Zpetná vazba Nové vylepšenie okna cech

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem -tomaslm193-, 5/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Ospravedlňujem sa ak už je nejaká diskusia k tomu vylepšeniu, ale nezbadal som nič.
    Mám otázku, či to je finálna verziu cechového okna, lebo mi tam chýba pár vecí, ako je zistenie, kto koľko daroval perál a dal do cechu zlata, a či popis už nebude farebný ale len biely a či ešte budem vedieť aký lvl má hráč a ešte nevidím aké HP má ostrov.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/15
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, některé tebou popisovaných hodnot by se určitě měly ukazovat v deníku. Nicméně jestli už se jedná o finální verzi či ještě dojde k změnám v tuto chvíli není známo. Také záleží co budou hráči chtít pro co udělají návrhy a co se následně bude realizovat. Co se týče ostrovu v tuto chvíli se nemám, kde podívat, ale pokusím se to dohledat někde jak to vypadá.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nejsem si jistý, jestli se v deníku ukazuje kdo kolik dal perel nebo zlata na daních. Myslím si, že ne. Každopádně, pokud by to tam bylo, tak je to na nic, protože hledat něco v deníku třeba po pár minutách hraní a hození pár stovek mojo je za trest.
    Mně po změnách cechu chybí to, že v menu Najít uživatele není možnost vyhledat celý cech a u hledaného uživatele se cech nezobrazuje.
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Poseidon měl na mysli deník v přehledu cechu o_O a jsou tam filtry, jen hodnoty to neukazuje. a zatím se tam zapisují jen výdaje, ale příjmy ne :(
     
    Naposledy upraveno: 6/8/15
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Aha, tak to se omlouvám ;)
     
  6. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    A je tu ďalšia chyba, nedá sa postaviť žiadna veža za perly len za zlato, takže pre nepriateľa je jednoduchšie dobiť ostrov.
     
    Naposledy upraveno: 6/8/15
  7. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Dobrý den. Mě by zase zajímalo jak je to s daní. Dříve byla odváděna několik minut po půlnoci. Byl o tom zápis v lodním deníku i v cechu. Teď to nikde není a nejsem si jistý jestli vůbec nějaká daň placena je.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj radek..cz, bohužel v tuto chvíli je jediná asi možnost sledovat jestli dochází ke změně zlata v cechové pokladně. Bohužel od převedení cechu na mapu moře stále vypadá, že ne vše funguje tak jak má.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám. Daně se již v pořádku vypisují v cechu i v deníku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.