ochrana začátečníků

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem SCOOBY-DOO2, 10/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

ano souhlasím uplne

  1. je mi to fuk

    9.5%
  2. ne nesouhlasím

    47.6%
  3. zdrzuji se hlasování

    11.9%
  4. ano

    31.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SCOOBY-DOO2

    SCOOBY-DOO2 Zelenáč fóra

    na základě žádosti navrhuji ochranu 3 hodiny po potopení zruší se jen výstřelem do hráče a do mapy levlu 5
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ne nesuhlasim pri akcii by si mi vyzieral eventy tak sory skuste neco ine trebars urobit z 2,3 lvl PvE mapy :)
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    chceš dát návrh aby byla ochrana 3 hodiny a nedáš do hlasování možnost ano???
     
  4. SCOOBY-DOO2

    SCOOBY-DOO2 Zelenáč fóra

    ano je dole se podívej
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SCOOBY-DOO2, možnost hlasování ve formě ANO jsem ale dodal já. Příště to chce dávat při zakládání více pozornosti.
     
  6. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    pokud na hru nemaš nervi že tě někdo topí tak hold máš smulu, myslim že téměř každy si tím prošel, bud zapracuj na lodi nebo si kup lepší.. vzdyt je to o tom, že se lodě topí mezi sebou když nejsou v ali..
     
  7. xixao38

    xixao38 Zelenáč fóra

    ty male lede si nemaji kolikrat ani jak vydelat nikdo je stopi streli 1 lod a stopi je nikdo znova mnely by mit ochranu 3 hodky at si stihnou aspon neco vydelat ci udelat jineho ochrana by se mnela zrusit jen vystrelem do hrace
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    xixao a ked ti bude vyzierat event tak budes chciet aby mal 3 hod este ochranu ? :) vela takych akcii je kde musis hrat na nizsich mapach...
     
  9. xixao38

    xixao38 Zelenáč fóra

    lukas tak at se jim zrusi ochrana vystrelem do hrace i akcnich npc ale malinke lodicky bez cizi pomoci si jinak nevydelaji
     
    Kap.kook tohle ocenil(a).
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    vydelaji maji to hezci nez ovela lehci nez sme mali my... ale neriesi mto len bude sranda sa kukat na nich (ked nahodou to tak bude ) jak nam kradnu eventy a mi nanich kukame jak na kino :)
     
  11. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    jak jako bude sranda?? My jsme taky nějak začínali tak proč by nemohli oni....
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ak tak nechal bi som to tak ako je .Jedine bi som povolil v ochrannej hodine harpunovanie. Všetci sme to mali tak že nas každy topil a v tych časoch bolo aktivnych o moc viac hračov.Nedalo sa ani harpunovat aby sa neskončila ochrana začiatočnika a vy bi ste teraz chcely 3 hodiny, to si možte hned žiadat ochranu začiatočnika na cely čas do LVL 5 ved 3 hodiny je pre niekoho bežny hraci čas. Teraz su akcie na harpunovanie každu chvilu takže sa da pre začiatočnika harpunovanim docela dobre vybavit
     
  13. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Promiťe mi to, taky jsem začínal jako malá loďka a bezcech, pořád malou loďkou jsem, ale nějak nechápu, proč by si lidi s malým lvl nemohli vydělat? Na GE3 je sice dost hráčů, ale pokud není event, na nižších mapách moc silných lodí nejezdí a dost z nich se ještě nad malou lodí slitují a nechají ji odjet... Ano, taky jsem byl často topen, tudíž nechápu, proč by měli mít nynější začátečníci nějaké výhody...
    Ale berte to jako jen můj názor
     
  14. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    přesně tak, nevidím duvod proč jim ulevovat, kazdy kdo začínal tak si tím prošel také, nikdo se ho na nic neptal, hold je to hra, tak se snažte
     
  15. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    souhlasím se sabotérem :) dříve byly pro male lodky obrovské nevýhody než dnes... Malá lod dnes se rychleji dostane na lvl i dál pokud hráč má nervy a v tržišti i štěsti... proč výhody pro malé lodě?? aby si rychleji vydělali a byli za chvili tam kde jsme my ?? My co jsme na to dřeli, miliony hodin proseděli u sea a snažili se vytěžit i z mála?? zaq nás nebyly ani ty kody... tak budte rádi že nějake máte ....
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ano suhlasim male lodky uz tak ci tam maju vela (teda ovela viac ) vyhod nez mali hraci slabsi pred 4,5 rokmi...ked maju mat nejake vyhody tak urcite nie take co mozu mi kradnut eventy a ja im nemozem ani dat raketku hahaha :)
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ale bola bi to sranda sa na to pozerat ako male vyžirky kradnu lode silnejšim lodiam.Viem si to predstavit ako lod 3 LVL stoji pri NPC a čaka pokedy mu LVL 20 nachysta ako na podnose nejaku lod na poslednu ranu. Mohlo bi to bit zaujimave :)
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jj strastne budes sa trapit s eventom on ich vizere z 40% a este ta ku koncu aj stopi :) zaujimave :D
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mna nie nechodim na tie spodne mapy. Ono sa hovorilo že pirati boli zakerny a vypočitavi:p ked niekto ide na tie spodne mapy tak musi ratat aj s tym že ho može stopit aj zelenač čo sa vozi iba na obyčajnom koryte;)
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ani ja nie ale ked bude akcia na spodnych mapach tak budes musiet ale neriesme to
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.