Chyby Odstranění chyb

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Remiel, 31/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Zajímalo by mne, v jakém časovém horizontu provozovatel hodlá opravit chyby ve hře jako například změna mapy. [​IMG] Když po každé páté změně mapy musí hráč použít znovunačtení mapy, je to dost otravné. A podle toho jak přibývají placené balíčky, tak Bigpoint žádnou celopodnikovou dovolenou nemá. Proč nepracují na odstranění chyb? Neslyšela jsem o žádném vyhlášení soutěže ani ankety: "Hra trvale s chybami -provozovatelem neopravovanými" kde by se ucházeli o první místo a tím o zisk pro sebe.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, problémy se pravidelně hlásí, ale jaké pořadí zvolí provozovatel pro opravy už není šance ovlivnit. Nicméně kolikrát je problém i v rámci připojení k internetu a PC.
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Nemyslím, že by s procesorem 3,2GHz a internetem až 120 Mb/s by měl být problém. Ale naprosto chápu "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Je mi jasné, že za tuto laxnost provozovatele CZ/SK tým nemůže, ale hráči také ne. Pokud by jsi v hospodě po objednání řízku s bramborem dostal jen jeden kousek brambory (a stáleby ti nabízeli co si ještě může koupit), asi by jsi se také ozval.
     
  4. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone,takže to má problémy s PC každý druhý?Mám stejný problém jako remi a nejsem sám.Nikdo to už ale ani nehlásí,protože to nemá žádný význam.Stejně s tím nikdo nic nedělá a raděj se do hry přidá další nefungující nesmysl
     
    †—Đrake®—† a Remiel tohle ocenili.
  5. bigpodvod

    bigpodvod Pisálek fóra

    mam ten isty problem preskoky nefunguju niekedy je to az na neuverenie ako dlho trva kym sa zobrazi preskok ked sa to konecne podari zobrazuje sa ta ista mapa kde som bol ale cuduj sa clovece niesom tam :D som na druhej mape ale akosi to nefunguje lebo klik a lod stoji prečo asi ? klikam na ostrov ktori sice nevidim ale je tam musim teda f5 ale ten koho nahanam sa smeje uz o kilometre dalej to za toto mame platit ?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, já neřikám, že je to každý, ale je spousta lidí, která problém žádný takový v 99% nemá. Takže pak hledej v čem je zrovna problém.
     
  7. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Ono to asi 99% není.Ze sedmi čechům na servru to dělá pěti,ale nikdo to nehlásí viz. výše.Problémy souvysející s přeskokem,zůstane načtená předchozí mapa,na bonusce lodě nevydíš dokud nepřijedou k tobě,střílí na tebe z velké dálky mimo tvůj dostřel,na behe to samé jako na bonusce.Nepiš sem že je potřeba vyčistit počítač atd,je to zbytečné
     
  8. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Mne sa raz za čas stane, že keď zmením mapu, tak mám celú minimapu čiernu, väčšinou po potopení sa mi stane, že sa mi aktivuje pohyb príšer aj keď to mám vypnuté, a tento problém pretrváva už 1.5 roka a stále oprava nikde, na WoT keď spravia chybu programátory to opravia do 3 hodín. to je to skôr asi do 3 rokov a to aj k tomu vytvoria novú grátis.
     
  9. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    nezlobte se na mne ale ten problem je uz 3 nedele od zacatku akce kdyz menim mapu 5-3 na mapu4-2 musim dat f5 jinak mam obraz 5-3 a tenhle tyden to vymysleli tak ze kdyz mam vystrileny ukol a nekdo mne stopi tak dokud nedam do casi ranu nedostanu odmenu prima jezdit kvuli rane 8 map
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone, chce zde tvrdit, že 99% hráčů má hru bez chyb??? Tato chyba byla uvedena pouze jako příklad - viz 1
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, myslím si, že by pro určité lidi to chtělo lépe číst, nepsal, že 99% lidí má hru bez potíží. Ale, že jako je několik lidí u kterých k takovémuto problému dojde, ale znám i dost lidí, kteří v 99% tento problém nemají. Nicméně co jsem měl možnost vysledovat většinou případem černé mini mapy po přeskoku či nesprávné zobrazení mapy, je větší vytížení počítače, kdy dojde k problému s flash playerem.
     
