Chyby Oprava plachet

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem treysy, 6/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    Od včerejšího dne mi nejdou, po potopení, opravit plachty. Po zadání "opravit" se v okně objeví: errors_management_InternalSailDelete Nevím proč? Perel mám dost.
     
    ivkaa(svk) tohle ocenil(a).
  2. .Pingos.CZ

    .Pingos.CZ Pisálek fóra

    Tak to nezkoušej moc často nebo perel mít dost nebudeš. Nejen, že plachty neopravíš, ale při každém pokusu ti to odečte požadovanou částku.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj treysy, ano tento problém je hlášen a očekáváme jeho opravu.
     
  4. treysy

    treysy Zelenáč fóra

    Jejda, tak jsem přišel 900 perel. Jinak díky za odpovědi a nevíte do kdy se to opraví. Jako hlemýžď nemá cenu, při lebkách tam ani lézt!!!
    :(:(:(
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj treysy, oprava by měla proběhnout co nejdříve. Bohužel nechci tu spekulovat o nějakém časovém období pakliže by to nebyla oficiální informace.
     
  6. martínek

    martínek Pisálek fóra

    Hahaha, co nejdříve to je dokonale řečeno/napsáno. Holt si přišel o perly, o plachty a nic ti nikdo nevrátí. Takto funguje, zkus si zvyknout.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Základní dotaz zodpovězen, nezbývá než počkat bohužel na opravu. Buď získat z truhly plachtaře, který plachty opraví. Nebo pomáhá hráčům opravit plachty po jednu po druhé, ale pozor občas zlobí 3 plachta. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.