Opevnění Vylepšený dalekohled nefunguje 2

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem SemtexC∞L, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SemtexC∞L

    SemtexC∞L Perspektivní autor

    Zdravím, už jsem to tu řešil minule s Komim, ale přišlo nové fórum, a tak to tu musím psát znovu. Všechno jsem již vyzkoušel a doufám, že s tím už někdo začne něco dělat, třeba mi tohle opevko někdo deaktivuje a potom znovu koupí.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SemtexC∞L, tento problém je hlášen a předán vývojářům, kteří se snaží tento problém vyřešit.
     
  3. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Tak to je úžasný,musím se přidat. Mám taky dalekohled na 6 stupen a nefunguje. Stalo to 500,000 perel a ted budu cekat pul roku,jestli vyvojaři neco nahodou opraví. A když ne tak se vlastně nic neděje že,jako už tolikrát v této hře. 500,000 perel koupíte min. za 50 euro v teto hře a vy mi za ne prodate neco co nefunguje a o čem víte že nefunguje a pak napíšete že se na to nekdo koukne až bude mit čas a že to možna nejak dopadne. To vam připadá jako normální jednaní ? To se važně nestydíte ? Vy jste ukazkou nejhoršího přístupu k hráčům kteří vam platí nemalé sumy peněz jaky můlže existovat. Nemam slov co si o vas myslím. Slušně se to napsat nedá.
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    mas rozmyslat predtym ako nieco vylepsujes :D
    to ze niektore nejdu tak ako maju o tom sa vie dost dlho a preto si si na vine sama
    a ked uz si si mala vylepsit kormovca anebo prostor pro dela
     
  5. a socient Z koho děláš lamu? to jsou hráči kteří na serveru mají už vše v opevku :)
     
    SemtexC∞L a ΛΖLΛB tohle ocenili.
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    re: socient
    Ty děláš pro bp že se ho tak zastáváš ? Vina je jen na straně provozovatele hry, že neopravuje chyby ve hře přesněji teda opravuje jen ty co jsou v jeho neprospěch ty je schopen opravit během pár hodin dokonce i o víkendu u chyb co jsou v neprospěch nás hráčů si dává načas nebo je neopravuje vůbec !
     
  7. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Socient co to tu meleš ,to nemá ani hlavu ani patu co tu vyprávíš. Tu si lidi kupujou neco co nefunguje a ty tu povídáš takový nesmysly.. už radši nic nepiš.. Už čekám jen na vyjádření moderatora ve smyslu " tym programatoru na tom pracuje,prosime o trpělivost a už nas s tim neotravujte,nikoho vaše problemy nezajímaj"
     
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zdravím,

    ako sa písalo, chyba je hlásená a centrála o nej vie. Ak dostaneme bližšie informácie, budeme Vás informovať.


    Zamykám
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.