Ochrana začátečníků

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Milosek771, 6/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Ahoj všem, mám problém s ochranou začátečníků. Mám 5. lvl tudíž bych jí měl po každém sejmutí mít do té doby, než vystřelím. A ono prd. O této akci mě sejmuli bez toho aniž bych vystřelil nejméně 50x. Tak se chci zeptat co všechno jako zruší ochranu, protože když jsem střílel vrak hráč přijel sejmul mě. Opravím se jedu zpět abych dostřílel onen vrak a jen se přiblížím (nevystřelím ani do vraku ani do hráče) a on mě sejme znovu. Tak co to má být? Co si pamatuji zrušila se tuším po odhlášení a přihlášení, po výstřelu ať už do NPC, nebo hráče a možná ještě když do vás vystřelil například admirál. Jsou ještě další způsoby, jak zrušit ochranu, nebo je to jenom další ... chyba? Díky všem
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Milosek771,

    s ochranou začátečníka je to jak píšeš.
    Platí do 5 lvl, 1 hodinu od potopení a podmínkou je, že nevystřelíš do NPC/příšery ani do hráče. Přerušíš jí střelbou a odhlášením.

    Ještě bych se Tě chtěl zeptat: Hraješ na G1 ?
     
  3. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak potom nechápu, jak mě může 2x po sobě sejmout ten samý hráč v nějakých 5ti minutách bez toho aniž bych vystřelil. Nene hraju na GE5
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Milosek771,

    pokud Tě mohu požádat o vyzkoušení, zajímalo by mě jestli je tomu tak vždy. Pokud máme odeslat chybu na centrálu, tak ať je to ucelená informace. Je dost možné, že občas při potopení nedojde k aktivaci a podruhé aktivace je. Zkus požádat kamaráda, jestli na tebe může zaútočit (vyzkoušet několikrát po více potopení).

    Po prvním tvém dotazu jsem vznesl dotaz a bylo mi sděleno, že je ochrana vpořádku jde možná jen o chybu u jednotlivce, která se při testování neprojeví.

    pěkný den
     
  5. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Tak dneska jsem s kámošem testoval a nešlo mu to sejmout ani jednou. Takže buďto ty silnější lodě přišli na něco, nebo to byla nějaká chyba během akce. Rozhodně to budu dál sledovat a o akci se uvidí jestli se to bude opakovat či nikoli
     
  6. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Mirku ty tu píšeš platí do Levelu 5.
    Tak mi prosím vysvětli proč např: na Globálu 3 jezdí lodě, které mají level 15 , 17 a mají Ochranu začátečníků ??
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☆°ΛήĐý°☆,

    jednoduše řečeno bug, pošli jejich ID na podporu k prověření.

    pěkný den
     
  8. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zodpovedané, zamykám a presúvam do archvíu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.