Oprava

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Iscariot, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Mám opraváře 4. stupeň, 4 talenty na opravu, prémko a opravuje mi co po cca 1000 - 1200, víc ne. Když zapnu opevko - sklad nářádí na 4 stupeň, tak se mi to o moc nezvedne. Řekl bych, že to má opravovat mnohem rychleji, ne?
     
  2. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jsem na to stejně ... Rychlost opravy se určitě snížila, nejspíš při zavedení první fáze toho nového systému. Taky mám prémko, opraváře 4. stupně a nějaké talenty na opravu a opravuje mi to nějak + - těch 1000, před tím to opravovalo asi 1500. :-(
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    zakládal jsem obdobne forum o nefunkcnosti dizajnu s bonusem na opravu, odpoved zadna a tema je zamcene.....
     
  4. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    No tak doufám, že mi někdo odpoví z odborníků :) Na podpoře mi furt říkaj, ať využívám fórum :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, neposkytuj prosím lživé informace co se týče tvého příspěvku byl zodpovězen kolegou jak vidím ZDE.
    Ahoj Iscariot, co je to moc? Opravář 4 stupně opraví 40 000HP za 80 vteřin. Talenty ti při 4 stupni zvednou rychlost této opravy jen o 20%. a Prémium ti přidá 100% navíc.
     
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Poseidon chyba popisuješ opraváře 3. stupně:
    Opravář 3.stupně opraví dokonce 19.800 HP za 80 vteřin. Skutečný profík!
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    poseidon ja ti neco napisu, odpoved tveho kolegy je uplne mimo misu a nehodlam se tady nechat obvinovat z neznalosti, ja jsem v uvedeném prispevku vudec neresil rychlost opravy, ale to ze dizajn neopravuje jak ma, odpoved Mirka je uplne mimo misu
     
  8. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Ahoj Posedion, to "moc" bude asi cca 200 bodů. Ale to opevko přepínám málokdy, jde mi jen o prémko, talenty a opravář 4 stupně. Kolik by to mělo tedy opravovat? Když někomu dávám rege, tak vidím, jak mu to opravuje mnohem rychleji, někdy o hooodně rychleji...
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Iscariot, co se týče té opravy tak v základu je 40 000Hp pak musíš brát těch tvých 20% což je 8000 a nakonec dalších 40 000 za prémium. Takže ti to opravuje 88 000 HP za 80 sekund. Tedy by ses měl opravovat 1 100 za sekundu. Samozřejmě když dáváš někomu regeneraci tak se ti zdá, že opravuje rychleji protože získává díky tvé regeneraci třebas 12 000 a podobně jde o to kolik máš děl a jakého stupně a také o jeho HP.
     
  10. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    ok, díky za odpověď. Při rege sleduji jen jeho opravu, nepočítám mé rege
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    zle to pocitate ked mas opravara 4 stupne 5 talentou na oprave tak to ma opravovat 1300 potom opevko 30% tusim tak 1600 a nevrajte ze ne,ked som mal 5 talentou opravovalo to 1300 a ked mas 4 talenty co je 20% ma to opravovat 1200 ne 1100 pretoze mam tam teras 3 talenty a opravuje to 1150-1200,1600 je s ful opevkom a talentama na rychlost opravi + 10% ked dizajn apricum tak to opravovalo cca 1700 s tymto noym dizajnom by to malo byt 1800 ba viac a ked to je tak jak pise Poseidon tak to potom zmenili ale mne to zatial orpauje jak ma mam 3 talenty a 1 opevko oprauje to 1200 v pohode tak neviem ako ostatny...
     
  12. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    mě to opravuje cca 1200 a mám opraváře 4, 4 talenty a prémko... Zdá se mi, že to dřív bylo mnohem rychlejší a jak mohou některé lodě opravovat potom po 3k?
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no uz nemozu zmenil osa to uz mne to oprauje len 1100 mam 3 talenty na oprave 1 v opevku opravovalo m ito po 1200
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.