Zpetná vazba Nový Čierny trh

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    _-........-_ tohle ocenil(a).
  2. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Ahoj.
    Provozovatel hry,záměrně poškodíl hráče,kteří si koupily herní předmět a nepodál předem žádnou informaci,že tento předmět v podobě
    Voodoo děla sám znehodnotí,když nabídne upgrade-zušlechtění na další stupen.

    Ve VOP je napsáno:1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy. Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady. Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu z důvodu nepoužitelnosti her nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.
    Jestli tomu dobře rozumím,tak je kompenzace jediné řešení.
     
  3. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Patriote,
    nechci nijak hájit BP a ani nebudu, ale jejich VOP jsou napsané tak, že tudy cesta nevede. Stačí jen pozorně číst -- Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu (např. individuální objednávky) -- takže co dodat. Děla jsi nakoupil, byli ti připsány na účet a tím to končí. Provozovatel může vše a hráč musí držet víš co a krok :):)
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Lepší neupgradovat, ztrácíš peníze, a navíc budeš muset přikupovat. 300 voodoo budou střílet za víc než 200 vylepšených :D
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Patriote,

    vážím si Tě jako hráče, ale v tomto nemáš pravdu, Voodoo děla jsou stále v platební oblasti a mají stále nejvýhodnější statistiky, hra jde stále vpřed, dnes jsou Voodoo a možná za 2 roky budou zase jiná děla, stejně jako v životě, dnes koupím LED TV za 25000,- a na Vánoce nebude stát ani 10000 - jen realita, nic víc.

    Jsou hráči, kteří mají z různých balíčků např. při kupování voodoo opraváře 3, z bokoru přebytek voodoo děl a tohle možná ocení, stejně tak jako jiní by ocenili přetvořit jiná elitní děla, která jim leží ve skladu, dost často získám např. z vraku 50/55 dělo a k čemu mi je, když 55 ku nemůžu ani vyhodit, také bych si rád předělal třeba 10x50 libr za jednoho admirála nebo rege, než ho prodávat za 18500 zlata ...

    krmení ocenuji, obyčejné jsem nikdy nepoužíval a dokonce jsem ho chtěl vyhodit aby mi tam nepřekáželo, dost často se mi to sekalo - nerolovalo, nyní už je ale přehozené pořadí, nejdříve zlaté a nemám s tím problém...

    Někdo tu psal, myslím Geralt64 (pokud se pletu omlouvám se), že jich má 500, rád bych si přečetl jeho názor.

    ještě jednu věc napíšu, hodně hráčů nerozumí jak koupit voodoo děla na černém trhu ...

    na výrobu 2 voodoo děl 1 lvl je potřeba :

    3 voodoo dělo a 10 krystalů,

    jedno dělo se výrobou zničí, upozorňuji předělávejte voodoo děla až když máte více jak vaše maximum děl, př. z 300 děl uděláte 200 děl 1 lvl, získáte 200 x 4 body, to je 800 bodů, ale ztratíte 100 x 30 = 3000 bodů, takže výsledek je menší DMG 2400 bodů, ať zbytečně někdo neudělá chybu !!!

    naopak mám 350 děl, na loď se mi vejde 297 děl, předělám 106 děl a zůstane mi dohromady 297 děl ale budu střílet o 424 bodů více než před tím.

    pěkný den
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    500 ne Mirku, měl jsem jich necelých 400. Už jsem je předělal a mám jich 214 na lvl1.
    Ale zajímalo by mě, kdy začne správně fungovat rychlost střelby? Včera jsem jí měřil a zatím mi stále vychází 3 vteřiny na ránu, ať dám jakoukoli kombinaci voodoo děl, kladiv a bouří. Tím pádem jsou pro mně ohnivé bouře úplně k ničemu, protože mají menší dmg, ale čas nezkracují. Mám je tedy zatím pouze ve skladu.
     
  7. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra


    Chápu a rozumím Mirku.

    Ale,když nabídli Voodoo děla v platební oblasti,měli předem hráče upozornit na to,že se postupem doby
    budou dát vylepšit na první až pátý stupen. A tím pádem už nebude základní Voodoo dělo,to nejsilnější. Jak to,že Admirálská děla zůstala beze změn,ale dají se vylepšit na 60tky ?

    Zároven,jdou při MHH koupit admirálská děla na tržnici,aby si je hráči mohli koupit za herní měnu,tedy perle.
    To samé platí i o 55tkách,které jsou ted i v truhličkách.

    Sám mám dost 55tek na pátý stupen a 50sátky vyhazuju. Taky bych oceníl výměnu děl přes černý trh.
    Zajímalo by mne,kde si koupím Voodoo dělo,když jediná možnost je platební oblast ? Herní měna,je tedy už k ničemu,protože se k lepším dělům,jako neplatící hráč nedostanu. To má jako přilákat začínající hráče ?
    Ani,omylem. Spíš ještě hráčů ubyde.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    informace o rychlosti střelby nemáme, jak jsem psal minule, chybu jsem nahlásil a stejně jako ostatní čekám. 214 na 1 lvl. a zbytek si určitě nepředělával, to ti schvaluji, přesně o tom jsem psal.

