Opakované potápění v krátkých intervalech

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem xixao69, 28/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s návrhem?

Anketa uzavřena 12/5/19.
  1. Ano

    13 hlasy(ů)
    56.5%
  2. Ne

    10 hlasy(ů)
    43.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    Ahoj lidi,

    už dlouhou dobu mi vadí to, že se najde někdo, kdo vás potopí a potom vás klidně 10 minut hledá na mapě a stále dokola vás potápí, i když máte minimum ZB. Přijde mi to (slušně řečeno) jako podlost a zbabělost. Navíc když k tomu plní člověk nějaký úkol, nebo má něco na práci.. Je to fakt na nervy.

    Takže můj návrh je ten, že v případě, kdy vás někdo potopí, tak vás ta osoba znovu může potopit až když naberete určité ZB nebo po pár minutách či vteřinách a nebo pokud vy sami na něj zaútočíte i přes to, že máte minimum ZB. Máte potom čas na opravu a revenge a né že vás po 5 sekundových intervalech stále potápí ta samá loď. Navíc se mi už několikrát stalo, že jsem se po potopení několikrát za sebou respawnul hned vedle toho, kdo mě potopil.

    Vím, že se to tak často neděje, ale když už, tak to dokáže naštvat. Tak snad nejsem jediný, komu se to někdy stalo.
    Pokud to někomu přijde jako špatný nápad, tak to samozřejmě pochopím.

    Díky.

    Příklad návrhu.

    V případě, kdy vás potopí nějaký hráč, máte 90sec ochranu proti dalšímu potopení jiným hráčem (aby to nebylo složitě děláno jen proti stejnému hráči)
    a nebo ochrana skončí pod limitem v případě, kdy hráč opraví svou loď na více než 250k ZB.
    Pokud při této ochraně napadne on sám jiného hráče, ochrana končí.
    NPC by se to netýkalo.

    V případě, že na moři uvidíte nějakého hráče, který byl zjevně potopen a zaútočíte v době, kdy má ještě tu ochranu, útok nepůjde provést a zobrazí se “Nelze provést útok, hráč byl v nejbližší době potopen” nebo něco podobného, to už je jen slovíčkaření.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/19
    matfons tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jednak jsi si zvolil pirátskou hru, kde je základním principem topit hráče a škodit jim a jednak z tvého popisu není pořádně jasné pro jaký návrh se má hlasovat. Popis by měl být jasný, srozumitelný a přesně definovaný.
     
  3. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    Ale je rozdíl mezi pirátem a pirátem s komplexem. Za popis se samozřejmě omlouvám, nevěděl jsem jak to nazvat, aniž by to bylo moc dlouhé. V textu po otevření je vše potřebné :)
    Samozřejmě beru názor, je to účel hry. Ale někdy je to opravdu příliš a vím, že je to málokomu příjemný když potřebujete něco rychle splnit do questu a 10 minut jen děláte návnadu někomu, kdo vám dělá jen naschvál.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen 10 minut? Když já byla malá loď naháněli mě třeba celé odpoledne :D. Jedna z možností je na chvíli změnit mapu nebo odlogovat a věř , že nikdo tě nebude dávat do špicla každou minutu, když už jsi jednak odlogovaný a jednak už nedáš ani body. Malé lodě mají pirátskou ochranu a od 6 levelu už se hold musí otužit. K ochraně taky slouží cech, který by měl přijít pomoct.
     
  5. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    Já tu jen nabízím možnost jak se zbytečně neodhlašovat a nenervovat se o_O Nemyslím si, že by to byla úplá kravina. Prostě tě někdo potopí a máš 60sec ochranu proti potopení stejným hráčem. Není to nijak závratný čas přece a toho dotyčného snad přestane bavit tě neustále hledat na mapě. Navíc jak jsem psal - už se mi několikrát stalo, že jsem se respawnul hned u něj. Kdysi se po každém sestřelení ničily paluby a podle mě je jen otázkou času, kdy zase něco podobného bude, aby BP mohl ještě více vydělávat.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/19
  6. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    xixao 69 udelej z lovce loveneho
     
  7. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Leo,hraju to od začátku co jsem to poprvé objevil na superhrách..tj přes 10 let,od začátku byla ochrana pro začátečníky do 4lvl a od začátku jsi nemohl střílet lodě s 0 hp,což bylo supr při plnění ukolů.Základ hry byl právě v plnění ukolů a budování lodě,každý si velmi dobře rozmyslel jestli někoho potopí,jelikož přemko neměl skoro nikdo a hledat na mapě glitz s hp bylo za trest.Současný jemně řečeno přihlouplí stav,nastolili nový majitelé hry,ruku v ruce s botery a méně inteligentními jedinci,kteří jsou za toto ochotni utrácet peníze.
    Jestliže někdo kolem dokola topí na mapě jednu loď,je to dementní ubožák patřící do Bohnic.Já už do hry skoro nechodím,ale když tam jsem,tak mi příjde,že ze Sei se stála líheň těchto rádoby hráčů.
     