  12. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Naprostá hloupost je to chyba ve hře me pc obe dvě pracuji na 110 procent.tato chyba se ve hře neobjevila poprve,takže tvrzení že je to zpusobené pc je omyl,dokonce v práci používám další dvě pc a tato chyba se tam take objevuje,tak nevim,ale chyba asi nebude na mém přímači.čau
     
    Naposledy upraveno: 1/6/15
  13. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Je to naprostá pravda Poseidone, chtělo by to lépe číst, protože chyba s e změnou mapy byla uvedena jen jako příklad, ale jak píše ironmaiden61 lepší je to nehlásit, protože to stejně nemá cenu. A hlavně nemá cenu se ptát, kdy budou chyby odstraněny.
    Mnoho úspěchů v této naprosto bezchybné hře.
     
    ironmaiden61 a -tomaslm193- tohle ocenili.
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Poseidon tim chce říci, že on pro to už nic nebude dělat, takže tohle vlákno je nanic. Chyb je daleko víc, ale oni už ani neví co posílali na opravu a co ne. Občas se mi stane že když po potopení hned kliknu honem na spawn do hry, minimapa mi ujede z okna někam do neznáma, takže jí musím resetovat pozici. Posuvné lišty to samý, zapínaj se i když nechci. Vypadlej zvuk, o tom ani nemluvě. + Skok z přístavu, ohnivá kamufláž, kupování munice přes menu na moři (tvé zadání je neplatné).
    Navíc teď nejsou už žádná děla první den v měsíci při MHH.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, a co bych kromě nahlášení pro to měl asi podle tebe udělat poraď? Já nemám pravomoc opravovat chyby. Co je nahlášené a není si myslím, že není zas takový problém dohledat a taktéž se věcí i připomínají znovu.
     
  16. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    43% - init view manager.....tím to hasne,na moře se nedostanu :rolleyes:...nj Svoboda není holt za darmo :D:D:D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  17. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone,poradím ti,neustále chyby/nahlášené/urgovat.Na to pravomoc máš.Kdyby ti firma postavila barák bez oken a dveří,taky bys byl spokojen a jen čekal kdy se to vyřeší?
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  18. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Osobně si myslím že by měli zaplatit pořádnou podporu a moderátory a administrátory, a ne z řady hráčů.. Jen můj názor, ale nemůžeš stihnout všechno, nemáš náladu, tak prostě proč by jste to měli dělat? to je špatně úplně, nehledě na to že administrátoři si dělaj v týhle hře co chtěj. Vlastně už od začátku, kdy s tim rusové začali, jak se mi vždy doneslo
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, pakliže máš nějaké nespokojenosti s podporou můžeš samozřejmě se obrátit přímo na provozovatele.
    Ahoj ironmaiden61, bohužel ale spamování opravdu nic nevyřeší. Chyby dává nejen CZ/SK team a následně vše záleží na provozovateli.
     
  20. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Promin,ale nevím co si o tobě mám myslet.Když něco urguji,tak to asi spamování nebude že?Nebo jsi snad spokojen se stavem hry,asi jsi jediný.Ve VOP se píše,že provozovatel umožní hráčům plnohodnotnou hru-takhle si ji ale nepředstavuji,protože tato hra funguje tak ze 20%.Jsou tu lidi,které z této hry zná přes osum let a mohou potvrdit,že v tak zuboženém stavu hra nikdy nebyla.Pokud admíni budou brát své povinnosti jako spamování,tak nemá cenu vůbec chyby hlásit.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.