Nový zverinec / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 12/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    protoze jsem tušil ze vymena (krmeni za cvicitele) bude jeden velkej... pred restartem jsem si zapsal stavy krmiv (měl jsem všechny druhy),zapsal jsem si taky stav perel, po restartu jsem se koukl do deniku, precetl oznameni v jakem pomeru doslo k vymene, a protoze velmi dlouho pracuji s excelem, nebyl problem si do nej vsechny udaje nahazet a zjistit co jsem mel dostat.
    Jaky je zaver se muzete docist níže:

    v deníku mám zapis a dle deniku jsem obdrzel vsechny cvicitele, mam v deniku i zaznam ze jsem obdrzel i perly za zbyvajici krmiva (prepocet byl spravny i nahrada perel za zbyvajici krmiva)

    první překvapeni nastalo, kdyz soucet perel jako nahrada neodpovidal stavu meho uctu (jak jsem psal zaznamenal jsem si stav pred restartem (nenakupoval jsem,nedrazil jsem a ani jsem nehral) !!!
    druhe prekvapeni prislo pri nalogovani na more, nejen ze jsem mel jen 3 druhy cvicitelu (v deniku mám zaznam ze jsem obdrzel vsechny), neodpovidala ale ani doba po ktere bych je mel mit) pokud mam mit cvicitele na 27 dnu a na mori ho nemam, nebo ho mam jen na 4dny...myslim nepotrebuje dalsi komentar


    vymenu musel vymyslet zrejme nekdo chabeho rozumu (dostat nebo spise nedostat vsechny cvicitele najednou, kdyz muzete pouzit jen 2 a zbytek vam chcipa je vrcholem kaleni na hracskou komunitu a jednani podpory to jen umocnuje) a to nekomentuju ten dalsi vymysl choreho mozku ze se cvicitel pocita na dny, komu a proc vadil system krmivo/hodina, ted kdyz si budu chtit koupit cvicitele 3stupne stoji 15000korunek (dalsi vyplod choreho mozku) a platnost je na 24 hodin???..dalsi kaleni na hracskou komunitu

    nekritizuju ten pomer vymen krmeni/cvicitel(i kdyz to je opet ukazka kalení na hracskou komunitu), ale ten zpusob a hlavne tu naprostou nefunkcnost

    hlavne ze funguje platebka ze BP?

    a aby tu měl kazdy predstavu tak nize uvádim jeden prepocet krmiva:

    bronzové krmivo odporu : můj stav 651 ks

    poměr výmeny

    1. Bronzové krmivo odporu:
      • 24 : 1x Tréner čulosti / Cvičitel hbitosti 1. stupňa (max. 30 dní) = 720 krmív
      • Po 720 krmív - 1 : 100 perál
    měl jsem tedy obdrzet cvicitele hbitosti 1stupne na 27 dnu ( 651/24 =27,125 dnu) a nahradu 300 perel 651-648 ( 24X27=648)=3 krmiva=300 perel

    stav na mori 0 (perly jsem obdrzel), tohoto cvicitele proste nemam, nikdy jsem ho nemel a mít zrejme nikdy nebudu.....
     
    Naposledy upraveno: 17/5/16
  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    zdravim vic jak 57 dnu na trenera mi nejde zkusim najit jeste jednoho ale vsechny mam na 57 dnu to by byla velka nahoda :) odvolavam tak to byla jen nahoda dostal sem dalsiho a ten se mi prodlouzil na 59 dnu takze asi je to nekonecno :)
     
    Naposledy upraveno: 24/5/16
  3. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    "Proč jsou některé vlastnosti společníků horší než tomu bylo původně?
    Ano, některé vlastnosti společníků byly převedeny do horších vlastností než měli dříve, tato situace má technické pozadí. Důvod je to, že některé vlastnosti by byly příliš silné což by mělo za následek zapotřebí zavést drahokamy úrovně 21 či 22, které ve skutečnosti neexistují. Tudíž jsme se rozhodli zavést o něco horší vlastnosti některých společníků spolu s přidáním dalších dovedností.
    Dobrým příkladem je například mazlíček Elivagar. "
    Tak proč bp nedalo nedalo drahokam nejvyššího stupně tj. 20 + další drahokam ? to by mi přišlo férovější ale on by zase nikdo nekupoval drahokamy pro mazly že ? a kvůli tomu byl hlavně tento "upgrade" ...
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  4. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Z meho pohledu muzu rict jen to, ze bylo jasne ze z upgradu vyjdou opet nejhur hraci. Takze zase takove prekvapeni to pro mne nebylo, ale to, ze neumi prevezt krmiva na cvicitele a nasledne perly, tak jak uvadi v oznameni svedci pouze o tom, jak jsou zamestnanci BP (programatori) neschopni a vubec je netrapi to, ze jejich "vykon" kazdy vidi. Nicmene nam nezbyva nic jineho, nez se tomu zasmat a cekat na dalsi super upgrade, ktery nas ojede a bude se snazit vytahnout z nas realne penize! Musim podotknout, ze na to jdou chytre a pokud jim ty penize cpat budeme tak to delaji dobre! :cool::cool:o_O
     
  5. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    I kdyz se kameny trochu snižili,pro me je to lepsi nez predtim.Rychlejší přehazovani mazlů,možnost si přizpusobit mazla podle sveho, třeba na BP + vyhnutí zasahu ,krytik atd.Cvičitele se daj bez problemu najit v truhlach a i za perly to nevychazí o nic dráž než předtím.Takže za me ok a palec nahoru.
     
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak že si můžu upravit vlastnosti mazlů ok, ale čim si je budeš vylepšovat těma pár drahokamy z mazlů co si vystřílíš při akcích to asi těžko ! Tento "upgrade" byl udělaný jen za účelem vytáhnout z hráčů další peníze né že by chtěli vylepšit hru !
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    muzes je vylepsovat s kamenama z lodi i za cenu ztraty :)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/16
  8. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Díky za info to jsem nezkoušel, ale to pořád nic nemění na tom co jsi o tom jejich "upgrade" myslím.
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez aktívnej diskusie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.