Obleva (13. 12. 2014 - 3. 2. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Tak copak to zas bude za Akci doufám že dobrá
     
  3. dankol

    dankol Pisálek fóra

    ahojte a za perniky sa čo bude menit ci az ku koncu akcie to bude
     
  4. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    aha tak je to jako zímní sry prvně přečíst a pak psát xD
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ešte neopravili chybu v kotliku ale hlavne že daju akciu ktora tu bola vyše mesiaca. To dali hlavne pre tych čo si nabugovali municiu cez Fidller , aby sa jej mohli rychlo zbavit. Ostatny nech kupuju municiu a perli na vyrobu dalšej municie- nemam na to slov iba jedno Nenažranost.
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty si někde v oznámení nebo FAQ našel že budou z něčeho padat perníky? v tom případě si četl asi oznámení k jiné akci
     
  7. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    podla faq to vyzera dobre hadam to tak bude aj naozaj :D
     
  8. sewses

    sewses Perspektivní autor

    hlavne že amulety agwe a triton stoja neuveritelne perly !!! xaxaxa za 10 ks dobra cena myslim ..ale to s tim kotlom je ozaj velka a smutna vec..ani nemožem vyhadzat pergač
     
  9. dankol

    dankol Pisálek fóra

    ale ved budu hugin tak bud aj perniky
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tie ceny v čiernom trhu dali od oka alebo podla čoho? Tortuga 6000 periel,kamen nahlenia 1000 atd-to je až na neuverenie. asi tym super technikom nedali 13 plat tak teraz to dobiehaju:confused: Sewses potom budeš mat viac moja
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    takhle vznikají fámy, když už píšeš tortuga 6000 perel atd.. tak napiš taky, že to je za 10 ks, jedno světlo z tortugy stojí 600 perel, raketa 100 perel, triton 300 perel, kámen spěchu 100 perel, podle mě ceny nejsou tak špatné, ale nikdo nikoho nenutí kupovat. Ještě stojí za komentář adm. dělo, plná cena je 10 000 perel, při prémiu 9500 při cechovní slevě 8500 v černém trhu 8000 perel, tuto cenu bych před 3 roky uvítal, když jsem je kupoval za 10 000.

    Jediný kdo může namítat, je ten kdo zakoupil slevu v tržnici (karta událostí), která je momentálně nedostupná, nikdy jsem platební oblasti nedával přednost ani jí nerozumím, ale určitě bude brzy opravená.

    pěkný den
     
    O2tu a davidkriz1 tohle ocenili.
  12. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Stojí to více, protože vše až na admirálská děla kupuješ po 10 kusech, je do dokonce ještě levnější, než by to bylo v kartě události.
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mirek možno že maš pravdu v niečom ale Zober to tak že to admiralske delo Jak pišeš bolo v tržnici za 10000 periel. dnes ho už ma skoro každy kolko potrebuje , a kdo ho nema tak iba preto lebo už nieje tak zaujimave ako bolo na začiatku. Od tedy už prišli dela 60, vodo dela a ine s Bokoroveho pohara. ešte nejaky čas a už budu tak na tom ako 50, 55 čiže odložene v sklade. čo sa tyka ostatneho tovaru aj ked je to v počte kusov 10 aj tak je to predražene a nehovor že neni
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne nebudou perniky
     
  15. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    • doubleposting
    najhoršie na tomto stave , ze koli slabemu zabezpečeniu trpia vsetci co tuto hru hraju a Ty co to vyuzili su teraz vysmiaty a myslim ze keby nemali uši tak okolo celej hlavy, bohuzial je to smutne ale je tomu tak

    dankol budu ked Ti ich mamka upecie citaj FAQ a potom tu daco daj
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/1/15
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj O2tu,

    dodržuj prosím pravidla.

    pro †—Đrake®—†

    nemyslím si že je to předražené pokud zkouším kartu událostí, mám v součastnosti slevu 25% +1% + 5%
    a mám nebeský oheň (exploze) za 104 perel a nebeský oheň blesk 345 perel, podívat se můžeš do trhu sám jestli je to tak nevýhodné jak píšeš..

    pěkný den
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mirek a kolko stal napr.Dažd črepin alebo oko orla? ak si pametaš tak skus to porovnat
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "†—Đrake®—†,

    už nevíš kam, viď občas člověk napíše hloupost a potom neví jak to zakecat, s tím "tortuga 6000 perel " si to přehnal, protože sis to pořádně neprohlédl a teď chceš alespoň jednu věc která je pro většinu nevýhodná .... chápu to správně ?, ale zase Ti uniká jedna podstatná věc, né každý má slevu v tržnici 40 %.

    normální cena 1 rakety je 150 perel teď je v černém trhu za 100 perel, ale můžeš počkat až bude v tržnici, možná tě vyjde ještě o pár perel méně, konkrétně u této položky je sleva přibližně 33 %...

    abych neutíkal od knih (orlí zrak), nekupuju je, mám jich z předešlé akce cca. 10K a nevyplatí se mi ani za 50 perel, (to samé co jsi psal o dělech, také většina hráčů nyní nekupuje) v kartě událostí vidím jen prvních pár položek, knihy nevidím.


    pěkný den
     
  19. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Noaco, já chci dražit
     
  20. Mata.Faka.UEK

    Mata.Faka.UEK Pisálek fóra

    jo jo 10x do roka to same a kdyz to skonci, tak zase to same a aby nam to porad neprislo stejne, pridaji ostrov co nehraje zadnou roli (ta korytnacka) a az zkonci akce tak za tyden mozna mesic spusti zase akci ale pozor bude novinka, ZASE slipky a jogurty, pak nam hodi odysea a penelopu, bo unor preci! a hlavni na tom bude ta zmena!! raketka bude o par perel drazzi. no co mam povidat, az se za mesic spusti znovu strileni slipek tak mi napiste podivam se co je zase noveho...
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.