Chyby Odměna za přihlášení

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 3/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak již po několikáté mám v Odměně za přihlášení korunky ... ale s počtem 0 (nula).
    Po vybrání odměny opravdu žádné korunky nedostanu :( To je od autorů záměr?
    https://prnt.sc/D9JI5Jcm_S-X
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Lodní deník hovoří o čem? Nemáme žádný přehled co kde má být.
     
  3. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    má pravdu předsedo ale pro změnu tam bylo např. 15 bouří lvl.5
     
  4. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Až "nedostanu" odměnu korunky, dam vypis z lodního deníku. Ale fakt je to asi uz potreti. Urcite to tu potvrdi dalsi hraci.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nejlépe je poslat výpis z deníku i se screanem kolegům na podporu. Budou mít informace týkající se tvého účtu a mohou to dát se všemi údaji na centrálu ke kontrole. Je pro nahlášení zapotřebí co nejvíce informací. Třebas ve výpise korunky mít budeš a nebo tam budeš mít něco navíc než je na screanu. Mohu sice předat screan, ale nebudu moci odpovědět nato o jakého hráče jde a co dostal aby si to mohli vše dát dohromady a překontrolovat. Upřímně já tyto hodnoty nesleduji u sebe a co jsem se díval na některé lodě korunky jsem tam neměl v nejbližší odměně.
    A pokud bys v lodním deníku odměnu korunek měl tak se bude aspoň vědět že je to grafická chyba.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    poslední odměna kde bylo v seznamu 0 korun - obdržel jsem toto:

    2022-04-02 06:53:01
    Získal jsi 5 x Krystaly .
    2022-04-02 06:53:01
    Získal jsi 5 x Mojo .
    Klient Seafight
    2022-04-02 06:53:01
    Získal jsi 1500 x Perly .
    2022-04-02 06:53:01
    Získal jsi 15 x Ohnivá bouře stupeň 5 .
    2022-04-02 06:53:01
    Získal jsi 10 x Mojo .
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Super ale jaké to bylo místo a máš i screan. Potřebuju případně dodat co nejvíce informací a důkazů i samozřejmě dobře, že to můžu ukázat na více lidech. Ale aby to nebylo, že jde o nějaký výmysl protože když se to nepotvrdí jim nijak je to vlastně k ničemu.
    Ale pokud možno podívej se prosím i Sanroh-ČR když si dáš hru v EN co je tam aby se případně vyloučil problém, který se týká jen CZ/SK.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    odměna 157, screen bohužel není
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Opravdu jen tak malá? Ono je nevýhoda, že větší čísla se zobrazují ve 2 řádcích jako na screanu. No optimálně bych nejraději požádal aby dané screany a výpis zaslal Sanroh-ČR pokud možno nejlépe kolegům na podporu a ti je poté nahlásí.
    Nicméně dle obecného dotazu to byl snad problém hlášen již kdo ví kdy, ale nikdo neví jak to dopadlo a proto je nejlepší to aktualizovat a dodat k tomu co nejvíce informací a creanů A poté již záleží na centrále jak to dopadne.
     
  10. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak korunky tam nejsou a tady je vypis, ale pro věrohodnost i screeen:
    2022-04-06 17:49:19 Plavidlo tvého kapitána bylo vyloženo. Získáváš odměnu za úkol „Quest1373_Headline“.
    2022-04-06 17:49:03 Získal jsi 5 x Krystaly .
    2022-04-06 17:49:03 Získal jsi 10 x Mojo .
    2022-04-06 17:49:03 Získal jsi 1500 x Perly .
    2022-04-06 17:49:03 Získal jsi 3 x Krystaly .Klient Seafight
    2022-04-06 12:33:39 Zaplatil jsi cechu daň -120584656.-120'584'656 Zlato

    https://prnt.sc/eJ4relK_1KsQ
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pošli to prosím kolegům na podporu ať mají informace o tvém herním účtu. Jak výpis tak i screan toho přihlašovacího bonusu. Dik
     
  12. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak opět mám v Odměně za přihlášení korunky ... a pořád s počtem 0 (nula).

    P.S. Apropó ručně mi bylo podporou připsáno 1.000 korunek. To jsem nějak nepochopil, bo ne že bych je potřeboval, ale adekvátní by bylo cca 10.000. Ale děkuji :D
    P.S.2 Bylo hlášeno podpoře dle požadavku a s odkazy na screeny.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano problém byl hlášen na centrálu. Ta ti dopsala dané korunky a problém měl být vyřešen. O jaký se jednalo milník číselný? Optimálně pokud možno doplň mi k tomu prosím i výpis z deníku. Předám to dál, že se situace opakuje. Bohužel předpokládám, že sis screan asi neudělal :( Odhaduji, že asi došlo ze strany centrály k vyřešení problému připsáním daných korun.
     
  14. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Nyní jde o milník, kdy mám dostat 0 korunek o 1860 (dnes jsem otevřel teprve 1668, takže odměna má být za 9 dní). Screen mohu udělat, pokud je zájem.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    určitě screen potřebujeme, bylo by fajn od více hráčů aby si nemysleli, že je to problém jednoho hráče.
     
  16. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ano měl jsi pravdu, bylo to 157X
     
  17. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    https://prnt.sc/xVRZP4Yz-iU6
    Nevím, co je na tom tak problematické, bo odměna korunek se objevuje asi v nejakem algoritmu (ci nahodne) opakovane. Melo by stacit opravit jedno zadani. Ale jestli to ma BP samostatne na kazdy milnik, tak je lituji :D
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak to mají či nemají opravdu netuším.
     
  19. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak jak jsem předpokládal:
    2022-04-30 14:38:43 Získal jsi 1 x Amulet Legba .
    2022-04-30 14:38:43 Získal jsi 5 x Zpevnění ušlechtilou ocelí .Klient Seafight
    2022-04-30 14:38:43 Získal jsi 2 x Amulet Agwe .
    2022-04-30 14:38:43 Získal jsi 1 x Tritonova laskavost .
    2022-04-30 14:38:43 Získal jsi 2 x Tritonovo požehnání .
    2022-04-30 12:33:40 Zaplatil jsi cechu daň -23547154.

    P.S. Už na podporu nic neposílám, neboť jsem očekával systémovou opravu. Pokud se mi opět objeví další milník na 0 korunek (nula), tak jej sem uvedu. A kvůli 1.000 korunkám nebudu vypisovat podpoře.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To už je na tobě. Já osobně takový milník nemám. Nicméně podpora vždy může dodat dále aktuální data z tvé lodi či dalších hráčů a tudíž doložit danou skutečnost. Pak už je to na BP. Očekávat něco tak snadné hned to bohužel za dobu co tuto hru pravděpodobně hraješ bys měl vědět, že u BP nefunguje.