Nový upgrade palúb / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    super kam az chcete tuhle hru dotahnout ? nemely byste spise zmenit npc nebo jejich hp a odmeny ? vsak s takovou tu budem sutit npc na jednu ranu a pri eventech bude mit event hp 1 000 000 000 000 000 bo budem sutit elitou nebo tou vasi co zrovna bude jako akciova 1 000 000 na ranu ja uz to nechapu :)
     
  3. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Tak se to asi nepovedlo_ vylepsit paluby zatim nejde a dostat se na more po avizovanem hodinovem vypadku serveru take ne.
     
  4. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    a mužete mi vysvětlit kde mam mojku? :D
    jaksi zmizela :)
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,to je vše pěkné a kde je mám jako vylepšit?V jeskyni to nejde a ještě mi k tomu byla odstraněna mojo paluba,kdy mi jí vrátite?:mad::mad:
     
  6. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    super :D , zmizela me mojovka kterou mam mit jeste minimalne na mesic :-(, co s tim ? psat na podporu ? Nebo to brat jako fakt ? :)
    EDIT: tak mojovka je z5 akorat zase nejakej nesmyslnej datum 1970
    tak paluby uz jdou upravit akorat ceny trosku nesedi prvni vylepseni 110 krystalu a ne uvedenych 32 :-(
     
    Naposledy upraveno: 13/5/14
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    super, ze hry odstranite krystaly z npc, protoze par chytraku prislo na bug a maj v zasobe tisice krystalu,jediny kdy se daj ziskat je platebni oblast a minimalni sance v drazbe, a po dlouhe dobe byla sance je ziskatv akci a zavadite veci na krystaly-paluby 65bodovy program...nejste nic jineho nez neschopny ......

    a jako nejvetsi parada je seznam chyb na kterych uz mesice pracujete a to ten seznam neni kompletni..k placi k nicemu jinemu nejste
     
    Naposledy upraveno: 13/5/14
  8. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    sice nemate mojo palubu,presto vam zavidim,ja mam pouze napis LOST CONNECTION !
     
  9. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    pro vrácení mojky - hodit mojo a F5
     
  10. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    • Doubleposting
    tak zmena,misto nepripojeno uz muzu hrat tenis,zase je hodina slibena pryc a more nikde!

    a nejde ani hlavni stranka,soudruzi udelali nejakou chybicku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/14
  11. socient

    socient Komisař fóra

    Korkorán a už jsi i vyhrál v tom pinčli ? mne sa to nikdy nepodarí :-( je to naprogramované tak , že to vždy chytí asi xD
     
  12. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Trenuju,trenuju,ale neverim si....

    tak jsme uspesne zahajili treti hodinu nefunkcnosti..... parada!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/14
  13. socient

    socient Komisař fóra

    nevim jak vam , ale mě mapa de - nejde jen hlavni stranka :D
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vtipný...
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    tak bez hlavni stranky se na more nedostanu a dokud mi sla hlavni stranka,tak se mi nepodarilo dostat na more
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    nahodou dobry - tak by to mohlo byt i u akce , aspon jsou prazdni mapy a lepe se strili npc :)
     
  17. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    MĚ DE TAKY MOŘE ALE hlavní stranka ne
     
  18. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    jeste provokujte :)

    vzhledem k tomu,ze ten tenis od BP je nudnej,vypinam,zitra si vtipne podiskutuju s podporou o prodlouzeni placených bonusu-zdvojnasobovac a pod,tyden budu zase nastvanej a snad to za tu dobu ti inzenyri daji do kupy :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/14
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na hlavní stránku už se dostanu, ale paluby upgradovat nejdou. Asi se něco nepovedlo :p Ovšem po delší době jdou zušlechťovat šrapnelky, aspoň něco :)
     
  20. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    asi ani nepujdou :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.