Opravář 5. st.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Hugi|CZ|, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    pobavili jste mě tím oznámením, tak to je dobré nemám nic proti tomu abyste ho dali všem jak píšete ale já chci tím pádem peníze zpět!
     
    NσStress* tohle ocenil(a).
  2. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    stačilo by dát každému 1mega elitní munice není to moc ale nebudem naštvaní my co jsme si opraváře kupovali! s touto verzí co BP nabízí nesouhlasím
     
  3. †~๖ۣۜNΞXT™~†

    †~๖ۣۜNΞXT™~† Zelenáč fóra

    Tiež za ten návrh nesúhlasi, kúpil som si opravára 5.st. , Chcem peníze späť, alebo nejakú výhodu zato že sme si ho kúpili, alebo niečo podobné!!
     
  4. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    typickej čech i když si slovák :)
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    já žádného opravaře 5 stupne nechci,nechapu proc bych ho mel dostavat kdyz ho proste nechci, strcte si ho do vyfuku
     
  6. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ale to já zas nepohrdnu darovánému koni na zuby nehled :) Aspon ušetříme.
     
  7. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    • Ještě ho nemáte, znáte BP . Jestli ho opravdu dají,cely jim to spadne ,pak udělají par restartu a nebude fungovat dalších 47 věcí. Kdyz něco oznamí že budou dělat za týden,to je jak kdyby napsali asi možná nikdy. Vůbec bych se nevzrušoval. Na lodi mame kazdy jeste vstupenky z letní akce 2013, každý ma smlouvy na opravu.. a miliony dalsích věcí nedořešenych. To je BP ..
     
  8. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    vyborne ja som si ho kupil za realne € teraz ho date gratis fajn tak mi dajte nahradu za jeho cenu
     
  9. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Taky nejásám radostí, pokud jsou nejaké veci v platebce který jsou pořád aktuální, nemeli by se dávat zadarmo! např. deadalus sem dříve taky koupil za 1300-, ted ho zlevnili, ale okay už není aktuální, hra se vyvíjí , ale opravař je stále AKTUÁLNÍ....
     
    *66romario* tohle ocenil(a).
  10. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    NσStress*

    Nevím jaké by bylo kdyby jsi toho opraváře koupil za realne peníze a přišel o něj ?? tak se tomuto tématu vyhni když nemáš o něj zajem - pak napiš na podporu at ti ho vymažou :)
     
  11. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Gexo myslím že si ho asi nechopil, podle toho co píše chápu že opraváře má a není nadšený z toho oznámení
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    kto ho nechce si ho vyhodi z lodi a nikto vam nehovori lab yste to kupoval ia ak to davaju inym ludom tak chapate nenavist zlost tvl sa spamatajte
     
  13. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ja bych o nej nepřišel, kontroluji si stav premium členství... A nerad mi jakému tematu se mám vyhnout nebo dokonce ve kterém mám psát! Dík.
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    Namiesto toho, aby ste sa tešili, že dá niečo BP ako odškodné hráčom tak ešte im to nedoprajete :) Tak či onak vymyslia opravára 6.stupeň a teraz, tí čo ho mali tak opravovali 2 x viac ako mali, takže mali značnú výhodu. A rozdiely ďalej narastajú, ak majú dvojnásobok glicov či zľavu v bazári , voodo delá , kryštálové balíčky , 2 paluby naviac ...
    Keď robí niečo BP vo svoj prospech tak to kritizujete a keď pre hráčov tak to kritizujete tiež? Má to byť bezplatná online hra, čiže skôr či neskôr sa bude dať získať to, čo si kúpite a následne tam budú ďalšie nové veci - možnože aj drahšie :)
     
    crabat a Patriot.cz. tohle ocenili.
  15. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Socient ty jsi ale naivní, kdyby nebylo hráčů kteří do té hry dávají peníze tak ta hra už dávno není tak příště popřemýšlej před tím než něco napíšeš a tady se nejedná o žádné odškodné protože nevím o nikom komu by toho opraváře nevrátili pokuď byl tak chytrý a obrátil se na jinou podporu než na naši, ale o obyčejnou frašku
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    Hugi jediny naivný si tu iba ak ty ;)
    To že dávaš do hry peniaze je tvoj problém ... tiež som si kupoval perly pred pár rokmi , zľavy , dvojnasobok glicov a podobne. No potom hra išla dole vodou tak som sa rozhodol seknúť s prispievaním ... a keby nebolo hráčov čo dávajú do hry peniaze tak BP má aj iné hry ako Seafight a veľmi by to nepocítil. Od konca posledného roka hra naberá zas správny smer, ale aj tak by som neplatil len preto, že hra je často nefunkčná, sľubované nové mapy a elitne levely stále neprichádzajú dosť dlhý čas ... akurát nové deisgny, ktoré majú vždy o pár percent vyšší dmg a Petov :)
    Radšej sa nabudúce zamysli nad tým, čo píšeš a keď máš s tým problem choď sa sťažovať na lampáreň :)
     
