Niečo divného na mori? / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Asi nová grafika ostrovů ? V nějakém dotazníků se BP ptal jestli by jsme uvítali 3D grafiku :) Uvidíme zda když to tam dají jestli budou lagy ještě větší :D
    A nebo to bude k druhé části eventu a budou se dát získat z toho nějakým způsobem peti viz zde: http://www.2i.cz/3a4585af7c :)
     
  3. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    jsou jen 2 možnosti buď novej design bokora nebo něco co způsobí zase mnoho a mnoho restartů a stejně to nebude fungovat jak má :D :D
     
    !!BOOM!! tohle ocenil(a).
  4. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    vyzera to moc pekne a prave preto to bp uplne skazí
     
  5. †~๖ۣۜNΞXT™~†

    †~๖ۣۜNΞXT™~† Zelenáč fóra

    Vyzerá to pekne , nenatahujte nás s tým a rovno napíštečo to bude :D
     
  6. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    no dajte co to je mozno mi to vylepsi naladu z akcie :D :D
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ze by dalsi nesmysl z dilny chytraku z BP?? ve hre jsou desitky nefunkcnich veci, ty opravte a nezavadejte dalsi nesmysly

    velmi se mi zamlouva jeden komentar z DE fora...
    "pujde o privatni ostrov bude stat 1000euro"
    :D:D
     
    Naposledy upraveno: 17/4/14
    !!BOOM!! a ~Biscuit~(CG!) tohle ocenili.
  8. kukin72-CZ

    kukin72-CZ Zelenáč fóra

    Vypada to pěkně,prostě želví ostrov,jsem zvedav co to bude :)
     
  9. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    ...ked prideme k ostrovu, tak ten tenisovy kurt na tom najvysom kopčeku sa vyfarbi na zeleno a bude sa dat hrat ten ,, Wimbledon" na hlavnej stranke:D
    ...alebo su to zaklady nejakej veze, ktora sa tam bude dat postavit?...ale je možné, že sa pod váhou novej veže prepadne pod vodu.
    Tiež som zvedavý, ale na začiatok postačí, keď opravia pirátov, ako aj rebríček prepadov, kde mám už hádam aj rok ten istý počet bodov.
    Takže súhlasím s Arrow.
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    co to bude se dozvite neskor az to nekdo da do infa jinak ja nic nevidim asi sem slepej nebo nemam tak kvalitni komp :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj MAXTONS, co se týče tohoto ostrůvku na moři vidíš správně, zatím žádné oficiální vyjádření o co půjde není.
     
  12. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Ja vim co to bude nova chyba ,protoze me opet ceskoslovensky tym presvedcil ze si vse resi pom svem a malo veci predavaji.Jen chci dodat ze me nikdo z CM neumlci! Jde mi o opraveni hry a za to budu bojovat i kdyz me v tom budete branit!
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no na pohled zajímavé, jinak zbytečné vyhazování času už tak dost neschopných programátorů, myslím, že tahle hra potřebuje víc než takovéto designové efekty odstranění chyb a neschopných členů všech teamů - a´t už programátorský tak moderátorských. Stejně tak rozšíření map herních a elitních levetlů, opravou mapy krakena atd. Potom ať se zabývají designovou proměnou stávajících map. Tohle je totiž podle mého názoru zbytečné plýtvání časem.
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no já si myslím že se jim nepovedl nějaký nápad-seklo se jim to tam-a ted hledají jak z toho nenápadně ven-tak to zdržují tím,že se ptají co si myslíme že to je:D:D:D
     
  15. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    souhlasim
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    to je nova grafika tak bude vyzerat kazdy ostrovcek nic to ine neni len grafika krajsia samozrejme
     
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no už to bude za chvilku měsíc co se objevila ta hloupost na mapách a podle mě hloupá otázka co to asi muže být.Muže nám tedy někdo odhalit to velké tajemství od BP?Nebo to bude asi tak jak jsem psal v předešlém příspěvku?:D
     
  18. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Přes TeamSpeak nám koluje že by to být NPC na zadávání úkolů na další Květnový event tak uvidíme
     
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Volá sa to Cassiopee..
     
  20. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    "Záhada" vyriešená, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.