Obrana-bonusy

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ☢Arrow☢, 19/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Ahoj, měl bych dotaz. Potřebuji se dostat k tomu co vše může mít hráč za bonusy do obrany proti hráčům(nikoliv NPC), je můj následující postup správný?

    Hráč 1 nemá nic, naprosto nic do obrany - do tohoto hráče jsem testem střílel 20ran a průměrné poškození výbušnou municí bylo 37500

    Hráč 2 nevím co má ve vybavení do tohoto hráče jsem vystřelil 20 ran a průměrné poškození výbušnou municí bylo 12230

    vychází mi že hráč 2 musí mít do obrany předměty co mu dávají bonus cca 70%, ať počítám jak počítám i při max hodnotách některých předmětů(jako třeba drahokam) mi to číslo 70% nevychází.....
     
    Naposledy upraveno: 19/1/15
  2. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Ahoj Arrowe,

    Prevence poškození:

    - 10% ze štítů plus 12% z talentů
    - 17% z gemu
    - 12% z opevnění
    - 5% ze speciálního gemu
    - 15% z krmiva pro mazlíka
    - 5% buff z tržiště

    Celkem: 76%

    Pak tam asi i můžeš připočítat vyhnutí zásahu což je maximum 33% myslím.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    podobné téma tu již bylo, netajím se tím, že mě tyto herní záležitosti baví a stále se o ně zajímám, určité věci prošli vývojem, ne všechny věci do obrany platí do NPC jako do protihráče, to je bezesporu pravda, hlavní odlišnost NPC a hráče je v tom, že i když máš např. 76%, tak soupeř má opačně % proti a tím se to naopak sníží.

    Ten kdo těmto principům rozumí, má velmi pěknou výhodu, již delší dobu to není jen o HP...

    pěkný den
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a jeste 10 procent za body z boje ja to moc neresim pac to je moc slozite na me :)
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jestli maxi myslíš super pancéřové pláty, které jdou koupit za hodnost 25 v bojových bodech, tak ty by asi použil jen blázen. Jeden totiž stojí 200 perel, takže když tě bude střílet třeba 5 enemáků, tak tě každá jejich salva stojí 1000 perel. A to se vyplatí :p:p
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mě to vychází trošku jinak

    12% opevnění
    12% talenty

    10% pláty
    10% superpláty (neřeším jejich cenu viz příspěvek geralta)

    5%
    drahokam Aventurín (v popisu je napsáno +5% Bonus pancéřových plátů, jak to chápu já nedáva to 5% ale pokud máte pláty a dejme tomu oba druhy tak je to 10+10 za pláty a k tomu těch 5% to znamená 20%+bonus drahokamu je 21% za platy a drahokam)

    17%
    drahokam Zářivý akvamarín ( tady si nejsem úplně jist, ale někdo na chatu tvrdil, že jsou sice v tabulce, ale nejsou aktivní a max je 15%, řešilo se to i v diskuzi k zimní akci kdy měl dizajn za žebříček bonus 16%, Poseidon tam psal, že ověří strom drahokamů, ale zda k ověření došlo nebo ne jsem tam nenašel)

    10%
    mazel -Undie sníží o 10% poškození a + o 5% zvýší pravděpodobnost zásahu
    15% krmení
    5% bratr (toho moc neřeším max je 10 ks a jeho použití je vidět a je jen na 90s)

    a pak jsou tu takzvané šance

    6% opevnění (voodo přízrak)
    15% mazel (třeba Jotnar) ale osobně a upřímně říkám že nejsem uplně znalej nebo spíše nechápu funkci, ale radši použiji mazla co má 5% než mazla co má šanci na 15% ??
    5% Booster mlhavá stěna o 5% menší šance být zasažen

    já sám mám na lodi
    12% opevnění
    12% talenty
    10% pláty
    5% mazel -Bjorgold
    15% krmení
    15% drahokam
    6% opevnění (voodo přízrak)
    5% Booster mlhavá stěna

    když jsem všechny tyhle věci odstranil a nechal do sebe střelit kolegu výbušnou munici, bral mi v průměru( z 20střel) 35000
    když jsem pak všechny dané předměty aktivoval a nechal do sebe kolegu střílet opět výbušnou municí, bral mi v průměru ( z 20střel) 25000, jak je to možné když mám do obrany aktivováno 69% ( nebo 80% se stěnou a voodo přízrakem)
     
    Naposledy upraveno: 20/1/15
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    gery ja myslel ze to pouzivas ja nevedel kolik to stoji tak daleko jako ty urcite nejsem a urcite par roku nebudu :) vlastne nikdy :)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.