Oznámení Odpovědnost za herní účet a jeho bezpečnost

Diskuze na fóru 'Pravidla' zahájená uživatelem Leo., 12/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Odpovědnost za herní účet a jeho bezpečnost
  Každý hráč zodpovídá za bezpečnost svého účtu. Na herní účet se může přihlásit pouze hráč, který zná přístupové údaje. Proto nikdy neprozrazujte své heslo.
  Společnost Bigpoint ukradené nebo někým poškozené účty nevrací a ani neopravuje.
  Je přitom jedno jestli třetí strana získala přístup dobrovolně, podvodem nebo odhadnutím nekvalitního hesla.
  Veškeré úkony přihlášeného uživatele (ať už herní, nebo komunikace na fóru a herní poště) je automaticky brána jako činnost platného držitele herního účtu a to i v případě porušení platných zákonů (rasistické projevy na fóru nebo ve hře, urážky, vydírání atd.) vedoucí v některých případech k banu na herní účet.

  Zde je několik bezpečnostních rad jak zabránit ukradení nebo znehodnocení herního účtu.

  Přístupové údaje

  Přihlašovací nick do hry je z bezpečnostních důvodů neměnný, heslo k hernímu účtu a i k registračnímu emailu by mělo být dostatečně dlouhé, silné a pro oba případy rozdílné.

  Zloději herních účtů se pokoušejí získat přístupové údaje přes herní poštu, chat, email nebo sociální sítě jako je Skype, FB a další.
  Doporučujeme nemít herní účet propojený například s FB, protože pokud dojde k hacknutí Vašeho FB dojde nejspíš i k odcizení herního účtu.

  Bezpečné
  emailové adresy provozované přímo společností Bigpoint jsou newsletter@bigpoint.com, customercontact@bigpoint.com, no-reply@bigpoint.com.
  Na odkazy pro potvrzení změny hesla nebo emailu klikejte pouze pokud jste o tuto akci požádali sami. Bigpoint ani členové týmu po Vás nikdy nebudou požadovat heslo k hernímu účtu.

  Přihlašujte se do hry pouze přes oficiální webové stránky hry https://seafight.com/ a nebo přes klienta staženého z oficiálních stránek. Na žádné neoficiální stránky nezadávejte své přístupové údaje.

  Nepovolené programy

  Používání nepovolených programů pro zvýhodnění ve hře je porušením pravidel VOP. Registrace, navštěvování nebo používání těchto programů může také vést k zavirování Vašeho PC nebo prozrazení hesla což poté povede k odcizení herního účtu nebo jeho znehodnocení.

  Soukromá data

  Jméno, adresa, telefon, email FB atd nikdy neprozrazujte, protože jde o bezpečnostní riziko nejen pro Vás ale i pro Váš herní účet.

  Sdílení účtu

  Sdílení účtu je hrubé porušení pravidel VOP a může vést ke znehodnocení nebo ukradení herního účtu.


   
  CM_Miky tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.