Ochrana začátečníků

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem satan81, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satan81

    satan81 Zelenáč fóra

    Ahoj,rád bych se dozvěděl víc o ochraně začátečníků.Měla by být do 5.levelu ne?Mám level 2 a přesto jsem byl na mapě 2/3 potopen.Po nikom a ničem jsem nevystřelil,pouze jsem glitzroval!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/12/13
  2. Ahoj, máš pravdu ochrana začátečníka je do 5 levelu, platí po dobu prvních 14 dnů a pokud nevystřelíš

    Bude tam asi nějaká chyba pokud splňuješ všechny požadavky v tom případě to nahlaš na podporu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/12/13
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "satan81,
    jen doplním, začátečnická ochrana se aktivuje po potopení do té doby než vystřelíš do NPC nebo příšery a je omezena na 1 hodinu, pokud jsi glitzoval déle než hodinu, ochrana se už na tebe neztahovala.

    pěkný den
     
  4. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    Tak to v tom bude asi chyba u sněhuláku jsme měli jednoho s ochranou a celou dobu což bylo asi 5 hodin ho nešlo potopit
     
  5. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Ochrana začátečníků je pouze 1 hodinu a platí do 5-tého levelu.
    Steele, možná se nechal utopit a pak mu zase hodina jede znovu
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "-GoldSteel-,

    přesně jak píše ◄☺•Mo•No•☺►, určitě jsi ho nesledoval každou minutu celých pět hodin, mohl být 4x mezi tím potopen ani jsi si toho nemusel všimnout, pokud jde o kradení dárečků, proč ne, je to jediný způsob jak trochu potrápit silné lodě, horší je potom oplata

    pěkný den
     
  7. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Jak to vezmeš mirku ... hráči maj mít rovný díl ....
    teď ho částečně měli :)
     
  8. Bad90

    Bad90 Pisálek fóra

    Odpovezeno - Zamykam
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.