Nový zverinec / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 12/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    17% plyšák na harpuny sa zmenil na 15% kamen na harpuny ??
    neviem ani ako to mam nazvat....
     
  2. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    No tak nás soudruzi z NDR zase okradli .....jako už po několikáté ...jak píše hugosamo není to jen mazlík na harpuny ale i další = výsledek je ten ze NPC a hráči teď dávají větší poškození něž dříve. Dálší věc jsou ceny trenérů 3 stupeň za peníze nebo 15k korunek na 1 den , případně 2 dny z truhly....2500 perel zakladní trenér 1 stupeň na 1 den....takze když si chci zahrát na 2 hodiny tak místo toho abych nakrmil musím utratit perly, korunky na 1 celý den. Škoda se rozčilovat.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle mně je rozdíl mezi trénéry 1., 2., a 3. stupně tak minimální, že kupovat "trojkovýho" ani nemá cenu.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    jen aby to všichni lépe pochopili, maximální výměna je na 30 dní to znamená (poměr 1:24) 30 x 24 = 720 krmení ... 30 dní trenéra a od 721 krmení je 100 perel/ks.

    př. hráč měl 1000 krmení

    za 720 krmení dostal 30 dní trenéra
    za zbytek 280 krmení dostal 28.000 perel

    pěkný den
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj.Myslím,že by měli mazlíčci jít přehazovat stejně jako dezigny lodí,ale mě to nejde .Ani nevím jakého mazlíka ted zrovna mám atyvního.někdo mi poradí čeho jsem si nevšiml? Díky
     
  6. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak další update na okradení hráčů ať už znehodnocením mazlů a nebo zlodějským přepočtem výměny krmiv !!!
    Jako k čemu mi je že dostanu třeba cvičitele výdrže 1,2,3 stupně najednou ? Jinak třeba měl jsem 975 ks bronzového zdravého krmiva takže bych podle toho přepočtu měl mít cvičitele výdrže 1.stupně na 30 dní ale zrovna teď už nemám žádného cvičitele 1.stupně ...
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Mirek, ještě by mě celkem zajímalo proč všechny bonusy které měli mazlíci na 10 % bonus zlata z NPC se změnili na 10 % z monster ! ... je to úplná blbost kdo by chtěl víc zlata z Monster ? -_-
     
    bárkus86, kywa a *štěpánek* tohle ocenili.
  8. Sandokan no predsa hráči :D si nevedel že sa oplatí viac harpunovať ako strieľať loďky?? :p:D:D

    Oni ho vymenili hlavne pre to že ho zrušili v mazlíkovy a sú tam po novom 4 špeciálne (tyrkysové)....

    Mňa by skôr zaujímalo prečo pos..... 17% na harpúny a dali tam blbých 15%....to len BigPuk mohol spraviť
     
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    neni jedno kde co ubraly a kde co zmenily dulezite je ze si muzete mazliky samy poskladat podle sveho a ze je nemusite co hodinu krmit ze vam daly za krmeni perly coz nikdo nepredpokladal ze daji nakou kompenzaci za me stoprocenti spokojenost
     
  10. to že to zamenia za perly som ja vedel ale že takýmto štýlom už nie :D Hlavne keď podľa denníka mám mať k dispozícii 3 trénerov ale reálne ich nemám..... A podpora? Ako vždy robí z hráča blbca
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    trenery trojkove muzes najit v truhlach ja osobne jen za dnesek uz mam vsechny na 10 a vice dnu takze v tom taky nevidim problem
     
  12. BŁAZON...!.[SVK]™

    BŁAZON...!.[SVK]™ Pisálek fóra

    To je blbosť pretože 3 tréner je max na 7 dní :D
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  13. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    MAXTON nepracuješ náhodou pro bp, že chválíš každou blbost kterou bp zavede ? Až třeba sníží poškození děl tak to budeš taky chválit jak je to vlastně super ? Protože právě to teď bp provedlo z mazlama, mnoho z nich má nižší statistiky ...
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja jezdil s mazlem na body z boje tudis sem prichazel o jine vlastnosti ale ted diky novemu upgrejdu muzu jezdit na body s boje a zachovat si i prevenci tudis pro me je to velka vyhoda tak nebudou mit prevahu ti co jezdily s 20 procenty mensi poskozeni a ja s nicim ted to bude sul nul a mam vic bodu z boje
     
  15. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    není max na 7 dní. kde to máš napsané ? to na 7 bylo jen u výměny za krmiva napsané, ale netýká se to maximální doby kterou může být na lodi ...
     
  16. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Změna vlastnosti mazlíka byl dobrý nápad ale zničení jejich původních vlastnosti se jim nepovedlo. Ještě že jsem dostal rozum a přestal sem skoro hrát.
     
  17. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    No, poslední kapka, končím :) Goodbye BP
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    mam dotaz ted uz vim ze treneri nejsou jen na 7 dnu ale zajimalo by me zda je nejakej limit do kolika dnu ho muzu prodlouzit nebo muzu tak dlouho treba i na 500 dnu vim ze to neni ani 30 dnu limit pac uz je mam na vic jak 30 dnu diky za odpoved
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj MAXTONS,

    v současné době nemáme více informací, než které jsou zveřejněny. Pokud obdržíme více, zveřejníme.
    Díky za příspěvek, více než 30 dnů, je pro mne dobré info, doufejme že to vydrží.

    pěkný den
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, doufejme. Ale chtělo by to od BP nějaké oficiální oznámení. Aby to nebylo jak s Voodoo knězem 3, kdy BP po hodně dlouhé době začalo tvrdit, že může být jen na 30 dní a chce ho omezit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.