Nový systém detekce botů / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    SCOOBY-DOO2 tohle ocenil(a).
  2. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    no je to zvláštní detekce , někdo ban dostane a ti kteří to využívají ve velké míře nic.
     
  3. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Když uvidím někoho na botu (z pohledu na něj to člověku docvakne), ale jak ho mám nahlásit podpoře? Screen asi těžko bude stačit. Je jasný, že když hraje x lidí, tak než to projede bude to trvat, ale kde máme jistotu, že to opravdu budou banovat a největší boteři půjdou až naposled ? (jestli vůbec)
     
  4. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Boty tu sú od roku 2007, žeby po skoro 8 rokoch prišiel na psa mráz?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Paradentoza, stačí jen číst oznámení, program se doplňuje aby postihl všechny hráče.
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  6. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Že by se konečně začalo něco dělat.Zažil jsem tuto hru skoro bez boterů a bylo to o něčem jiném než tet.Jestli to BP myslí vážně tak palec nahoru
     
    komando26cz tohle ocenil(a).
  7. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    posejdone nevěřím tomu že se tak stane
     
  8. Wroge.CZ

    Wroge.CZ Pisálek fóra

    Podľa mna je to vyborne , nikto si uz nebude behet po bonuskach ani po glicoch bez toho aby sa dival na obrazovku - poctivy hraci robia hodiny aj dni bonusky a oni si pustia a idu a potom si uz len hrajkaju s nabotovanymi vecami to sa tyka aj glicov , vyborne prajem aby sa odhalili vsetci a boli za to patricne potrestany
     
    komando26cz tohle ocenil(a).
  9. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    potkávám hráče jek si skvěle vydělávají zlato na npc , a ani u toho nejsou, nebo prly na sluneční a behe mapě, při eventu si používají bugy na děla atd, tak to co BP udělal teď je jen malá kapka v moři
     
    komando26cz tohle ocenil(a).
  10. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    nechce se mě věřit že by bp banovalo svoje platící hráče at mají víc či mín butů,mě je to jedno at je zabanují všechny já jako jeden z mála poctivejch si to vše ručně oddřu takže se nemám čeho bát..Myslím že tohle už měly udělat hodně dávno,pokud to není všechno jen strašení velkého bp..uvidíme jsem zvědavej teda
     
    komando26cz tohle ocenil(a).
  11. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ja by som chcel vediet ako to funguje vlastne mam par znamych kteri dostali ban na 14 dni ale prej udajne vobec nebotovali ja som hrac ktory to nekdy hraje i 2dni v kuse snad ten system rozpozna kdo to hraje v kuse 2 dni a kdo 2 dni botuje bojim sa teras hrat dlhsie ako 10 hodin denne snad nebudou dostavat bany hraci kteri nebotujou alebo hraci co po delsi dobu hraji ja pri akci hram nekdy i 3dni a v kuse to idem a nechcem byt banovany za to ze nebotujem nvm co si mam o tom teras mysliet ano som rad ze sa neco resi par ludi uz dostalo ban a to ma tesi ale zas sa bojim sam o seba no nvm snad ty znami len vymyslali a fakt botovali a fakt dostali ban za botovanie inac som rad ze sa neco podnika a nebudu sa brat ohlady nato ci do toho davas alebo nedavas prachy len ma to dostalo jak mi vcera kecali ze dostali ban za nic ak vymyslali tak neni sa coho bat ak ne tak to bude asi katastrofa :)snad pri nejakej chybe alebo nedostatku ze by kvoli tomu dostavali ban aj poctivi hraci sa pride na tu chybu a opravi sa to a pocul so maj take co tu asi nepatri nvm ale prej sa tym chcu zbavit hracou co neplatia nijak neurazam ani nechcem nic zbytocne rozkrikovat len som otom pocul snad vsetci mi klamali a nic take nebude pravda bo ak hej tak to bude konec koncou konec konca.........
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
  12. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    no pěkně napsáno, můj syn 3 měsíce nehrál a taky dostal BAN jsou to šejdíři aby se jen ukázali, že jako něco dělají.:confused:
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak som zvedavy či zabanuju aj hračov s prvej 100 rebrička. je ich tam hodne , čo použivaju ***. A mali by spravit zoznam hračov ktory su zabanovany, aby sme si to vedeli skontrolovat a bola bi to aj akože vystraha pre ostatnych hračov. To som zvedavy či si to odskaču iba hrači niššiej triedy alebo dojde aj na elitnu čast hračov.:(
     
  14. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Draker, na čo zoznam. I tak človek nevie kde je skutočná pravda. Osobne si však myslím, že to bude mať minimálny účinok. Pochybujem o tom že BP najalo noví vývojársky tím na toto ale podľa mňa to dali pár ľuďom urobiť a tí určite nerozmýšlajú tak ako nejakých 50 - 60 ľudí ktorý tie boty vytvárajú.