    .WWW. a xixao69 tohle ocenili.
  8. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Pri takomto návrhu musíš presne zadefinovat ako by to cele fungovalo tak aby to dávalo zmysel.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přeformulovat bys musel svůj první příspěvek úplně nahoře aby byla diskuze podle pravidel. Osobně si myslím, že tohle neprojde, protože hra je založená na topení a získávání bodů (mimo jiné). Ve waru je bežné, že si tě enemy pingpongují po mapě třeba 15 minut.
    Vem si to obráceně. Jsi už boje schopná loď a chceš sbírat BB. Líbilo by se ti kdybys musel čekat minutu než si je můžeš vzít?
    Malé lodě mají ochranu a větší už se s topením musí smířit. Všichni jsme si tím prošli a alespoň nás to hnalo vylepšit svou loď na bojeschopnou úroveň.
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  10. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    Opraveno, je to v prvním příspěvku.

    Jinak vylepšit svou loď na bojeschopnou úroveň, když je tu 70% lidí, co do toho cpe peníze znamená cpát je tam také. Plno lodí ti vezme na jednu ránu 200k a jsou tu hráči, kteří se to ještě snaží hrát bez větších výdajů. Tohle co si napsala bych bral tak před 7-10 lety, kdy se to ještě dalo. A jak už bylo zmíněno, dříve tě bez ZB nemohli potopit, dnes už ZB sice máš, ale když někdo bere to, co bere, tak je to jakoby si to ZB neměla vůbec. A jestli si někdo chce honit body na jedné lodi pořád dokola, tak je to fakt smutný a tahle hra postrádá hlubší smysl.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/19
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Preto Big point vymyslel PVE server... a na PVE servery tiez neni dobre vymyslene, Hrac ta potopi za 10 sekund sa odloguje a uz je PVE a nemas sancu ho potopit. A na PVP servery nemas sancu sa ubranit ked ta stale potapa :) ale obrana by bola prihlasis sa zapnes tortugu nahodis amulety a prekvapis ho :)
     
  12. xixao69

    xixao69 Pisálek fóra

    Tak to třeba dělám já, ale málokdo si z akcí nasbírá tunu světel a amuletů. A to nemluvím o tom, že dříve, když tě pod světlem někdo “spatřil” a klikl na tebe, tak po tobě jen pálil, ale světlo bylo stále aktivní. Dnes kolem někoho projedeš, ten zrovna klikne na tebe, protože chce jet na stejné místo a světlo je fuč.
    Tenhle nápad by byl pro mě, ale hlavně pro ty slabší, akceptovatelný. Je to prostě ubohý někoho honit po mapě a sbírat si na něm body. Zrovna když něco plníš třeba..
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Body dostaneš jen 2x, topit někoho víckrát nemá cenu.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud tě někdo topí v kuse třeba 15 minut tak už to není o bodech , ale buď o tom tě naštvat a nebo se pomstít.
     
  15. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    • Vulgarita
    skor znechutit a povišit si ego jak je dobry a jak ma napumpnu lod nakupenimi delami a všetkymi EDIT okolo toho
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/5/19
    xixao69 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jistě že to není příjemné, ale to je nevýhoda všech online multiplayerových her. Navíc tohle je pirátská hra kde základem je budovat, topit a okrádat.
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  17. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    všech ne,jiní poskytovatelé her mají jako standart,že se nemůžou střetnout různě silní soupeři,konec konců na Pirate Stormu od BP to tak je taky a je to také pirátská hra..všechno jde,stačí jen chtít a zde BP prostě nechce;)
    PS..za vším hledej peníze
     
    xixao69 tohle ocenil(a).
  18. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    střetnout se můžou ale nemůžou se střílet pokud mají rozdíl lvl větší než mám dojem 5 st. a na půlce map, od jarsheimu to neplatí :) jiak tady to vylepšilo BP tím, že zrušili PVE mapy, taže si mrnata nemaj kde nafarmit
     
  19. Tom

    Tom Magnát fóra

    pindrusec můj názor je od toho jsou zase cechy aby ti pomohli, chránili tě atd... Jinak mě osobně to nevadí když mne někdo topí dokola přežiji to nebo odhlásím a pak jak tu psal jeden hráč udělám s lovce loveného nejde o sílu lodi ale o trpělivost i slabá loď když tě bude hodinu otravovat bude to nepříjemné a věř , že ten hráč si rozmyslí tě příště topit :)
     
  20. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Tome, já nepsal o tom že by mi vadilo když mne nekdo topí, také jsem si nedávno s jedním dobrákem hrál na honěnou :) jen jsem poznamenal, že BP neudělalo dobře se zrušením PVE map, dnes bych nechtěl začínat... i vzhledem k tomu že cechy berou třeba od lvl 15
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.