Návrhy ochrana proti hráčům jako booster

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *Lilie*, 8/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Využili by jste tento booster?

  1. Ano

    14 hlasy(ů)
    25.0%
  2. Ne

    42 hlasy(ů)
    75.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukynko123

    lukynko123 Pisálek fóra

    jessiejames ty si taky mudry :D prosim vas nevymyslajte somariny jednoducho ked uz nieco nove tak nieco co ma zmysel napriklad zvyste PVE mapy do 2 lvl. proti zvyhodnovanie hracov nemam nic ani proti novym veciam ale dat booster hracovi (nech je aj ten najslabsi) a potom pri evente na teba taky najsabsi vyskocia 30ti sundaju ta a ukradnu perly z eventu tak to nastve nemyslite? a kde je potom spravodlivost ze ja take robit nemozem :D mne je to jedno ale ked niekto chce nieco zmenit na tom ze slaby hraci nemaju kde jazdit okrem jednickach a bonus mapach kde by ich netopili tak jak som pisal poproste o zvysenie PVE map do 2 lvl a davat nieco ze podla bodov skusenosti alebo hp a podobne veci je trapne body skusenosti sa robia strasne rychlo a hrac co ma 100 mega bs je furt lama co potrebuje mat na mori klud 100 mega je nic fakt takato zmena by bola pre slabsich hravo najvhodnejsia lepsiu uz ani vymysliet neviem slaby hraci by mali k dispozici more okrem jednickach a harpunovania by si tak mohli v klude zarabat perly zlato co by im absolutne stacilo a to aby rastli a stupali vysie a vysie a rozmyslajte aj ak by bp stratilo hlavu tak by ten booster urcite nestal 24k peral ale stal by kludne aj 100-300tisic peral a ak sa va mto nepaci tak sa uz o nic viacn epokusajte lebo i ked vsetci slaby hraci budu suhlasit tak taku pytomost bp do hry neda )myslim ten booster) nen ito 100% co odsuhlasime na forume ze to bp da....
     
    Kap.kook tohle ocenil(a).
  2. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh bol hráčmi zamietnutý.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.