Nové drahokamy

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem SANDOKAN*cz*, 29/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Čau piráti, ,,brzy'' budou ve hře uvedeny nové drahokamy:
    3 nové drahokamy budou přidány do hry:

    pravděpodobnost kritického zásahu : 1% - 15%
    vylepšení každého stupně o: 1%
    Typ: Ofenzivní

    pravděpodobnost zásahu : 0,5% - 7,5%
    vylepšení každého stupně o: 0,5%
    Typ: Ofenzivní

    snížení pravděpodobnosti zásahu ( jiných lodí ) : 4% -11%
    vylepšení každého stupně o: 0,5%
    Typ: Defenzivní
     
  2. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,za 1. odkud to máš?Za 2.v platebce?Za 3.a kde je jako máme nastrkat???:D:D
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    1. to je moje věc , 2. všude možně ( platebka, eventy, nové designy, ... ) , 3. máš to tam napsané.
     
    *Jack-Sparoww*cz tohle ocenil(a).
  4. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no nepise tam nic o slotoch iba kamenoch tak nvm z :)
     
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau ty dvě první odpovědi o.k,:Dale tu 3.si asi moc nerozumíme,protože pokud se nepletu tak ofenzivni mužu dát jen 2 kameny a defenzivni taky 2 kameny,tak se ptám,kde to mám nastrkat?;);)
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  6. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    co na tom nechápeš ? vyděláš třeba voodoo vody a vrazíš tam třeba snížení pravděpodobnosti zásahu , nebo sundáš poškození harpunama a dáš tam pravděpodobnost zásahu...
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau no právě proto jsem se ptal,proč přidávají další šutry na další vylepšení,když mám jen 2 sloty jak ofenzivní,tak defenzivní.To si budu furt na každou hloupost kupovat,vystřilavat a vylepšovat šutry a stále na každou hloupost jezdít do přístavu,abych to za draho vyměnoval??:eek:Já vím sandokane přesně jak jsi to myslel a jak to myslíš,ale ode mě to spíše byla jen ironická poznámka a to spíše na adresu BP.Tak sry a jinak díky za odpověd.;)
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ofenzivní vítám. Samozřejmě mám nasazené dmg a druhé bylo úplně jedno, jestli přepad nebo harpuny. Bude větší možnost výběru, co nasadit. Jde o to, jak půjdou získat a na jakém levelu /snad zase nebudeme získávat lvl 2, který je k ničemu).
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  9. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    podle mě je to v pohodě, místo harpun hodím pravděpodobnost zásahu a jelikož mám teď 96 % stačí 4% a mám největší možnou ránu ...
     
  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    petrik o to ide že každý si to skombinuje ako chce a nebude sa dať dať všetko :p takže vyhrá tá lepšia kombinácia
     
  11. socient

    socient Komisař fóra

    pridajú 3. slot logické 1 defenzívny , 1 ofenzívny a možno aj 1 špeciálny :rolleyes:
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tady je tolik veci novych a vylepseni ze ja uz ani nevim kde sem zacal a kde skoncil a co udelat
     
  13. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau AdmSity jasně,ale zrovna pojedu vraky při akci a už jsem v háji,když budu mít tu špatnou kombinaci.;)socient,tak tohle by se mi moc líbilo.:D:D
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  14. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Ŧקε†яik36czŦ, já mám 4 různé designy s kterýma jezdím a podle situace přehodím, je to jednoduché. Na každém mám taky speciální drahokam - 49 rychlos, 5 % na hráče, 40 % BZ a 10 % truhly, na všech mám 13 % damage kromě jednoho tam mám 14% a podle potřeby mám ostatní vlastnosti ...
     
  15. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau SANDOKAN,jj vím že to tak má dost hráču,je to chytré já mám zatím jen 2 designy podobně udělané.;)Potíž je v tom,že to trvá dlouho než je všechny uděláš na max.%:(
     
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no a kolik je vubec maximalni pocet procent uplne vylepseni drahokamu ja myslel ze je to neomezene :)
     
  17. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no 15 stupen vdy hp 75k dmg 15k vb 75k harpuny 15 prepad 15 atd no ja mam 1 dizajn iba a aspon keby sa lahsie prehazoval idizajny to museli rpe prehodenei dizajnu urobit take velke okno ? :D sa tazko prehazuje pri boji ked chces prehodit jedine preskocis listu a este pred tym musis otvorit okno ach a preco ne urobit viac slotov abo ja neviem tak si clvoek nema co vybrat je to sialene stejne jak u opevek jestli kritikaly nebo opravu musis prehazovat a pak rychlost ldoe atd atd ach
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau lukas-reper1.když si klikneš na lod máš tam oblíbené,to je malé okýnko.To si jen uzavři a dej si ho tam kde máš v liště nahoře vlevo zlato a perly.A vždy když budeš potřebovat změnit lodku tak si jen rozklikneš a měníš.;);)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/14
    ŦZoroŦ tohle ocenil(a).
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    oooo dik moc petriku to som fakt netusil :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.