    Buhužel už jsme ráno řešili hráče, co psal že mu zmizelo Voodoo dělo a "nic" nedělal ...

    Ahoj Patriote,

    máme na to odlišný názor a nebudu Ti ho již dále vyvracet, podle mne dokud bude Voodoo dělo v platební oblasti, tak se mu žádné jiné dělo dostupné za herní měnu nevyrovná a je těžké informovat o tom co bude za dva roky, před 4 lety měli všichni 55/5 a také je dost hráčů kupovalo v platební oblasti. Pamatuju si to dost živě v červenci 2011 se zavedli admirálská děla a tehdá hodně hráčů skončilo, právě kvůli tomu.

    Admirálské dělo je hlavně "farmářské dělo" elitní body (do žebříčku a 27 eli lvl.) a větší poškození dutou municí výhodné hlavně pro začátečníky, při souboji TOP hráčů nevýhodné. Výborné dělo na rozjezd a po té se dá ještě předělat na 60ku, podle mě dobré pro hráče, co hrají s minimální investicí (paluby, prémko).

    Vím, že to tak možná nevypadá, ale hráči co hrají od začátku mají full, tak občas narazí, co s nadbytečnýma věcma ... krystaly ,děla krmení atd. Už je to poměrně dlouho, když jsem to četl, ale co například se 120 000 krystaly, pokud mám vše, naopak chci třeba více TB a je potřeba řešit i takovéto věci, pro slabé loďky je to nepotřebné pro silné zase dobré ...

    jen můj názor

    pěkný den
     
  9. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    No musí se uznat že bp zaměstnává "odborníky", na co pořád vymýšlet nové děla když stačí vymyslet upgrade který vás připraví o nakoupená děla a zároveň vás donutí koupit znova ty samý děla.
    Tato hra je už jen pro platící hráče a bugery ...
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  10. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    300 voodoo kánony lvl 5 = 300 voodo kánony lvl 4 + 150 voodoo děla lvl0
    300 voodoo kánony lvl 4 = 300 voodo kánony lvl 3 + 150 voodoo děla lvl0
    300 voodoo kánony lvl 3 = 300 voodo kánony lvl 2 + 150 voodoo děla lvl0
    300 voodoo kánony lvl 2 = 300 voodo kánony lvl 1 + 150 voodoo děla lvl0
    300 voodoo kánony lvl 1 = 300 voodo kánony lvl 0 + 150 voodoo děla lvl0
    S tohoto výpočtu potřebujeme (300 + 150 + 150 + 150 + 150 + 150) = 1050 voodoo děla -> 120 děla = 100 € -> 9x 120 děla = 1080 děla = 900 € (1lvl 180 €
    Kdo z nás vydělává tolik aby si to mohl dovolit ? :) a do toho nepočítám krystaly
    Možná, dělají 1 lvl jednou za 3 měsíce, takže 3 měsíce a můžeme upgradovat na lvl2, takže se tímto způsobem je to pouhých 60 € / měsíc

    Level 1 Voodoo dělo: Tyto výkonné děla odhalit jejich sílu, pokud máte voodoo kněze na palubě, a jsou nejsilnější zbraní ve světových oceánech. Poškození na této úrovni se zvyšuje o 4 body více než perlové munice.
    Úroveň 2 Voodoo dělo: Tyto výkonné děla odhalit svou moc, pokud máte voodoo kněze na palubě, a jsou nejsilnější zbraní ve světových oceánech. Poškození na této úrovni se zvýšil o 8 bodů nad perlou munice.
    Level 3 Voodoo dělo: Tyto výkonné děla odhalit svou moc, pokud máte voodoo kněze na palubě, a jsou nejsilnější zbraní ve světových oceánech. Poškození na této úrovni se zvyšuje o 12 bodů více než perlové munice.
    Level 4 Voodoo dělo: Tyto výkonné děla odhalit svou moc, pokud máte voodoo kněze na palubě, a jsou nejsilnější zbraní ve světových oceánech. Poškození na této úrovni se zvyšuje o 16 bodů více než perlové munice.
    Level 5 Voodoo dělo: Tyto výkonné děla odhalit jejich sílu, pokud máte voodoo kněze na palubě, a jsou nejsilnější zbraní ve světových oceánech. Poškození na této úrovni se zvyšuje o 20 bodů více než perlové munice.

    Víme zatím že 3 voodoo děla lvl0 máme 2 děla lvl1.
    Ale nevíme jestli bude 3 voodoo děla lvl1 a dostaneme 2 děla lvl2 ? V tomhle případě to je výpočet.
    300 voodoo děla lvl 5 = 450 lvl 4 = 675 lvl 3 = 1012.5 lvl 2 = 1518.75 lvl 1 = 2278.125 lvl 0 [​IMG] = 2278 €


    později po smíchání serveru přijde nový update ( zase do platebky)

    Úroveň 1 Doomhammer: The Mighty Doomhammer děla hrůzostrašný palba odráží po vlnách jako vrčení hromu.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 90 bodů více než perlové munice.
    Úroveň 2 Doomhammer: The Mighty Doomhammer děla hrůzostrašný palba odráží po vlnách jako vrčení hromu.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 105 bodů více než perlové munice.
    Level 3 Doomhammer: The Mighty Doomhammer děla hrůzostrašný palba odráží po vlnách jako vrčení hromu.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 120 bodů více než perlové munice.
    Level 4 Doomhammer: The Mighty Doomhammer děla hrůzostrašný palba odráží po vlnách jako vrčení hromu.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 135 bodů více než perlové munice.
    Úroveň 5 Doomhammer: The Mighty Doomhammer děla hrůzostrašný palba odráží po vlnách jako vrčení hromu.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 150 bodů více než perlové munice.



