Obsah voucherů (kódů)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 2/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Na základě Poseidonova nápadu zakládám tuto diskuzi kde se můžete vyjádřit k obsahu různých kódů. Můžete psát co by jste rádi v kódu měli a co naopak není potřeba. Jsou dva základní typy kódů tak prosím vždy napište, kterého se to týká.

    • eventové
    • mini hry
    Vaše návrhy a poznámky budu posílat na centrálu, ale poprosím Vás o seriózní návrhy. Určitě není možné chtít do kódu z mini hry například děla Blesk lv 3. Předávat budu rozumné návrhy především typy předmětů, buffů .... , které chcete/nechcete v různých kódech.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  2. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Za mě spokojenost s tím jak to je. Možná snad o trochu více munice, menším lodím by se to hodilo..
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Pilný autor

    Za mě by bylo fajn více safandu a nějaké orichalkum,na ponorky v kodech nic není,nadvládce levelu 2 nejsou také od věci,do nedávna bývaly a ted jsou už 4 minihry kody furt stejné.do eventových více munice.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    LukoCZ myslíš v kódech k akcím?
     
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    kody dobrý , oceňuju 5kovýho vojáka - voucher mini hra, ke kodům akce no nevím , asi bych napsal dobrý / dobrá je za 3 / :)
     
  6. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj čo sa týka obsahu kodu mini hra nie je čo riešit má to vždy luxusný obsah iba by som zjednosdušil trošku obsah riešenia kodu . Akčné kody su však uplne mimo pár sto tisic munície vojak 3-4 su uplne mimo munícia v podstate pre silne lode nemá cenu ale kedze budujem aj malu lodku mám na to aj iny pohlad . Určite by som pridal muníciu aspon 5 mega ku kazdej akcii hlavne ak sa municia nedá v danej akcii kupit a daval tam vojaka 5 alebo by som zaviedol dva druhy kodu do lvl 15 a od lvl 16 začínajucim hrácom by to určite pomohlo. Prajem vám pekný den a štastnú plavbu ja-pumu
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    já jsem spokojený s tím, jak to je
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kolibrík_SK 1) tím "zjednosdušil trošku obsah riešenia kodu" myslíš co?
    2) záleží na tom jestli je kod k akci pětidenní nebo čtrnáctidenní
    3) rozdělení kódů podle levelů nejde vzhledem k tomu, že jsou plošné

    Pište i návrhy na změny pokud nějaké máte. Kódy mini her jsou podle mě v pořádku, akční kódy pro krátké akce určitě nebudou mít stejný obsah jako pro dlouhé, ale pokud by jste chtěli nějaké předměty vyměnit klidně pište návrhy.
     
  9. U mě velmi dobrý což je za 1
     
  10. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Leo mal som na mysli zjednoduseni reseni pro získani kodu stejne si to pak lidi medzi sebou reknou ale urcite bych zvedl v kodu objem munice je to pro slabe lode dulezité a v kazdem kodu by mohl bejt 5 vojaček ako trešnička na dortu to vždy poteší jinak ohledne kodu vše ok :) ja-pumu
     
  11. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Ano
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Kolibrík_SK zadání mini her sem moc nepatří, ale asi takto. Kdo rád řeší naše mini hry tak si poradí i s těžší hádankou a bude potěšený, že ji zvládnul a pak je tu druhá část hráčů, kteří jen na DC a chatech každý pátek píší jen "code?" aniž by se namáhali vůbec tu mini hru otevřít. Jsou líní a ti co jim ty kódy posílají jsou hloupí. Lenoši je jen využívají aby se sami nemuseli namáhat.
    Některé mini hry jsou snadné, některé těžší, ale myslím, že jsou fajn a aspoň pár hráčů snad potěší.
     
  13. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Uvítal bych v kódu za minihru klidně místo vojáka i taky obránce :)
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    když tam byl jednou obránce tak všichni řvali, že k čemu jim bude :D
     
  15. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Ti kdož neumí s obráncem pracovat nadávat budou :D
     
  16. Raptor3000

    Raptor3000 Pisálek fóra

    Ja by som navrhoval aby v kódoch boli i kryštály, aby menšie lodičky sa skôr dostali do kondície. Hrám hru už vyše roka a stále potrebujem množstvo kryštálov. Je ich ťažké získavať pri silných lodiach, pretože väčšinou času opravujem. Navyše navrhujem aby aspoň občasne bolo premko. Je zložité opravovať keď sa malá lodička pri oprave nemôže hýbať. Silnejším lodičkám je to jedno, všetko už majú, no nám slabším výrazne taký kód s týmto obsahom pomôže pri znižovaní rozdielov medzi hráčmi. Až môj návrh budete brať do úvahy vopred Vám za to ďakujem.
     
  17. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Raptor3000 : Ahoj nemyslím si že by ti moc pomohlo keby su v kode kryštály lebo by ich tam dali tak 200 ks max si myslím. Prekvapila ma v tvojom príspevku však iná vec a to je to aku dobu hráš a nemas ešte hotové všetky talenty a podla všetkého ani opevnenia. Neviem ako často hráš ale pokila hráš pravidelne par hodin denne mal by si už dávno byt za vodou. Problém bude asi v tom že ti nemá kto poradit ako na to ja osobne by som ti rád poradil nie však tu bolo by to nadlho ak máš discord kludne mi napís mam tam nick Puma. Bud v klude nemám na mysli ziadne zakázane veci pekný den vám želá ja-pumu :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Raptor3000 všechny návrhy si ukládám a budu je posílat centrále. Jestli se něco z toho objeví v kódech už je věc jiná. Něco možné je, něco nejspíš ne, ale uvidíme.
     
  19. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Kazda vec co dostanu v kodu vzdy potesi i kdyz je to treba jen 20 k munice, darovanemu koni na zuby nehled :)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ok, nechám diskuzi do neděle, v pondělí ji uzavřu a pošlu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.