Chyby Neviditelne NPC

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 26/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Prave jsme na 12/1 chteli sestrilet Roho ... vyskocil uponek a bohuzel nejde videt, ani nakliknout pres Alt a chat. Neda se vymanit, tedy odjet a nelze uponek sestrelit :(
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano problémy jsou hlášeny pro více NPC.
     
  3. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    jedina pomoc při takovem zaseku je nechat se potopit a už se na dane souřadnice nevracet
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To je možné jen proto NPC, ale jsou hlášené problémy s viditelností Hydry, NPC Fencer atd a tomu se nelze bránit.
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Patris, ale kdyz mas u Roho uponek, tak te nic nestrili a nemuzes se pohnout :( Patova situace. Jedine, kdyz te nekdo sestreli.
     
  6. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    Můj názor je vyměnit tým BP a nebo at přenechá hru jiným schopným majitelům pač tyhle němci to jsou lemplové na ENTOU.
     
    železny.dědek.CZF tohle ocenil(a).
  7. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    do toho se od 4 nedá ubec připojit no koumesove
     
  8. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Hlavní věc je taková že člověk má nějaké Buffy na hře přízen krále ,piráta apod.. a díky nehratelnosti serveru si to nemůže ani využít a buffy mu mezitím expirují protože je má třeba ze sezony na určitý počet dnů :( toto není vůbec spravedlivé měly by dat za tohle náhradu je spousty lidí co si buffy kupují aby je měly a ne aby díky chybě BP o ně přisly..:confused:o_O:confused:
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, ano naprosto tě chápu. Dokonce pokud se nepletu byla přímo anketa o BP o změně boosterů, že by se počítala doba jen o dobu na moři. Ale jako u všech anket vždy záleží na BP jestli situaci změní či nikoliv. Zároveň bylo i včera několikráte hlášeno, že hráči chtějí kompenzaci. Bohužel též bez reakce.
     
  10. Poseidon tak nech predĺžia aj Marauderky však to sa nedá hrať posledné 3 dni....takáto akcia a úplne na .... lebo oni sa rozhodnú dať nové mapy ktoré nie sú schopný mať ani na poriadok pripravené. Nemecké servery idú bez problémov, jediný server čo má problem je raz a znova GE1 ktorá stále beží na starej platforme kódovania ! Najstarší server ktorý nevedia konečne prepísať alebo ho plynulo presunúť na novú platformu aby neboli takéto výpadky a problémy ??? A ešte do toho chcú spojovať znova servery ?? A to čo už sa ani neprihlásime na more či po spojení už ani na hlavnú stránku??? Hlavne že za všetko chcú hraba't eurá za každú capinu ale server nevedia dať do poriadku...
     
    **Beta** tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Oficiální informace o jakémkoliv spojování nejsou. Problémy co víme mají alespoň 2 servery nicméně ano je to špatné slušně řečeno. Vše je na centrále bohužel.
     
  12. Včera som schválne večer preskákal rôzne servery keď mala GE1 úplny výpadok -- jedine áno GE1 a Španielsko 1 nešli ak sa nemýlim je to ten druhý server....ale nemecké všetky fungujú na 100%, detto Americké, dokonca PVE server ktorý je momentálne zrejme najvyťaženejší funguje na 100% tak potom aký je problém aby GE1 fungovala 100% keď je to jeden zo serverov ktorý je už aktívny xy rokov.....problém v tom že GE1 im nevynáša také množstvo peňazí ako kedysi tak naň s prepačením slušne povedané dlabu ?? Pretože to tak vyzerá...časy kedy GE1 zarábala viac ako GE2 sú preč ale môžu si za to vývojári hry sami keď nedokážu mať server v poriadku....
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nepřipadá mi právo na to z mé pozice provádět jakékoliv hodnocení. Názor mám jako hráč, ale i tak je to jedno.
     
  14. Je mi to jasné, aspoň že názor máme rovnaký ale poštuchnúť ich k tomu aby Marauder predĺžili aspoň o 1-2 dni by nebol zlý nápad....osobne sezónu spravenú mám to je mi jedno...ide o princíp že bola nehrateľná hra :(
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně dokud se nepodaří vyřešit problém s hratelností jako takovou nemá smysl řešit prodloužení akce, když by hráči v 99% stáli jako nyní.
     
  16. Predĺžením akcie som samozrejme bral v úvahu aj konečne normálnu hrateľnosť :) to že oni dajú ako bonus kód na 10.000 ammo úprimne si to môžem s tým vieš čo :)) Rovnako ako ty a aj ostatný keď hrá nejde ako má
     
  17. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    a to jsem chtěl včera koupit na 1rok premko ,bedny vahu a sekající ostří...takže nebudu kupovat něco co nejede.....
     
  18. premko na 1rok ?? Úplna blbosť a zbytočnosť - v bednách Vahnu je 30-dňové premko, alebo v truhlicách premko sa neoplatí kupovať....
     
  19. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    no jo,ale to bych se musel dostat na moře ,abych mohl sbírat bedny...a propo tobě to jede? já nevím,mne to furt seká,nejedu a natož abych mohl hrát
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.