    Level 1 Firestorm dělo: Není cesty zpět, jakmile Firestorm se rozpoutala nad vlnami.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 11 bodů více než perlové munice.
    Úroveň 2 Firestorm dělo: Není cesty zpět, jakmile Firestorm se rozpoutala nad vlnami.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 12 bodů více než perlové munice.
    Level 3 Firestorm dělo: Není cesty zpět, jakmile Firestorm se rozpoutala nad vlnami.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 13 bodů více než perlové munice.
    Level 4 Firestorm dělo: Není cesty zpět, jakmile Firestorm se rozpoutala nad vlnami.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 14 bodů více než perlové munice.
    Level 5 Firestorm dělo: Není cesty zpět, jakmile Firestorm se rozpoutala nad vlnami.Poškození na této úrovni se zvyšuje o 15 bodů více než perlové munice.

    Ceny vylepšení ještě nejsou známy, tenhle update mě opravdu zhnusil celou hru.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/15
  11. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Môžu si to dovoliť majú dosť ovečiek čo im tlačia veľké prachy, aj ja som niečo na rozbehnutie kúpil, ale za tie ich ceny by som si predstavil inú zábavu ako sedieť pri PC, premýšľate nad tým až budete kupovať voodoo delá ;). Momentálne hrám len z truhličiek, točím na nich perly a hlavne premko, ak skončí premko v truhlách skončím aj ja, mám účet napr na wot kde sa dá zabaviť lepšie a omnoho lacnejšie :)
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  12. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D:D.....zaplať tlusťochu.....:D:D:D:D
     
    *-=DaggerP=-* tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Žádám vás všechny, aby jste se tu uklidnil a pokračovali v debatě na uvedené téma a nespamovali tady.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vzhledem k tomu, že upgrade voodoo děl je v novém černém trhu, tak si myslím, že se tu pokračuje v debatě na uvedené téma.
    Jeden dotaz, který se voodoo děl netýká: proč z nového trhu zmizeli položky, které bylo možno koupit za žebříček bojových bodů? Jedná se o šrotovou munici, patronát agwe a super pláty.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, rozhodně si nemyslím, že debata nad tím je opravdu ta která do dané diskuze patří. Bohužel zatím nemáme odpověď jak to bude z body z boje. Nicméně předáme dotaz opět dál.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †R.I.P[†], ano také tam se píše pouze o větším poškození o 4 body pro perlovou munici. Jinak má dělo stejné parametry to si myslím nikomu neříkáš žádnou novinku.
     
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ted uz u cerneho trhu odstranily upgrate asi to maj nejaky porouchany a zajimalo by me jestly to je vsechno co jde upgrejtovat co tam bylo nebo vymena bo myslel sem ze tam bude vsechno na vymenu
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj MAXTONS, bohužel bližší oficiální info ohledně upgradu děl není. Pouze neoficiální a to nelze brát jako směrodatné.
     
  19. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ahoj ,nedá mi to ,abych sem taky nepřispěl. podle mně a myslel jsem si ,že to tak i bude ,že dají výměnu všeho nepotřebného , mám třeba ve skladu x 50libráků, proč neudělají třeba 10x 50liberka i x 60liberek 10x 60liberka za lepší drahodam 15 a výš a nebo tak něco , jednoduché ,NENAZRANOST, tím pro mně SEa jako takový končí , hraju to jen tak někdy , full loď v opevku , dělech , talentech , a pokud nehodlám do toho rvát prachy , tato hra pro mne končí , jedině snad nějaký event a to ještě sem tam , TATO HRA UZ JE JEN ZTRATA CASU ? KTERY vAM NIKDO NEVRATI . )
    jde udelat slušnou loď za cca 2 hodiny denně a rok , ale co potom dél ? Rvát sem prachy a ještě čas , špatná investice
    Buď jedno nebo druhý, ale teď ta hra je více m=ně o prachách
    pkud máš prémmo , tak truhly vymetat je k ničemu , vše nad max dobu se ti ruší , krom voodoo Kněze 3 stupně , jinak se nic nepřipisumje , vyhazovaní perel do nikam,: plachtˇák, opravář5 st., s,luhové , tak k čemu udělali tu změnu v truhlách , k NICEMU
    a to samo je černý trh voodoo děla, : banner hlásí , že to je to nejlepší co jde koupit , .Lež : v součastné době jsou lepší děla neý voodoo
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To mi prosím řekni, který děla jsou v současné době lepší než voodoo děla?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.