Nové mapy Fenghuang 2 (36-40)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 25/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  2. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Ahojte kedy prebehne reštart ?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    měl být kolem 10:30 podle Patch Day.
     
  4. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Lodne figuriny maju byt az cez MHH ?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jedna se dá koupit na hlavní stránce v elitních položkách. Nicméně co bude při MHH či HH fakt nevíme. Ke koupi byla ještě jedna možná za zlato teď nevím, ale kdy bude opravdu těžko říct.
     
  6. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    sorry ja som bol v tom ze pridaju nove ... moja chyba
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ještě jsou další 2 ale ty jsou za body z boje. Příště si prosím založ vlákno a nespamuj zbytečně vlákno kam dotaz nepatří.
     
  8. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Ahoj - dotaz: Ukol na lvl 38 - Zapáchající Laskavost: Poraz 5x Chamtivý sběratel .
    Pěkné , ale kde najdu toto NPC nebo Příšeru ? není ani v seznamu . Dík Corp.
     
  9. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Corpe, je to příšera a najdeš ji na mapě s příšerama, kde se dostaneš pomocí talentového bodu (master talent), který je v ekonomických talentech. Naharpunuješ si 100 % a portneš se na tu mapu - tam je příšera do tohoto úkolu.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano tyto 3 příšery jsem nevypisoval. Nicméně se stačí podívat do PZ a je to u nich i napsané. Na této mapě se dělají i opakující úkoly pro mapy 35+
     
  11. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    Děkuji za odpověd. příjemný den
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už 2x se mi stalo, že jsem dělal nové denní úkoly, neudělal jsem je najednou, odlogoval se a po opětovném přihlášení úkoly jsem neměl aktivní. Musel jsem je znovu přijmout a začít od začátku. Dnes se mi stalo, že jsem po 12té přijal úkol na přepad 10ti lstivých žraloků. Ze začátku bylo všechno v pořádku, postupně jsem 3 přepadl a zbývalo 7. Pak jsem ale přepadl další 2, ale místo 5, jich stále zbývalo 7. Dal jsem F5 a úkol zmizel úplně. Zrovna u tohoto úkolu, kde je dost nával, nic moc :-( Ještě, že ho mám dělat už jen 2x :)
     
  13. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Geralte, já jsem dnes dělal ten úkol na přepad 10 žraloků (dělal jsem se s tím hodinu) a po posledním přepadu co mi chyběl, se úkol sám od sebe zrušil a mussel jsem ho dělat celý znovu, nebyl to jen zásek jak to někdy dělá, prostě se zrušil. Na podporu nemá ani cenu psát protože ti s tím nic neudělají jak s 99 % problémů, které jim tam napíšeš :) prostě krása - co si víc přát.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel takové problémy kolegové opravdu nevyřeší. Jediné co mohou udělat je nahlásit situaci dále na centrálu a pak závisí na jejich programátorech. Ale tím, že se to nestane vždy to bude o to složitější. Nicméně ví se o situaci, kdy je to přijmuté velmi brzo po 12 hodině to ano.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    U úkolů je hlášeno několik chyb:
    • informační okno úkolu se zavře když se úkol odevzdá a když se přijme další objeví se okno uprostřed mapy, i když bylo okno zamčené
    • úkoly se po odlogování vypnou (jedná se hlavně o denní úkoly) nebo zůstanou, ale už se neodečítá postup v nich
    killzoner_CZ podle času tvého příspěvku mě napadá, jestli jsi nevzal úkol před 12h a on se ti pak neresetoval.

    Výše zmíněné problémy jsou hlášené na centrále. Co se týče hlášení takových chyb CM nebo na podpoře smysl to má. Pokud problém nikdo z hráčů nenahlásí tak ho nikdo ani neopraví.
    Podpora má omezené možnosti co se týče oprav a může opravit některé chyby nebo problémy na hráčských účtech, ale nemůže opravit technické problémy hry jako takové. To je věc programátorů na centrále.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak to je přesně ono Leo, s oběma chybami, které popisuješ, jsem se už setkal. S tou první samozřejmě mockrát. U té druhé je pravda, že úkoly beru hned po 12té, jak se objeví. Asi je tedy potřeba brát později nebo se neodhlásit, dokud není úkol hotov :)
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za B je správně :D. Úkol se vyresetuje ať ho vezmeš v kteroukoli dobu. Někdy zůstane, ale většinou se vymaže.
     
  18. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Leo, nehraju to 2 dny :) Úkol jsem měl předešlý den samozřejmě splněné a nový jsem bral cca 12:03, takže jde o chybu.