Nový server/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 29/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sem pište své názory, otázky a nápady ohledně nového serveru Globální Evropa 8 (1392)
     
  2. Astarothsk

    Astarothsk Zelenáč fóra

    Dobrý deň. Začal som hrať nový server ale mám taký problém. Neukazuje mi chat respektíve nedá sa do neho písať. neukazuje mi úlohy takže v podstate nemôžem v hre ďaléj pokračovať. Ďakujem Vám za rady.
     
  3. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    Zkusil jsi jiný prohlížeč?
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je potřeba to líp popsat.
     
  5. Astarothsk

    Astarothsk Zelenáč fóra

    Skúšal som chrome. Nešlo. Skúšal som stiahnuť clienta a pustiť to cez klienta. nešlo. Aby som to zhrnul nemám v okne žuadne úlohy, nemôžem pridávať talenty a chat mi nefunguje. Otvorí sa, ale nemôžem do neho písať.
     
  6. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    No tak jestli ti nejde ani klient.. poradím ti jediné .. přestan hrát na toastru
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v okně žádné úkoly mít nemusíš dokud je nepřijmeš. Musíš k zadavatelům. talenty musíš nejdřív vytvořit abys je mohl přidávat a chat občas blbne takže se musí zpráva odesílat několikrát. Vidíš aspon co píší ostatní? Pokud ne tak můžeš mít na chat ban.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Plánuje se už tento víkend změnit nastavení nového serveru na PvP režim.
    Chtěli by jsme znát Váš názor na tuto změnu.
     
  9. Korzárka

    Korzárka Zelenáč fóra

    klidně to tak nastavte, stejně ten server jede do kopru. Tak jak sloučenej server, zřejmě dle politické situaci ve světě, Pan majitel / čiňan / má pocit , že si za utržené peníze z x her BP , koupí nesmrtelnost. To co se tutvoří posledních pár dní mně vede k tomu , že tato hra jde šlus ENDE ,za rok si povíme podle statistik BP , kolik to ještě bude hrát hráčů ochotnýxh toto platit.Good Bye Sea and BP / made in CHina /
     
  10. *VěroušekRo*

    *VěroušekRo* Pisálek fóra

    Myslím, že by mělo být umožněno hráčům, kteří mají zájem, hrát v režimu PvE. Nejen tedy hodinu nebo tři na základě ochrany, ale stále. Nový server mě moc bavil, začal jsem déle a dostal jsem se na lvl 12, ale jestli mě budou silné lodě topit každé dvě vteřiny, tak jako dnes, tak jsem právě skončil.
     
  11. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    GE7 je PVE jestli chceš farmit jdi tam.
     
  12. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    GE7 je server o ničem. Měli by to udělat všude PVE s rozhodnutím PvP , . Stejně tato hra jde ,hore kopcom , dnes to dotvrdili Patch dayem ,....co tu čekají ? kdo neskončil na sloučenině do teď , skončí teď , a nový server udělali taky PvP , ...- k čemu , majitel /china/ už se připravuje na válku ???
     
  13. Globální Amerika 3 je také PVE ,kde je mnohem volněji než na GE7
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Opravdu chces ,aby tu volneji uz nebylo,jako na GE7.:(:(:(:(
     
  15. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    Táto hrá sa vola SEA FIGHT ak dobre vidím,...takže ak chcete iba farmiť choďte na GE 7 !

    Nastavenie GE 8 PvP s občasnými PvE akciami je správne rozhodnutie. Nevidím dôvod mať ďalší PvE server.....podľa mňa stačí 1 PvE server
     
  16. Niterói

    Niterói Zelenáč fóra

    2 Sluníčko
     
  17. kinkaid68.cz-Jižan

    kinkaid68.cz-Jižan Pisálek fóra

    nejde o to farmařit ale pokud se mala lodka nedokaže ani poopravit aby se mohla vylepšovat bojem tak je to o ničom . Vlastní zkušenost z dneška jen jsem vyjel na mapu přiřítili se dva "mazaci" a pak jsem se soustavně koupal 20 minut bez naroku na opravu
     
  18. ***İŞKEPİT***

    ***İŞKEPİT*** Zelenáč fóra

    takže končim stouto hrou global 8 dokazili ako vždy dokazia všetko!!!!
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím proč by ho měli "dokazit"? Plán už od začátku bylo, že server bude hybrid PvP a PvE. Aby jste se na začátku mohli rozkoukat a zesílit tak byl server přepnutý do PvE režimu, ale původní plán bylo ( a později by i měl být), že server bude PvP a na některé vybrané akce se bude přepínat na PvE.
     
  20. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Pořád se to motá jenom kolem platebky,pro našince je v současné době finančně čím dál těžší rozjíždět novou loď a když zjistí že se dá nakupovat za 1/5 nové ceny na TR servru,tak hodně lidí a nejen čechů začne dumat jak na to a že jich na G8 jezdí ranec s TR platebkou.Jinak je dost složité v PVP režimu držet s nima krok a s nima myslím Turky žijící v Německu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.