OPRAVÁR 5. LEVEL ZDARMA

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Adm_Blade, 16/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    2014-05-16 15:19:31
    1 x Opravár 5. stupňa pripísané. Dôvod: Platobný balík

    KÓD: 1DAYCARPENTER
     
    ΛΖLΛB, socient a HEYBELIADA.OUT tohle ocenili.
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  3. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Pisálek fóra

    nejvetsi chyba BP:)
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    tak tak... absolútny podraz a okradnutie.. dať ho úplne zadarmo... čo takto tým čo mali opravára dať zadarmo 100 voodoo diel?
     
  5. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    100 voodoo děl nemá hodnotu jako opravář level 5, klidně nejsem proti tomu, aby dali něco v hodnotě opraváře, ale 100 voodoo děl to určitě nebude :D
     
  6. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Nebojte se toho opraváře sice dali , ale prý Neopravuje za jízdy :D
     
  7. *REBELION*

    *REBELION* Pisálek fóra

    jeste by BP mohlo dat dalsi veci zadarmo co spocivana preminum treba hp z raka a dalsi veci aby jsem si to nemusel uz nikdy kupovat koupil jsem jsi 5 opravar aby jsem mel vyhodu a vy jim ho date zadarmo jsi delate srandu premko mam na 2300 dni a jen jednou tady jsem jsi ho koupil na pul roku
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    andy zklamu te ale opravuje za jizdy :)
     
  9. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    ☆°ΛήĐý°☆, ale opravuje :D jen se stačí odlogovat a znovu nalogovat ;)
     
  10. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    100děl nám nikdo jen tak nedá mě by stačilo kdyby dali 10voodoo děl + po 1 voodoo děle jako odměna z truhel ;) s šancí stejnou jako je na 50k munice nebo voodoo opravaře 3.stupně to bych jim vše odpustil a klidně posílal peníze dál :D
     
  11. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak nic , tak jsem doufal , že to udělali schválně a ono ne :D
    Škoda mno ....
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    me za jizdy neopravuje a kdyz stojim opravuju po 2300......
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    lebo musis zahajit opravu najskor :D a potom mozes sa aj hybat :)
     
  14. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    takovej opravář mi je k ničemu když jsem aktivoval ten jejich kod , tak sice mi to připsalo opraváře st.5 / za jízdy / ,ale v ten moment jsem přišel o opraváře plachet , když nedokážou udělat pořádný script ,ať si toho opr.5st. nacpou do špic ,a vrátí mi toho plach´táka ,bez toho opr.5st. jsem vydržel do teď ,vydržel bych to i od teď . Kruci oni opravdu jsou tak neschopný ,že nedokážou jednu věc udělat fakt pořádně ,se vším jsou poslední dobou problémy , krom platebky si myslím , proto je potřeba využít , alspoň toho , že ta funguje jak má a začít to tam rvát ve velkým
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo jo mam opravare 5 ktery nefunguje a este mi zmizlo premium
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.