nova mapa nimbus

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem kacenka1986, 23/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    hoj. v poslednih dnoh mi po zniceni nehodi hned na more ale na mapu nimbus, kde stojim jako potapka a objevuji i jine potapky, vsedi mame vhled ducha. jako pochopim ze bp chce omezit casovou prodlevu aby hrac hned neskocil na more, ale nechapu ze mne duch na nimbusu muze sundat? !!!!
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Osobně si myslím, že se jedná o problém v rámci akce kdy vyvolá tento problém některý z velkých admirálů i když ho na mapě nevidíš. Žádnou novinku hlášenou nemáme, ale tento problém je hlášený.
     
  3. A jak dlouho bude jen hlášený nebaví mě se desetkrát za pět minut se při waru přihlašovat a ostatním to pije krev taky
     
    -NORGESLUND- tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Asi bych řekl do konce akce. Kdy dojde k jaké opravě či jestli se bude vůbec situace upravovat a nebo dá jako novinka dopředu nevíme.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To ani nemůžeš Poseidone myslet vážně, že by tohle mohli dát jako novinku napořád, tedy po každém stopení dávat F5.
    Se spuštěním akce se objevilo více chyb, ne jen tahle jedna. Např. se mi sama vypíná střelba (zmáčknu střelbu, jednou to vystřelí a střelba se vypne, musím znovu střelbu zmáčknout - v souboji ideální) nebo se občas neopravuje voodoo štít nebo neustálé sekání hry a myslím, že toho bylo víc. Skoro by stálo za to, akci ukončit. Tedy doufám, že jsou ty chyby v souvislosti s akcí a není to taky novinka napořád :)
     
    Naposledy upraveno: 25/8/20
  6. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    taky se mi vypina strelba a neopravuje vudu a stejny problem mam s nimbusem
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já netvrdím, že to bude novinka, ale již tolikráte přišla takováto novinka do hry a zůstala napořád bohužel. Já také osobně doufám, že to bude pouze po dobu akce.
    Pokud jde o voodoo štít již tu psala leo v jiném vláknu, že tento problém byl též hlášen.
    Myslím si ∼72ÐiÐi72∼[CG!], že tento problém mají všichni jen bohužel se objevuje náhbodně.
     
  8. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Co se týká posledního měsíce ve hře, tak to co se děje je naprostá hrůza a v tak hrozném stavu ta hra snad nikdy ještě nebyla, ostrovy se pokazily a začalo se toho nabalovat čím dál víc, voodoo neopravuje, střelba se vypíná, hra někdy nejde i několik hodin nalogovat asi podle nálady serverů, hlavní stránka velmi pomalu načítá a někdy uplně ,,zbělá a nefunguje vůbec'', dnes přestal fungovat žebříček trhliny a taky se neukazuje 80% boosterů na moři, někdy ani nevím zda mám zapnutý prach nebo pláty, protože to prostě mizí ten ukazatel, seká se to ještě víc než dřív a ta mapa ,,nimbus'' to je škoda mluvit. Je toho už vážně moc a hráči by měli dát Bigpointu najevo, že takhle to nejde a měli by přestat kupovat bukanýra za 900 Kč ve kterém je za ty prachy fakt celkem ,,prdlajs'', bohužel jak potkávám hráče na moři tak to koupili skoro všichni, asi jim to nevadí jaký odpad to je posledních pár týdnů. Moderátoři to tu nemají jednoduché, protože si každý stěžuje a chápu obě strany, jak hráče tak moderátory kteří na ty naše komentáře moc nemají co říct tak někdy píšou i celkem s prominutím blbosti které nedávají smysl. Hraju tu hru s nějakýma přestávkama víc než 12 let a po tomto měsíci začínám už uvažovat jestli to má smysl hrát dál, když vidím jak se to sune, každý den další a další bugy a žádné opravy. nevím, jestli na to BP tak kašle protože penízky se sypou dál i tak nebo jsou jen tak neschopní s tím už něco začít dělat, ale už je podle mě na čase aby se trochu probraly. :)
     
    Naposledy upraveno: 25/8/20
  9. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    • Vulgarita
    hlavně že opravuji EDIT opravit hru to ne
    aktuální aktualizace klienta je za účelem:
    • Klientovi jsme přidali funkci Vymazání mezipaměti / cookies
    • Opravili jsme problém, který způsobil selhání klienta po jeho aktualizaci
    • Opravili jsme problém, kdy hráči nemohli použít Alt Gr (Což způsobilo, že někteří hráči nemohli zadat své přihlašovací jméno)
    • Přepracovali jsme nabídku aplikace
    • Opravili jsme problém, kdy opětovné stisknutí F5 nefungovalo pro načtení stránek nebo map
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/8/20
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím slušně to za prvé. Pro tebe to možná nemá smysl, ale pro ně ano protože pokud budeš chtít dál hrát půjde to jedině přes klienta. A za druhé prosím nespamuj zbytečně vlákno kterého se to netýká.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.