nováček

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem vorvan, 20/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    Jsem tu po hodně dlouhé době, říkám, zahraju si a to je změn. Tolik map na moři, vypadá to dobře. Chci se poptat na chatu, ale nejde mi psát. Proč? Chci najít informace, ale těžko, kde najdu černý trh, kde najdu své vydělané mince atd. Skladiště vidím, ale nic víc, Tak aspoň poradit nebo stačí odkazy, najdu si zbytek, ale pro nás začátečníky složité a to jsem prošel forum k určitým věcem.Díky
     
  2. kvako*svk*FMF

    kvako*svk*FMF Rádoby autor

    ak hraš cez klienta .tak ti nejde psat do četu to ani mne skuz prehliadač tam mi enter funguje
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče pro nováčka stačí se podívat na herní forum. Je zde vytvořený nějaký základní přehled v tomto příspěvku. Co se týče četu v herním klientu to jde, ale někdy je potřeba vyzkoušet nějaké obnovení a nebo zkusit dát víckrát odeslání. Je to problém ve hře, který se objevuje náhodně náhodným hráčům.
     
  4. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    Poseidone, zelený odkaz v "tomto" mi nefunguje, nejde načíst obsah
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/22
  5. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    a který prohlížeč prosím funguje? Ty mě poradíš i s tím černým trhem, kde ho najdu i ty svoje vydělané mince při akci, díky
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    NA foru jeď dolů a najdi Tipy pro začínjící piráty. To je ale pro úplné nováčky, kteří začínají od 1 lv. Tobě bude stačit najít Časté dotazy (obecné) - abecední seznam - a tam si najdeš všechno ve hře co potřebuješ i s návody a obrázky.
    Černý trh je ted v obchodě na moři (ikona košíku na horní liště) tak si dáš Položky a vlevo jsou různé filtry které stačí zakliknout. Když zaklikneš filtr s názvem probíhající akce tak ti to ukáže položky jen k akci.
    Svou měnu vidíš bud na hlavní stránce (základní perly, zlato, krystaly) nebo na moři vlevo nahoře. Tam je pak šipka, kterou když rozklikneš tak se můžeš podívat na všechnu měnu, kterou máš. Momentálně tahle funkce blbne takže občas někomu neukazuje aktuální stav, ale na to většinou stačí přelogovat hru.
    Prostuduj si abecední seznam a když něco nebudeš chápat ptej se.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen doplním odkaz je opraven a funkční. Každému funguje jiný prohlížeč ač je to divné, ale jsou tací, kteří řeknou, že nemají potíže s Chrome, jiní zas je mají a podobně chce si to vyzkoušet asi nejlépe, jelikož vím, že hráči používají i běžně "neznámé" prohlížeče. Ale jen se připrav prohlížeč není nejlepší jelikož hra v něm má tendenci se sekat proto když pomineš zlobení chatu je za mě lepší klient.
     
  8. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Leo a Poseidone,ted posim zavrete aspon jedno oko.;)
    Ja byt zacatecnikem v teto hre a vedet co vim ( prez 10 let tady na SF) :eek:,tak mackam cerveny krizek v pravo nahore a ...:D
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    za pravdu se nebanuje :D, taky bych asi od začátku nejela jedině pro zábavu na pár hodin denně na zabití času :D