to koupili designy by clovek chapal ale proc vsem davat opravare5 ktery je stale aktualni a ti kteri si ho zaplatili maji ve hre vyhodu:) prijde mi to smesny a nefer:)
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je vidět, že je to zde rozdělené na 2 tábory, hráči kteří si ho zakoupili a kteří ne. Opravář je ve hře od 30.5.2012, po dvou letech je třeba změna, neříkám že je to úplně správné řešení, ale je to vývoj hry, tak je to třeba brát a respektovat za rok za dva budou jistě zase jiná elitní děla, možná voodoo děla při akcích a souhlasím s názorem, že je to obdoba VB3 v truhlách, prémium v truhlách, designy v tržnici dříve v truhle, 60 librové děla při akcích atd. Hodně hráčů si tyto věci také koupilo.

    Přeci každý, kdo se rozhodne něco ve hře zakoupit, tak především krátí svůj čas.
    Každý hráč může být na 20 lvl s full lodí za jeden den, ale nemůže přeci očekávat, že tato loď bude nejnej dalších x let...

    pouze můj názor
     
    *booo* a SANDOKAN*cz* tohle ocenili.
  14. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    chtěl jsem se zeptat jestli tady nedošlo k chybě v překladu a neřeší se to tady zbytečně, protože na španělském fóru mají psané že ho dostanou jen hráči kteří si ho někdy v minulosti zakoupili...
     
  15. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Mirek ano zmena je zivot to je pravda ale je rozdiel ked si nieco kupis za real € a napredujes ,keby ten opravar bol za mega peral suhlasim s Tvojim nazorom ale nie ho rozdat vsetkym zadarmo to je uplny podraz tak rozdajte aj ebenove a slonovinove paluby tie uz su tu tiez dlho
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Hugi,

    tvé upozornění bylo prověřeno, v oznámení je doslovně napsáno "all players", všichni hráči bez podmínky dřívějšího zakoupení, ale díky za upozornění, není na škodu, když je člověk stále ve střehu.

    Ahoj 02tu,

    kdyby záleželo na mě, tak dám možnost získat i tyto paluby

    pěkný den
     
  17. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Já opraváře koupil cca 2 měsíce z5 to mi řekni že je to fér když já dám skoro 1000kč a za 2 měsíce to dají všem zdarma.... Čím víc peněz jím posílám tím víc dostávám ,,kudlu do zad''... jestli ho dají opravdu všem tak můžou zapomenout že lidé se stejným názorem jako já jim dají ještě někdy nějaké peníze
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    ЌŔǚΜρΐΐК , to že jsi za něj dal peníze jen jen tvoje volba a nikdo tě do toho nenutil - nemusel sis ho kupovat. Navíc nikde není napsané, že pokud si ho koupíš, nikdo jiný ho v budoucnu nemůže dostat zadarmo, koupit za perly, nebo jinak získat. Tím, že za to dáš peníze jen znamená, že ho máš třeba dříve než ostatní. Píše sem jen každý, kdo si ho koupil a teď jste naštvaní, což bych pochopil, ale z mé strany (já jsem ho nekupoval, protože do této hry už peníze dávno nedávám) je to super :-D a jsem spokojený ! ;-)
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    stejne jak to bolo s premkem vodo knez 3 atd sa casom dava ziskat aj za darmo alebo zakupis za hernu menu ze si ho kupis za penaze je tvoja vlastna volba a kratis cas tym mas vyhodu a je to uplne fer ak tebe daj uzadarmo kozu a ja si ju budem muset kupit tak nebudem plakat ze to je nefer resite somariny a stejne jak premko knez opravar 5 atd sa budu pridavat zadarmo alebo zekupis za hernu menu ale samozrejme je to doba rok dva tri kym taku moznost daju tak by mal byt kazdy ticho a hrat dalej a neplakat ze ho nekto bude mat zadarmo BP tym neporusuje zadne obchodne podmienky a je to ich vec je to ich hra nikto vas nenuti kupit v obchode rohlik a kupis a hned o hodinu budu rohliky rozdavat zadarmo tak budes nastvany hej a za mega perel ? to je akoze rovne 30Euro ano?haha za 150,200 k perel tak to by malo byt aj ked za 30 e nekupis tolk o perel
     
  20. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,lukas-reper,ty tady okorát trepeš,tady jde taky o to,proč ho dají za jinou měnu než za jakou byl doposud,dají ho proto,aby odčinili nějakou chybu,ale co dají těm co ho už mají za love?Co dají za tu chybu těm co už mají toho opraváře?Že by nám dali ty tvoje rohlíky?o_O
     
    Geralt64 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.