Návrhy Odměny za úkoly

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ЌŔǚΜρΐΐК, 5/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbili by se vám takové odměny?

  1. Ano, souhlasím a chtěl bych tyto odměny.

    73.7%
  2. Ne, stejně bych ty úkoly neudělal.

    7.9%
  3. Ne, přijde mi to jako nesmysl.

    18.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Ahoj napadlo mě, že plno lidí co znám nedodělavá úkoly které pro ně řekněme nemají hodnotu.
    Co tak hráčům nabídnout za splnění všech úkolů ( za splnění ze všech herních levelů ať hráč musí mít level 20) nějakou odměnu, která by na jeho lodi zůstala připsaná už na pořád.
    Můj osobní návrh by byl:
    Lov monster - Odměna 15% k síle harpun
    Pluj k souřadnicím - Odměna +10bodů k rychlosti
    Námořní bitva - Odměna 2% poškození proti NPC
    (čísla jsem zvolil myslím dostatečně ziskové i realné vůči tomu co by BP mohlo schválit)
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    myslím že toto by bol aj dostatočný dôvod pre hráčov ísť na 20 level :p
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    nech nedavaju žiadne odmeny , nech to nechaju tak. My sme 20 LVL robili bez extra odmen ked nebolo take vybavenie ako teraz. teraz je ešte vyhoda že si možu LVL kupovat čo je ešte vyhodnejšie ako robit skušky.Kdo chce ostat na spodnych mapach nech tam ostane
     
  4. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    draker ale ty odměny bys za splnění získal taky :) nebylo by to jen pro ty hráče co se dostanou na 20lvl ale i pro nás co už máme 20lvl dlouhou dobu a při eventech by se to vyplatilo nám všem ;-)
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    trochu nesmysl ne?
    ja jsem třeba od 15-19 levelu nedelal temer zadne ukoly, takze bych ted kdyby to BP zavedlo nemel nárok? a nebo bych ho měl ale s tim ze jsem ty ukoly neudelal?
    jen dalsi nesmysl co by se pridaval do hry, jedine co hrace s levelem do 16 donuti delat vyssi levely jsou akce kde k ziskaní dizajnu bude potreba esence, ktera se bude dat udelat jen levelech 16-20 a nebude se dat koupit za real penize v platebce..
     
  6. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    arrow nepochopil jsi to ;) já ty úkoly taky nemám splněné ale mám tam napsáno že po splnění všech úkolů co jsou ve hře dostupné (mimo eventove) pak bys to dostal ;) chyběl by ti jeden jediný z daného druhu tak bys odměnu nedostal rozumíš? :)
     
  7. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    Ja jse spise zastance uplne novych ukolu, Obycejny priklad 15x santa lucia 10x trinidad 5x esmeralda : odmena treba 2000 perel, a nejakej obycejne kameny nebo neco na tenhle smysl, ale oredelavani odmen je ptakovina :) my co mame 20tku uz nejakej ten rok, nas to neco stalo:) jen si to pekne udelejte .-)))
     
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Já bych dal třeba nějaký celoroční hledání mapy pokladu nebo tak. Úkoly jsou k prdu, a rozhodně nestojí za to dělat moje skoro všechny nevýhodný úkoly celý týden v kuse jen pro nějakou blbost na konci. Můj názor je totiž, že i za ten čas strávenej by sis měl něco vydělat. A za ten čas bych nějakej bonus co budou mít všichni fakt nechtěl, takže NE. Spíš bych se soustředil na něco zábavnějšího, když už do hry něco "složitějšího pro BP" přidávat
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mohli bi dat nejake ulohy na sposob akciovych v Bezpečnom pristave-napriklad zostrel 2M bodov života . tiamatovy alebo inemu NPC. odmeny priklad perli a nejake drahokami
     
  10. Nebo hodiny pravopisu :D
     
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ak niekoho trapi pravopis pri hre nech si najde hru Vedomostnu alebo jazykovu :cool:
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  12. onkiján

    onkiján Zelenáč fóra

    další možností odměn, by mohly být třeba:

    námořní bitva - rychlost nabíjení děl
    lov monster - rychlost nabíjení harpun

    jinak takovéto dlouhodobé odměny se mi líbí v každé hře
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  13. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Nejde o to že ten bonus budou mít všichni ale že ti ve hře dostatečně pomůže :) mě by se zas nelíbilo aby měl každej za úkoly něco jiného protože ty se o něco snažíš a pak přijde nějakej buger a získá všeho Xkrát víc :) pokud je system nastavený pevně a to pro všechny stejně je podle mě hůř ,,nabouratelný''
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vzhledem k tomu, že v době kdy není žádný event, je hra pro hráče s lvl 20 a full lodí celkem nuda, tak bych ocenil každou novinku, které bych se mohl v období "bezeventovém" věnovat. Za mně ANO.
    Myslím si, že i tyto odměny za úkoly by donutily některé hráče dělat PZ na vyšší lvl, když by zjistili, že hráči s lvl 20 mají proti nim nějakou výhodu.
    Vás, kteří máte lvl 20 a píšete tu, že je to nesmysl, trochu nechápu. Úkoly se dají dělat i zpětně. Chceš uvedené vylepšení, uděláš si úkoly, nechceš ho, neděláš je. Nevím, co to má společného s tím, že my jsme dělali 20 lvl bez extra odměn nebo s tím, že máme 20 lvl už nějakej rok a něco nás to stálo.
    Zároveň si ale myslím, že celá debata je celkem bezpředmětná, protože i když bude dost hlasů a návrh bude odeslán, tak stejně nevěřím tomu, že by byl realizován.
     
    tinka.t tohle ocenil(a).
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Geralt64 maš pravdu že ukoly sa daju robit aj spetne ale prečo sa vracat do zadu a robit tie iste ulohy . Radšej Nech sa BP pohne už aj dopredu a da nove Mapy a LVL,nie iba stale dokola točit tie iste ulohy a akcie. Ale je to iba moj nazor a tebe ani nikomu ho nechcem vnucovat ;)
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Samozřejmě bych nové mapy a nové levely taky přivítal, určitě víc než dělání starých úkolů. Ale co si tak matně vzpomínám, tak o nových levelech se tu mluví už asi 4 roky.
    Můj tip: nové mapy a levely budou, až se hra nebude sekat, tzn. nikdy :p:p
     
    tinka.t tohle ocenil(a).
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    je to dost možne kedže sa o nich vyprava už par rokov. Asi nevedia ako bi to mali nahodit:D
     
  18. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Stačili by denní úkol např. za mapu panny, nebo jiné úkoly a za ně některou z map. Glitzovat s inteligentními npc se nám nikomu moc nechce a jsou rychlejší způsoby, jak vydělat perle atd. Hlavní okruh hráčů pro které bych začal něco fofrem vytvářet je právě ten 20lvl.
    Pak je hra opravdu nudná a kolikrát nejenom pro ně. Hodně lidí hře začalo říkat Farmeseafight .... farmaření perel a vylepšování lodě. Kde je akce, kde je boj, kam mizí hráči? Hra je čím dál nákladnější a to nejenom pro začínající, ale akce nic moc ... Bylo by dobré přepracovat kompletně hru a to nejenom se zaměřením na zisk BP.
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  19. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh nesplnil kritéria pre odoslanie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.