Chyby NPC

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Adm_Blade, 13/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Na mapách sa nenachádzajú NPC Santa Lucia a Kiribati, čiže nemáme žiadnych admirálov.

    Za nahlásenie chyby ďakujem.
     
  2. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    třeba to není chyba ale úmysl , mimochodem 1857 euro za ful voodoo děla na 5.stupni je docela masakr
     
  3. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Na mapách 14 lucky nejsou ale admíci tam naskakují-zajímavá změna
     
  4. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    vypada to ze to neni chyba :))
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, situace byla všemi teamy hlášená jako problémová. Bohužel v tuto chvíli neexistuje oficiální vyjádření zdali se jedná o problém což doufáme nebo úmysl.
     
  6. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Nejdřív sebrali krystaly z npc a teď nenápadně odstraní npc co dávají perly.Budou to svádět na chybu.Nějaké ty nářky od lidí s nima nic neudělají,protože ta hra je v takovém bordelu,že jsou na stížnosti zvyklí a nechávají je v naprostém klidu.Chce se mi zvracet:eek:
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Kapucín-ČR, zas bych neviděl takové odebrání v NPC co dávají perly. Co máš konkrétně na mysli. I přesto, že nejezdí například NPC Santa Lucia a Quintor oba admirálové z tohoto NPC se objevují i nadále.
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Admirálové sice jsou, ale odstranění NPC je podle mně velký problém. Pro hráče s nižšími levely. Zkus např. udělat PZ na 12 level, když potřebuješ nastřílet 25 santa lucií a oni jezdí jen na mapě 12/2 :p:p:p
     
    *Gergy*(FMF)(IPA) tohle ocenil(a).
  9. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    jednoducho si nuteny si ju potom kupit asi tak to aj myslia pani alebo dami ? ? :D
     
  10. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Týden nejezdí lodě a ticho po pěšině.A proto,že si vás závisláci vážíme,proto vám nenapíšeme co se děje,protože vše je ok a vám je po tom ... prd.Prdlačku,je to BORDEL.Chce se mi zvracet:eek:
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Kapucín-ČR,

    jak psal kolega, situace je nahlášena k řešení, jen pro úplnost je to od soboty.

    pěkný den
     
  12. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Nechci být hnidopich,ale je to od pátku.Přesněji napsáno,jsem si toho v pátek všiml.Ptal jsem se na to na chatu chm(chat moderátor),ale jak je tu zvykem,napsal,dle něj asi vtipně,ať se pořádně podívám.Až skvělá Karin to,po mé urgenci,nahlásila až v sobotu.
     
  13. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Zmiznuté NPC sú na mori.

    Môžete to zatvoriť.
     
    Naposledy upraveno: 17/6/15
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Všiml jsem si.Dík.Jen jsem čekal,že to sem písne někdo "od nich".
     
  15. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Můžu vědět proč na 16 mapách jezdí quintor ???
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ΛΖLΛB, předám dál s žádostí o prověření jestli se jedná o novinku či o další chybu v NPC.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jen to ještě nezavírejte. NPC jsou sice na moři, ale např. admirál lucie se ještě stále nedá vystřelit, ale objevuje se náhodně. Jak ostatní admirálové nevím, ale adm. lucie vyskočil vedle mně a já lucii nestřílel.
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    potvrzuju stalo se mi to jak s Luckou tak i Calicem
     
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Tak to je iná vec teda..
     
  20. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    díky za upozornění, předáme dále k řešení.

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.