    Osobne som toho názoru , že BP a aj vývojári Seafightu si môžu za to sami. Keby neboli tak chamtivý a nechceli iba na všetkom zarobiť, nemali by ľudia motiváciu vymýšľať boty. Napríklad také NPC, keby im zvýšili odmeny , čo neurobili celých 8 rokov, a keby každý event bol taký ako tento posledný pochybujem, že by sa niekto pokúšal len tak botovať a venoval by čas na vytvorenie toho programu.
    Bp a vývojári hry by si mali uvedomiť, že nie každý ma toľko veľa času aby si vôbec dokázal zarobiť trocha dutky a trocha perál na muníciu. Hráč sem príde na 2 - 3 hoďky a chce si zabojovať, ale čím keď nemá muníciu? Dutou? To môže rovno vypnúť alebo zapnúť bota keď tu nie je. A áno je fakt, môže si kúpiť 750k sveteľky či inú muníciu v platobke, ale potom o čom je tá hra, keď si musí kupovať elitu namiesto toho aby sa dala lepšími spôsobmi a rýchlejšie zarobiť? Kedysi to boli super pergameny, kde to išlo ako po masle a elity mal každý na rozhadzovanie či už na boje alebo sekanie normálnych NPC elitami, ale teraz? Keď zloženie stojí viac ako samotná odmena za svitok / pergamen? Ehm, mali by zmeniť odmeny zo svitkov v prospech hráčov, už keď to tak krvopotne skladáme.

    Osobne si myslím, že keby každý mal dostatok a dokázal si to získať z hry a veľmi rýchlo, nikto by nepotreboval bota a nikto by nemal ani chuť podvádzať, keďže každý by len trošku zarobil a potom by mohol zase niekoľko hodín bojovať a nie ako teraz kedy každý dlho zarába, len aby mohol pár minút bojovať. Boje by boli viacej vyrovnanejšie a kto by chcel by si kúpil ľadovky, alebo nejakú voodo-muníciu v platobke a mal by výhodu pred tými kto by ju nemal.

    Aby sa tieto druhy munície stali výhodou pre platičov urobil by som zmenu v bedničkách a to nasledovnú: že by voodo-muníciu odstránili z bedničiek a nahradili to nejakým iným náhodným druhom munície z municii ako napríklad konfetky, šrapnelky, snehovky, dyňovky, futbalky či protipancierová munícia (s tým, že by množstvo ostalo rovnaké, len človek by mohol dostať viacero druhov )
     
  15. martin0007

    martin0007 Zelenáč fóra

    Hmm velmi zajímavý systém detekce botů....
    Dostal sem ban na 14 dní a nikdy sem žádnej *** ani program nepoužil.
    A botáci si jezdí vesele dál.To je teda spravedlnost..
    Několikrát sem psal na podporu at mi znovu prověří učet, že se spletly ale tam to snad ani nikdo nečte jen automatická odpověd přišla,pokaždé ta samá.
    Prosím o nahlášení chybě v systému detekce botů.Banujete i poctivé hráče...
    To je vrchol.Už vám nepošlu ani korunu...
     
    pekelnik30 a brankovic331KP tohle ocenili.
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    to fakt? nerob si srandu toho sa mco bojim ze dostanem ban za nic
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidone, snad jsi nositelem dobrých zpráv :D a držme palce Bigpointu, aby tuto svou vizi doopravdy dokázal uskutečnit a nejen oznámením, ale i činy.
     
    Ŧקε†яik36czŦ tohle ocenil(a).
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no tazke asi tak nekolko xxxxx hracou dostalo ban ani nevie zaco na 14 dni zatim som nepocul aby bola zabanovana silna lod alebo silno platiaci hrac ktory casto botuje nikto nic kazdy dalej botuje ban zatim dostalo par ludi ktory su slaby ozaj slaby a su neplatici neplatia skoro vobec alebo max 20 euro na palubu no neviem neviem ak to takto pojde bude to zle len sa rychlo pozrite ci dakde nemate chybu a nekde v tom detektore nepise cervenym detekujem neplatiacich hracou :)
     
  19. Paradentoza

    Paradentoza Pisálek fóra

    Tak se to BP moc nepovedlo, dostal jsem ban a když jsem se chtěl bránit, ať mi napíší jaký nepovolený program jsem použil tak mi vyhrožují právníky. Zapomínají, že spoustu lidí to přestane bavit a nepošlou už BP ani korunu.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, bohužel v tuto chvíli nelze tyto informace poskytnout z důvodu bezpečnosti. Jinak program se samozřejmě ještě dále upravuje aby postihl i hráče, co zatím nadále jezdí na botu.
    Ahoj Paradentoza, nevím jaké vyhrožování právníky. Pakliže ti někdo napíše, že v případě, že jsi nespokojen se máš obrátit na právní oddělení, není výhrůžka snad přeci.
    Ono je hezké psát já nikdy nic nepoužil, ale například při poslední akci jsem viděl takové množství hráčů co využilo chybu ve hře na elitní koule.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.