  17. Ahoj všem nemůžu se ubránit tomu abych zde taky přidal můj názor na tohle téma, protože jsem taky jeden z hráčů který toho opraváře kupoval za peníze . Já nemám nic proti tomu aby ho dostali všichni hráči zdarma ale v tom případě pokud to dává slavné BP hráčům zdarma jako kompenzaci za to že byl někomu ten opravář odebrán a nefungoval tak, vím že všichni to už mají dávno v pořádku a opraváře dávno mají , to také znamená že BP i přesně ví kdo ho opravdu měl a kdo ne( to je jen upřesnění situace byl sem jeden z těch hráčů komu ho vzaly :) ), abych tu nepsal romány tak se mi v tomto případě zdá být i fér pro hráče , kteří si ho zaplatily dalo BP kompenzaci také v jiné podobě třeba (je to jen návrh :) ) voodoo kněze 3 stupně aby nám fungoval po dobu premium členství což si myslím že by hodně hráčů uvítalo co ho mají třeba jen z truhel nebo za balíčky voodoo děl který nám po určité době končí podle balíčku který sme koupily , ale to je zase jen můj názor ale jak říkám je to vůči hráčům kteří si ho zaplatily toho opraváře 5 nefér nebudu tady psát aby mi BP vrátilo peníze protože vím že se tak nestane ale mělo by se zamyslet jak nám dát za tohlke kompenzaci protože kdyby nebyli hráči kteří do téhle hry investují peníze aby získaly nějakou výhodu ve hře, tak by tahle hra dávno skončila :)
     
    Hugi|CZ| tohle ocenil(a).
  18. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    Socient, to že jsem si koupil před rokem opraváře neznamená že cpu do hry peníze, v té době ta hra ještě jela přijatelně a přislo mi to jako lepší investice než jim třeba někam chlastat na celý víkend, momentálně do hry peníze nedávám vůbec protože nejsem spokojen s tím co se tu děje a tohle mě akorát rozčílilo více, protože se tady nejedná o žádnou kompenzaci jak píšou, ale o obyčejné okrádání, je to to samé jako by ti řekli v práci tak ty si pracoval hodně a svou práci si dělal dobře takže ti nedáme nic ale tamhle ten se celý měsíc flákal tak mu dáme prémie, snad to teď pochopíš o co tu jde...
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    riesite tvl somariny j e jedno kto dal nedal peniaze bp daa opravara kazdemu a mate mlcat ..zavist nic viac
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    lukas -reper1, myslím si, že jsi to trochu nepochopil. Nejde tu o závist, aspoň v mém případě ne, ale taky mi přijde nefér některé hráče zvýhodnit oproti jiným. Pokud už BP nabídne nějakou kompenzaci za chyby, které se ve hře neustále vyskytují, měli by tuto kompenzaci dostat ti, kterých se chyba konkrétně dotkla anebo všichni.
    Postup BP v posledních dnech se mi poněkud nelíbí. Proč například může v Černém trhu koupit Křišťálový dar jen ten, kdo ho nemá? Já ho mám, takže si ho koupit nemůžu, kdo ho nemá, tak si ho koupí tuším za 100k perel a nějaké duše. Já, abych ho měl, jsem musel do kotle naházet hodně moja a perel, abych poskládal nějaké raky a nepočítaně raků sestřílet, než jsem ho dostal a stálo mě to rozhodně mnohokrát víc perel než zmiňovaných 100k. Opět zvýhodnění některých hráčů oproti jiným.
    Hrajeme všichni stejnou hru a měli bychom mít všichni stejné podmínky. Jediný rozdíl mezi hráči by měl být v tom, že někdo do hry investuje peníze a někdo ne. To je volba každého hráče. Ale BP by rozhodně neměla některé hráče zvýhodňovat oproti jiným.
     
    maco400, sewses a Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.