Nový vzhled palub / hlasování

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 12/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou verzi nového vzhledu palub by jste uvíteli?

  1. Varianta 2

    44.8%
  2. Varianta 3

    55.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj piráti!

    Jak si většina z Vás mohla všimnout, došlo ke změně vzhledu lodi na mořské mapě na serveru Open Beta!. Přesněji pohled týkající se palub.
    Nyní hráči již nevidí dřevěné, ani perleťové paluby. Nyní máte pouze možnost vidět množství slotů jaké máte. Někteří hráči zastávají názor , že tato změna je dobrá jiní říkají, že není.

    Někteří chtějí tento nový vzhled jiní naopak ne( jelikož se domnívají, že PVP je více vzrušující, jelikož nevíte sílu Vašeho nepřítele)
    Nicméně bychom chtěli znát Váš názor, ke které z nabízených variant se přikláníte pro nový vzhled.

    1. Na obrázku je pohled na starý vzhled. 2. a 3. ukazují nabízené možnosti budoucího stavu.

    [​IMG]
    Předem děkujeme za Váš názor a Vaše hlasování.

    Váš SeaFight team
     
  2. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Tak zaprvé, nejdřív v hlasování bylo varianta 1 a 2 ted tam je 2 a 3.. ?? A k těm novým variantám: zkrášlujeme si hru :eek::D
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    at už jde o variantu 2 nebo 3, obě jsou humus, bonus paluby jsou jistou ukázkou toho co mám a i když jsem byl radsi za puvodní vzhled treba mojovky, na nový jsem si zvykl, ale ten hnus co se ted chystá je opravdu hnus a je uplně jedno kterou variantu BP do hry nasadi
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Chcem aby zustala jednička!
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    navrhujem keďže TÝM to pokašľal a dal možnosti 1/2 aby bola anketa resetnutá keďže takto to už nie je objektívne
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  6. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    ten 3 bez palub je hrozný volím 2
     
    Námonřník.cz tohle ocenil(a).
  7. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Hlasoval som za 3 ale radšej by som bol za 1
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    2ka je lepsia nez 3ka podla mna
     
  9. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Já jsem pro 1, nehlasuju nic jiného, tyto paluby už ke hře patří a byla by škoda to měnit...
     
  10. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ani jeden vyzera to humusne bez palub..srry :eek::eek::eek::eek::eek:
     
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ked bude to bez palub je mozne ze vymyslia nieco nove nejake nove paluby v platobke bo nenechaju to tam len tak prazdne ne :)
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ja som za 1 . Ak bi nebola 1 tak radšej nech je 3 . 2 sa mi uplne hnusy- je nechutna aj s tymy ich kostami pre psa. Radšej nech tam neni nič ako kosti:confused:
     
    Naposledy upraveno: 13/2/15
  13. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Možnost 1 určitě nenechají, bylo by obtížné naprogramovat nějaký vztah mezi novými sloty a tečkami pod lodí, proto nabízejí možnost 2 a 3.
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Ako je možne že moj hlas v hlasovani je vo variante č2. nedaval som hlas č2. ked ste prehodili varianty tak dajte hlasovanie od začiatku
     
    Naposledy upraveno: 13/2/15
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, asi ses uklikl, žádná změna neprobíhala.
     
  16. Námonřník.cz

    Námonřník.cz Zelenáč fóra

    Kruci vám se to líbí? Mě teda vůbec, ale lepši bude když aspon něco bude pod lodi tak volte variantu cislo 2 bez palub je to humus sice bych to nechal jak to je ale co se da delat. Je to realita. Musi vytvaret neco noveho je to jejich prace. Sice se to me nelibi ale nic s tim nenadelme. Ale je to zbytecna vec radsi kdyby opravili chyby, ale ne aby dalsi prihodili:)
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    OK Poseidon možno som sa preklikol. Neda sa to prehodit ?
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    nedá se stím manipulovat ani přehazovat.

    pěkný den
     
  19. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    To se teda nepřekliknul :D Hned zezačátku byla v1 a v2.. ale na polským+anglickým fóru je stejně tolik hlasů, že ty naše nic neovlivní. A nevím teda proč se na některých fórech dá hlasovat pro 1
    Stay Bigpoint
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc, to ano sice byla, ale ta byla změněna hned po zadání a to nebyl ani hlas v tu chvilku. Nicméně pakliže se jiný team též upíše a nezmění si to, tak to už bohužel nikdo neovlivní.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.