Odměna za žebříček Anne Ušáková

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 18/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč jsem nedostal odměnu za denní žebříček za poslední den akce Anne Ušáková?
    Pokud vím, tak žebříček fungoval, ale dne v poledne odměna žádná :(
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zatím jsi jediný kdo to píše. Ostatní asi odměny dostali. Je možné, že tě na poslední chvíli někdo předběhl?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám vím od jednoho hráče co dostal v poledne 15 dračích ohňů. Ale je mi jasné, že poslední žebříček se hodně hejbal protože hráči se snažili získat co nejvíce receptů na světoborce.
     
  4. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Blby je, ze si nemam kde overit, kolikaty jsem byl :( To ze zmizne info o akci nejak zabrani tomu, abych videl kolikaty jsem v zebricku byl. Mozna neni od veci dat pozadavek, aby si posledni denni zebricky mohli hraci zkonrolovat i po akci. Nechce se mi verit, ze bych nedostal ani tech 15 dracaku.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Se lehce poví, ale hůře koná. Bohužel nejsou schopni nechat ani nabídku k nákupu po konci akce jako tomu bylo dřív. Už vidím jak nechají žebříček. Také nereálné.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud by byl problém se žebříčkem věř, že by se ozvalo mnohem více hráčů a hlavně ti, kteří měli první místa.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.