Obleva (14. 1. 2016 - 26. 1. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Zdravím... V krách budou pouze ty 4 věci co jsou psané ve FAQ ?
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    zdarec ukoly asi nebudou že?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všechny dostupné informace byly zveřejněny.
     
  5. Prečo to zase nezačalo načas ?
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Protože tradice se mají dodržovat:)))
     
  7. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    zase už si dělají z hraču srandu ad jdou do hajz**
     
  8. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    BP si snáď robí srandu :D nie je snehová munícia v trhu. ale to sa dá prežiť.. ale tie odmeny? sleipnir 5 mega HP 2500 ľadovej muni a 60 kryštálov.. to radšej kúpim za perly tie kryštály ako sedieť pri tom 10 minút kým ho dám.. a jormungader.. výhra 9500 ľadovej a 7500 perál z neho.. čiže čistý zisk niečo okolo 500 perál :D a to sme ho dávali dvaja.. čo majú povedať potom hráči ktorí nemajú voodoo delá ... obleva bývala väčšinou jednou z najlepších akcií na krýštály.. ale ako vidím tak bp si povedal že s dobrými akciami je koniec :D
     
  9. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    okamžitě sněhovky do trhu inak hra zatím nic moc
     
  10. lukas9248

    lukas9248 Zelenáč fóra

    ledova kra Získal jsi 8 x Střelný prach :DD ne kra ale krach :DD
     
  11. Dostupné možno áno ale v kryhách nie je iba to čo je uvedené. Dostal som už niekoľko krát aj štíty :))
     
  12. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Po vánoční akci nejsem nijak překvapen, propadák snad ještě větší. Vyřiďte Bigpointu můj vřelý kopanec do hýždí, protože nic jiného už si ani nezaslouží.
     
  13. lukas9248

    lukas9248 Zelenáč fóra

    a jeste ktomu predelavame munku a jeto drahe dame munku a jeste ktomu i perly bohaa :((
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Slabota.. zas len zdieranie.
     
  15. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Akce je za mě docela v pohodě, a dosti zárobková, nevim na co si tu stěžujete...

    Za celého Hugina (1mg HP) dutou dostanete nějakých 2500 sněhovky (z toho spravíte skoro 2000 normálné ledovky=> 1500 sněhovky + nějaké zlato = 1000 normální ledovky) 1 krystal, 18k BZ , a že jich je dost. Střílím hugina, mám ještě 400k HP a už jede okolo další plný...

    Z celého Jogurta (9 mg HP) dostanete nějakých 22k perel + ranec BZ, a ked tu sněhovku kterou přeměníte na ledovku máte z huginů (které střílíte samozřejmě dutou) a nebo z ker padá přes 1000 normálné ledovky, tak ty perly jsou čistý zisk, nič nekupujete. Je jich kupodivu taky docela dost, za 20 minut na jedné mapě jsem střílel 3x jogurta...

    Co se týče sleipnirů (5mg hp můžete střílet jakoukoliv elitou) tak ty se oplatí jen vtedy když potřebujete zarobit krystaly (na talenty, upgrade 60tek, vylepšení z trhu, alebo buhví na co). Má to 5mg HP, ledově ohnivá munka má větší škody (já s ní do toho střílím bez kolečka 155k, kritiky 165k + doplňující ohně). Z celého sleipnira dostanete lehce přes 60 krystalů a 2500 normální ledovej munice (do celého sleipnira jsem nastřílel nějakých 9000 ledově ohnivé munky). Na výrobu 1000 ledově ohnivé munice spotřebujete 2000 normální ledové + 1000 perel, takže sleipniři nejsou žádná hitparáda, pokud nemáte ranec ledově ohnivé nebo jiné elity co do toho chcete dát z truhel...

    A co se týče ker, tak jsou o vela lepší jak při vánoční akci. Jediné 2 špatné odměny je 8 prachu nebo 10 brnění (a to nepadá moc často). Jinak z nich padá 8-10 mojo, přes 1000 normální ledovky, orlí zrak (18-20), 5 nebeských ohňů exploze, 2 amulety agwe.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  16. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    je ti jasný, že za vychválení takovéhle akce ledovku nedostaneš?
     
  17. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Já ju od BP nepotřebuju, když se da získat na pohodu z huginů přeměnou v tržiště tržiště... Ale lidi tu furt jen brečí jak jsou akce k ničemu a přitom se dá v pohodě dost zarobit, jen se proto musí něco málo udělat a trošku u toho myslet... Vzhledem k počtu eventů je tahle akce daleko lepší než letošní vánoční ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/16
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Chtěl bych jen upozornit na již celkem běžnou a stále se opakující chybu: body do žebříčku akce nejsou za způsobení nejvíce bodů poškození, ale za poslední ránu. Jako vždy je to obráceně, než je uvedenou ve FAQ :p:p
     
    *jakor40, kywa a oslík-ÇZ-ŨEĶ tohle ocenili.
  19. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Jak mužu sněhovou munici dat na ledovou?

    EDIT:
    Už sem to našel
     
    Naposledy upraveno: 14/1/16
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, nikdo neřekl, že tam nemůže být nic jiného, ale jen pouze to, že co jsme dostali za informace to jsme zveřejnili.
    Ahoj oslík-ÇZ-ŨEĶ, prosím bez zbytečné citace. Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.